milans1111
Slavan
- Učlanjen(a)
- 13.05.2011
- Poruke
- 309
- Poena
- 330
Pozdrav forumasi!
Interesuje me jer postoji neki kvalitetan softver za kalibraciju monitora...? Znam da postoji ozbiljan hardver u tu svrhu (npr.GretagMacbeth Spectrolino ili GretagMacbeth Eye-One Pro), zanima me jer moze i softverski ozbiljnije da se kalibrise monitor?
Interesuje me jer postoji neki kvalitetan softver za kalibraciju monitora...? Znam da postoji ozbiljan hardver u tu svrhu (npr.GretagMacbeth Spectrolino ili GretagMacbeth Eye-One Pro), zanima me jer moze i softverski ozbiljnije da se kalibrise monitor?
Poslednja izmena: