Mi smo mogli na nasem provajderu prvih mesec dana, a onda mene oni pitali "e a jel to dobro da idu vise korisnika odjednom" ja "odlicno je ovako, nedirajte nista" 🙂 pa valjda sada naucili.
Nego barem da imaju neki transfer nego bednih 0.5 kb/s i to sve za 990 din. mislim sramota zar ne, tj pljacka.
Mislim radije bi platio 2000-3000 din. pa da se izdelimo par nas pa da bar znamo da nam je transfer 4-5 kb/s, a ne ovako 🙁