Šta je novo?

Kakvi su ovo folderi

  • Začetnik teme Kokos
  • Datum pokretanja
K

Kokos

Guest
Znaci imam ih vec par nedelja na f: particiji nemam pojma sta je, nemogu da se brisu evo levo jedan folder je otvorem?
Edit: Zaboravi da dodam da sve ukupno zauzima oko 2 gb.
 
Nishta strashno

Pozdrav


Nishta strashno ti fajlovi su koliko vidim samo privremeni,verovatno si bio na windows updateu
Moja preporuka backup-uj te fajlove u slobodno obrishi

Pozdrav
 
Re: Nishta strashno

Shumaher je napisao(la):
Pozdrav


Nishta strashno ti fajlovi su koliko vidim samo privremeni,verovatno si bio na windows updateu
Moja preporuka backup-uj te fajlove u slobodno obrishi

Pozdrav
Obriso bi ja al neda, jedino format da ispremestam sta mi treba , ali ono interesantno velicina foldera se danima povecava?!
 
Ja koliko vidim, ti prakticno imas u tom folderu kompletan system32 dir....prvo mi je za oko zapao taj xenroll.dll, a onda i ostalo.

Cini se kao da imas shadow drive-a C:....

A koji ti je to OS?
 
Pa os, je verovatno XP vidi se po skrolu:)
A ja mislim da su ti direktorijumi od System Restore-a.
Kad su se pojavili ti Folderi i da li si pre toga instalirao neke programe? Koje?
 
+- je napisao(la):
Ja koliko vidim, ti prakticno imas u tom folderu kompletan system32 dir....prvo mi je za oko zapao taj xenroll.dll, a onda i ostalo.

Cini se kao da imas shadow drive-a C:....

A koji ti je to OS?
Xp!
 
Neo_Matrix je napisao(la):
Pa os, je verovatno XP vidi se po skrolu:)
A ja mislim da su ti direktorijumi od System Restore-a.
Kad su se pojavili ti Folderi i da li si pre toga instalirao neke programe? Koje?
Znaci update windowsa radim redovno, to me pitao Shumaher ali tad se pojavi folder WU i posle nestane,ove se pojavilo pre par meseci prvo jedan pa drugi folder.....u principu znam ja kako cu to na silu obrisati , premestiti sve na drugu particiju sto mi treba i format ali bas me interesuje sta je u pitanju.A programa neo instaliram svasta i uninstalisem svasta.....
 
Pa onda formatiraj, a ako hoces mozes da izvadis HD, i odneses kod nekoga ko ima brzi komp da ti uradi, brze ce :)
Salim se naravno. Ja tipujem da je neki program to napravio, pa pogledaj sta ti se startuje sa Winom, iskljuci ono sto ti netreba i onda probaj Delete.
P.S. Sta javlja kao gresku kad probas Delete ?
 
da li je dobar i jedini savet ????

Pozdrav

Da li je jedino reshenje Format ????????
Imao sam i ja takvih kako sam ih u tom trenutku nazvao repova,imao sam ih posle windows update-a i update-ujem sve shto treba ili bolje reci shto ima,onda back-up fajlova pa restart.Posle restarta nisam imao tzv repove.
Nadam se da cesh uspeti da reshish problem ,a ako ne onda nazhalost format c:/s

Pozdrav
 
Uh, suvise cesto se predlaze format...

Mnogo toga mozze biti uzrok, od system restoreta (mada, ima tu i par poprilicno cudnih imena), preko nepravilnog update, koji zna da zabrljavi, loseg SS backupa, ali i nekih drugih, neprijatnih kombinacija.

Za pocetak, mozda bi najbolje bilo da izvrsis detaljniju provjeru stanja sistema...da pocnes od toga koji servisi su podignuti, koji procesi, da nema medju njima neki veseljak, a nastavis sa pregledom drivera koji se dizu prilikom startup-a (ima par nacina)....probaj i da iskljucis System Restore.
Zatim bi bilo dobro da malo prodjes sistem nekim KAV-o ili slicnim skenerom...cudno je da ti dirovi rastu.

U svakom slucaju, sto vise informacija to manje problema.

Npr., jel ti ta particija pod NTFS-om?

---
 
Kokos je napisao(la):
Znaci imam ih vec par nedelja na f: particiji nemam pojma sta je, nemogu da se brisu evo levo jedan folder je otvorem?
Edit: Zaboravi da dodam da sve ukupno zauzima oko 2 gb.

Po onom shto se vidi, to su ti fajlovi od raznih Windows instalacija. Meni se npr. ti direktorijumi nalaze na najvecoj particiji na hard disku, a koja nije sistemska. Izmedju ostalih tu se nalazi instalacija Office-a i josh nekih MS programa. Naravno, neki od njih su kopije odredjenih sistemskih direktorijuma samog Windowsa.
 
Ono prvo ti je instalacija sp1. to bi on trebao da obrise posle.
 
Javi

Kokos je napisao(la):
...

Znaci update windowsa radim redovno, to me pitao Shumaher ali tad se pojavi folder WU i posle nestane,ove se pojavilo pre par meseci prvo jedan pa drugi folder.....u principu znam ja kako cu to na silu obrisati , premestiti sve na drugu particiju sto mi treba i format ali bas me interesuje sta je u pitanju.A programa neo instaliram svasta i uninstalisem svasta.....


Pozdrav

Javi shta si uradio
 
Kokose, jer si resio PROBLEM ?????
 
C imam Win 98, da D Win XP i E mi je najveca particija. Resim ja da formatiram D i posle formata na E particiji i meni se pojavljuju ti cudni folderi od XP-a i posle preinstalacije XP ponovo na D oni se povecavaju na E... to je koliko vidim neki UPdate (redovno ga skidam).
 
Neke slicne foldere pravi Xp kada instalira Service Pack. Izgleda da ga nemas, a i oni su temp(mozda se negde uzjogunio, sve je moguce). Onda je verovatno neki update
 
To je samo od updejta posto se i meni pojavilo kada sam Win updejtovo.Ali sta je isto zanimljivo kada imas samo jednu particiju pojavi se tamo ali sa 2,3,4 ili vise particija pojavise na naku drugu a ne na onu gde je XP.
 
Ma kakav format....

Pusti Safe mod i pokušaj da ih obrišeš. Ako neće pusti XP setup -> Recovery Console, pa odatle...
 
Nazad
Vrh Dno