Šta je novo?

KDS cable(ns)?

ICE

Čuven
Učlanjen(a)
30.12.2001
Poruke
1,791
Poena
695
Jel koristi neko? Kakva su iskustva? Sta je bolje uzeti, to ili adsl? Pozdrav
 
Bila je jedna tema o tome. I situacija se nije nimalo promenila...Znaci kad rade rade uglanom lepo, ali onda im rikne link na dva dana (ovo se meni desavalo). Kako stvari stoje zavisi gde si pozicioniran i kakva je mreza u tvom delu grada... Mislim da te ADSL izadje jeftnije kada se sve sagleda (jer kod kds ns flat nije bas flat nego ima neki limit).
 
http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?t=101873

Ja sam uzeo i ADSL kod Beotela i koji za sad radi odlično. Kablovski sam ostavio kao "backup" neki najmanji paket. A problem o kom sam pisao za kablovski internet nisu do sad ni popravili... Koliko sam čuo da bi kod mene jedinjo rešenje bilo da zamene sve pojačivače što KDS-NS nikad neće uraditi.

Moja preporuka je da uzmeš SBB ako imaš mogućnosti, a ako ne ADSL je savakako odličan.
 
Pa razmisljam o kablovskom netu jer mogu da uzmem pre paid paket, a kod adsl-a bih morao da placam mesecno a necu toliko koristiti jer sam u ns samo vikendom i preko leta jer studiram sa strane.
 
Ako ti je jedino rešenje KDS-NS, pokušaj da se raspitaš kakvog kvaliteta je mreža u tvojoj okolini kao što je i Skaarj rekao. Meni npr. je baš vikendom najlošije radio net tako da ako si u ovom delu grada samo ćeš se iznervirati kad dođeš kući za vikend a net ti radi lošije nego dial-up...
 
Nazad
Vrh Dno