Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Prvo da vam kazem da sam iscitiao sve ovde u temi(da ne bude ono citaj :D).

Imam zapravo problem sa karticama iz Intese,samo da napomenem da su radile do pre par meseci normalno u Play Store-u.

U jednom trenutku prestaju da rade na nalogu koji imam ko zna od kada i gde je kupljeno brdo aplikacija(dakle nisam menjao naloge tek tako). U pitanju su Mastercard i AMEX.

Ovo mi se periodicno desava tj. imao sam problem i pre dva meseca gde nije htelo da radi i onda nekim cudom uspem da vratim kartice na nalog,da bi posle nekog vremena opet prestale da funkcionisu.

Sada mi izbacuje(kao i ranije) pri dodavanju kartice ovo "Transaction decelined-invalid payment method".

Nije me mrzelo pa sam dodao malo novca na virtuelnu Entropay karticu koja mi radi svuda(cak i za Spotify) i ona nece,izbacuje istu onu "gresku".

Pomislio sam da mi je nalog blokiran sto se tice toga pa sam probao na novom sve ove kartice i naravno ne rade opet (Srbija - Play Store).

Ako neko ima ideju sta da radim i kako da resim ovo bio bih u najmanju ruku zahvalan :)
 
Pokusao sam samo sa promenom IP adrese na Nemacku da kupim MX Player Pro za 0.10e umesto 6.00$ i nije htelo, uvek me vrati na dolare.
Tek kad sam u izmenama kartice stavio umesto americke adrese nemacku, onda sam uspeo. Play store mi se komplet prebacio na nemacki.
Pokusao sam da vratim u izmenama kartice americku adresu i da se vratim na americki playstore i nece. Uvek ostane u evrima i na nemackom. Probao na srpskim playstore, nista. Obrisao karticu probao ponovo da je dodam i onda se pojavi:
Transaction declined. invalid payment method.
To mi stoji kod brojeva kartice.
Zakljucan sam na nemackom playstoru i pritom ne mogu da dodam karticu vise. Sta raditi?
 
Uspeo sam nekako da se vratim na US store. Dodao sam EntroPay virtuelnu karticu, i sa njom sve radi normalno.
Staru "realnu" karticu ne mogu nikako da dodam. Verovatno je Google nekako blokirao. Dok ne istekne pa je ne zamenim nista od nje, ali makar je EntroPay tu. :p
 
Ne možeš tako da šetaš istu karticu po play store-ovima. Google ima ugrađene mehanizme zaštite od krađe, zato je verovatno blokirao karticu. Ako me pitaš na koje vreme. Odgovor je nemam pojma ne radim u Googlu, čitao sam o tome :D
 
Haha, ma vidim. :p Da imam 5 kartica ne bih ni razmisljao, ali nemam.
Cudi me da su drugi uspeli bez problema da obave prebacivanje. Ja sam pogresio kad sam obrisao karticu i ponovo probao da je unesem. Tad je neki alarm sigurno ukljucen.
Nije htelo nikako da me vrati na US. Mada, najbitnije da sam na kraju uspeo nekako s ovom virtuelnom da ostanem digitalni us citizen s mogucnoscu kupovine. :D
 
Nije mi jasno toliko muljanje zbog 500 dinara. Sutra ćeš da izađeš na pivo i potrošiš nekoliko puta toliko :)
 
A onaj mučenik koji je oči ostavio na monitoru praveći taj plejer sigurno i ne pije pivo. :)
 
Problem je u tome sto se popust nudi zemljama sa standardom koji je 3-10 puta jaci od naseg. Njima se nudi aplikacija za 0.10 centi, a nama "sirotinji" za 6 dolara/evra po standardnoj ceni. Zasto ne iskoristiti popust?
 
^ upravo to, nažalost samo pokazuje koliko smo nebitno tržište.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa ja kupio za 1.5$ pre neki dan. Nas store...

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Prvo da vam kazem da sam iscitiao sve ovde u temi(da ne bude ono citaj :D).

Imam zapravo problem sa karticama iz Intese,samo da napomenem da su radile do pre par meseci normalno u Play Store-u.

U jednom trenutku prestaju da rade na nalogu koji imam ko zna od kada i gde je kupljeno brdo aplikacija(dakle nisam menjao naloge tek tako). U pitanju su Mastercard i AMEX.

Ovo mi se periodicno desava tj. imao sam problem i pre dva meseca gde nije htelo da radi i onda nekim cudom uspem da vratim kartice na nalog,da bi posle nekog vremena opet prestale da funkcionisu.

Sada mi izbacuje(kao i ranije) pri dodavanju kartice ovo "Transaction decelined-invalid payment method".

Nije me mrzelo pa sam dodao malo novca na virtuelnu Entropay karticu koja mi radi svuda(cak i za Spotify) i ona nece,izbacuje istu onu "gresku".

Pomislio sam da mi je nalog blokiran sto se tice toga pa sam probao na novom sve ove kartice i naravno ne rade opet (Srbija - Play Store).

Ako neko ima ideju sta da radim i kako da resim ovo bio bih u najmanju ruku zahvalan :)

Da citiram sam sebe,

proradio je AMEX a Master i dalje nece tj. sa ovom karticom vise nigde ne mogu da kupujem online ne samo ovde na Play Store-u.
 
Evo zale se i na drugim temama na probleme sa Intesinom MC.
 
Jel vraća Google 1€ koji skine zbog verifikacije, ako vraćaju, koliko dana im treba da vrate?
 
Kako bih mogao da sinu uplatim 10 eura na njegov Google account, a bez da vezem karticu za njegov nalog?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nema drugog nacina, ne mogu da se kupuju gift cards iz Srbije.
 
Malo je glupa ova NEDOPUNJIVA kartica, bolje da uzme neku drugu regularnu internet karticu, pa je po potrebi dopunjuje. Sigurno je da ce dete traziti opet nesto slicno, pre ili kasnije. (ako i zanemarimo to sto je ovde minimum 2000 RSD, a njemu treba 10 evra)
 
Poslednja izmena:
Uzmes lepo internet karticu, ne placas odrzavanje i dopunjujes kad hoces, ne znam cemu vratolomije.
 
Skoro mi je istekla Visa Electron i dobio sam novu i sad sam nju pokušao da povežem sa svojim Google nalogom međutim opet isto - ispravite broj kartice ili pokušajte sa drugom. WTF, Google? WTF?

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Ma već sam je i koristio. Svlačio neke pare sa PayPala pa rekoh da pazarim neku app kad već imam nešto na njoj.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
 
Jel imas para na njoj ?
 
Jel google music radi u Srbiji? pokusavam da se pretplatim ali danima dobijam error: We're sorry, but Google Play Music is currently experiencing errors. Please try back in a few minutes
 
Sto lepo ne uzmete ereste internet karticu koja se dopunjuje. To je poklon kartica i traje valjda 2 godine. Ja sam sa njom kupovao na google play prodavnici. To je kao pripeid kartica. I sad je imam mada sada mi istice.
 
Moze li neko da proveri moze li kupiti ovu igru

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.codemasters.f12016

Ja dobijam ovu gresku
427e9b7ebf52ddafb95b818c626fdc0e.jpg
 
Nije mi kompatibilna sa uredjajem, ali pise da je 0,99$ na indijskom PS.
 
Pise meni da je kompatibilna, 1+$, ali kad kliknem da je kupim izbaci ovu gore gresku. Tako je i sa PC-a, tako je i sa drugim aplikacijama. Bas cudno. Hvala

Edit: Reseno. U GP-u je bila drzava Serbia CS umesto Serbia RS
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno