Evo odgovora kojeg sam dobio od ljudi iz PTT Srbija sektora za KDS:
Blok 45 na Novom Beogradu nam je u planu za period oko Septembra meseca. No, nemojte brinuti pravovremeno cete biti obavesteni putem brosura koje ce svima biti dostavljene na kucne adrese.
Fino jedva cekam... 😀 😎
Blok 45 na Novom Beogradu nam je u planu za period oko Septembra meseca. No, nemojte brinuti pravovremeno cete biti obavesteni putem brosura koje ce svima biti dostavljene na kucne adrese.
Fino jedva cekam... 😀 😎