Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp (2015)?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Fali mu jos samo beli milje. :d
 
Krenuo sa spremanjem malo sobe,pa rekoh da polako pocnem da postujem neke slike.
96920b1fd360a210dd797aa1a39ace8e.jpg
47817e4bf8f9967828c8f80bf6ec6f92.jpg
 
Jedina zamerka u celoj sobi (osim ocigledno visokih uticnica) jeste ovo suvisno osvetljenje. Dobro, i kutije koje bezrazlozno stoje na prozoru, ali to se lako da srediti.
 
Ma uticnica imam 16 u sobi,hehe ove su ako mountujem monitor na zid ili slicno da ne vucem kabl do dole jer ne volim kablove da vidim .I monitor cekam mount za desk da ga postavim visi da bude,a desno treba TV da postavim pa mi trebaju antenski kablovi net i struja u toj visini.Treba da mi polica stigne uskoro, tipa one ikea-e sto ima po 9 kocki,pa cu da poredjam sve suvisno u nju lepo,ovo je samo da bi bilo sve na gomili za sada :) I sta se bunis za osvetljenje vidis da volim da osvetlim sprzene graficke i maticne sto sam zeznuo :)
 
Poslednja izmena:
Ma OK ovo plavo na noge, ali ovo iznad sto zraci me nervira :D
 
sweet :)

koja ti je to crna tastaturica?
 
2 kucista, 2 tastature, 2 misa, 1 sluske, 1 monitor - zbunjen sam :)
 
Vi'š da je čovek profesionalni pržač ploča/grafa, treba mu za test :d
 
Mozda su dva racunara spojena u jedan monitor, te stoga 2 tast i 2 misa. Raso, pretpostavljam da je bar jedna masina na hackintoshu, gresim li ? Gde je tu neki NAS server, realno je da nedostaje u kadru ?
Inace dobar setup kolega ;)
 
Mozda su dva racunara spojena u jedan monitor, te stoga 2 tast i 2 misa. Raso, pretpostavljam da je bar jedna masina na hackintoshu, gresim li ? Gde je tu neki NAS server, realno je da nedostaje u kadru ?
Inace dobar setup kolega ;)

Jedna je hackintosh sigurno zbog magic mouse i keyboarda, ali opet ja bih pre imao onda za svaku zaseban monitor, a da ne govorim o 1080p kad vec imas para u 2015... Jucky :d
 
Hvala!Jeste,jedna je hackintosh,druga gaming rig koji upalim bas kad nesto przim ,pa mi i ne treba drugi monitor onda. NAS je na tavanu znas gde se drze oni :)koji ce da mi stoji tu u sobi.Monitor je dell u2715h.
 
Poslednja izmena:
Eh sad, pa ti onda imas neko tandrkalo a ne pravi NAS ;)
 
Ahahaha, prava klosarska soba. :d :p
 
Brate ja i da sredim sobu bar 20 kabla bi moralo da se vide....
 
Lepo izgleda. Jel plafon nešto niži ili si samo tako uslikao?
 
@extazy
Ma vide se kablovi itekako nego se na slici ne vide jer su iza kućišta, malo sam ih podigao jer sam nakačio produžni sa donje strane ploče stola. A kablove do telvizora sam konačno ubacio u zid

@accko
Standardan je plafon, slikano je telefonom pa možda zbog toga
 
Poslednja izmena:
Gde si ti uopste uspeo da ugledas plafon? :trust:
 
Posto mu je luster ili sijalica upala u sliku deluje da je nisko, tj. prva slika deluje kao da plafon nizak.
 
Лустер? Па он можда виси на каблу од 2 метра. Ја иначе не волим собе без тепиха (или нечег сличног) јер онда све вероватно одјекује.
 
Fali neka krpara, tepih, nesto. Ovako deluje veoma sterilno i hladno, mada je fino sredjeno ali fali jos detalja da deluje kao necija soba.
 
Лустер? Па он можда виси на каблу од 2 метра. Ја иначе не волим собе без тепиха (или нечег сличног) јер онда све вероватно одјекује.

Fali neka krpara, tepih, nesto. Ovako deluje veoma sterilno i hladno, mada je fino sredjeno ali fali jos detalja da deluje kao necija soba.

Luster je 60 cm od plafona. A tepih imam ali je na pranju :D, doduše mali tepih jer velike ne volim s obzirom na to koliko skupljaju prašine. A inače ne odjekuje i bez tepiha.
A što se tiče trenutnog izgleda za vikend sam krečio a ženu i decu sam otpremio u tazbinu, zato i izgleda ovako sterilno :)
 
Poslednja izmena:
Pokušavam da skontam onu svetlost u ćošku levo od tv-a i uopšte mi ne ide
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno