Šta je novo?

Kako vam radi net? :)

sumanut

Čuven
Učlanjen(a)
02.11.2003
Poruke
1,221
Poena
650
Meni dosta errora izbacuje kad probam da otvorim nesto? google recimo.

Anonimni? :)
 
Имао сам само мали проблем док сам отварао хотмаил али је учитао из другог пута, остало све нормално.
 
Radi normalno :D. Kakvi anonimni, samo laprdaju po netu. Te rusenje FBa, te interneta....prazne price.
 
Pazi kada sam sad stigao sa posla i sve mi nešto kočka, zastajkuje... Nisam navikao na ovako lošu vezu.
 
Meni dosta errora izbacuje kad probam da otvorim nesto? google recimo.

Anonimni? :)

i meni danas, bas u to vreme nije radio, gmail ni google search ! ali se brzo povratilo, mozda sve ukupno 10-tak min. Sve ostalo najnormalnije je radilo...na kom si provajderu ?
 
Meni na telekomu sve normalno.
 
http://artcommunication.rs/

"ART Communication već punih 5 godina predstavlja sinonim za bežični Internet u Beogradu." :)

Radi ... dobar je net meni ovde u zemunskome polju, ne mogu se pozaliti ... pre (godinu dana) je bilo povuci potegni, ali ja ovde nisam nista bolje ni mogao da ocekujem, sad kako je dosao kablovski bice su se uozbiljili zbog konkurencije, pa sad radi sve kako treba, mada nije ni pre bilo mnogo problema ...
 
Na SBB se relativno često dešavaju kratki prekidi otkad su povećali brzinu na 10mbps za flat home s.
Dešavaju se jednom do dva tri puta dnevno prekidi u trajanjima od par min do 10ak min.

Ranije se nikad skoro nisu dešavali prekidi ovog tipa, znači samo ako je prekid na čvorištu jednom u sto godina ili nešto slično, nikad svakodnevno bez posebnog povoda.

Nije strašno ali ipak smara, kad se čovek navikne da nema tih štuckanja u radu.
 
Svakoga koga znam da koristi SBB net ima te simtome koje je opisao kriket.
Izgleda da mreža ne može da im izdrži to opterećenje.
 
Nazad
Vrh Dno