Šta je novo?

Keder?

  • Začetnik teme Začetnik teme Diablo
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Nemam pojma, recimo na buvljaku 😀 Mora da ima neka radnja koja to prodaje. Takve gume ili slicne sam vidjao na pvc/al stolariji.
 
Uf ovo sjajno izgleda. Da li znas da mi kazes koji je to tacno model kedera sa slike? Na Gumatecovom sajtu se slabije vide slike pa ne bih uzmem pogresan.

Pozdrav
 
Nemam pojma. U četvrtak uveče sam na NBG kod Arene, pa ti donesem koliko ti treba.
 
Moze! Molio bih te za 2m kedera kao sa slike. Hvala puno unapred! Moj telefon je 063 380 196 ako zatreba.

Vidimo se za nedelju dana. :wave:

Aca
 
Važi. Pozz.
 
Nazad
Vrh Dno