Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Ljudi odradio sam onu foru sa Indijom za kupovinu, iz druge teme, ali ne radi, Solid koji je tamo na akciji za 10 rupija mi je naplatio po ceni od 0.95 dolara kao sto je u ostatku sveta.
 
Uradio sve kao sto je u prvom postu u onoj drugoj temi o popustima, ali nista...

****

Proradilo :D
 
Poslednja izmena:
Nema veze, ja imam para pa neće.
Što je najgore kartica je do skoro radila, možda jedno mesec-dva ništa nisam kupovao i sad kad sam probao ne može. Ja je obrisao i da unesem ponovo, cvrc :)
Koji klošari, ne mogu da verujem.

Sent from my Redmi Note 3
 
Samo da javim da mi je danas proradila kupovina sa tom istom karticom s kojom nije htelo pre neki dan :)
Ne znam sta se desilo ali samo neka radi sada :)
 
Sto se tice mog slucaja i ne mogucnosti dodam karticu, google je priznao bug i navodno rade na njegovom otklanjanju. Vec mesec dana...

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Vec sam pisao na nekoliko topica i uputlii su me ovde. Ne radi mi opcija "metoda placanja" pre izvesnog vremena mi je istekla kartica sa kojom sam kupovao na google play. Krenuo sam u obnovu, izbrisao staru i uneo novu, vazecu karticu. Google play servis mi je skinuo 1$ verifikacije. Kartica inace savrseno radi i koristim je na gomilu drugih sajtova. Medjutim meni je stajalo obavestenje da je kartica neaktivna?! Pokusao sam opet, nista. Izbrisao sam tu karticu i nakon toga vise ne mogu da udjem u opciju dodaj metod placanja. Uopste ne znam o cemu se radi. Izbrisao sam data, cash sve zivo i nista. Pokusao da udjem sa drugog telefona, nece. Svaki put kad stisnem na opciju izaberi metod placanja google play me izbaci i prestane da radi. Na kompu sam pokusao, tamo ni nemam tu opciju!? Da li je neko imao slicnih problema? Evo i slika da vidite da me automacki izbacuje kad pokusam da udjemScreenshot_20161119-203436.pngScreenshot_20161119-203446.png
 
Imao sam vrlo slične simptome, pogledaj ovde
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?p=4853944
Bitno je koja zemlja stoji na adresi u podešavanjima (zupčanik), ne u address book-u.
Podesi adresu sa kompjutera i onda prestaje FC na telefonu pa sa njega dodaš karticu.
 
@cisco hvala ti puno! Konacno sam resio problem. Registrovao sam karticu preko google walleta. Na google play nisam imao opciju da menjam CS na RS. Izgleda da je to bio problem. Hvala jos jednom!

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Kod mene je slican problem samo sto ja u walletu nmgu da promenim adeesu.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Ja sam promenio adresu na Google Payment, probaj tamo. Konacno sam resio taj problem. Medjutim sad je novi nastao. Sve je registrovano samo me sad izbacuje kad krenem da kupujem app. Stisnem buy krene da vrti i kresuje google play
 
Nije bas vezano za playstore ali ne znam u kojoj bi temi postavio pitanje. Jel moguce iz srbije pretplatiti se na Spotify sad dok traje akcija za 3 meseca 1 funta? Pokusavao sam direktno bez i sa vpn nisam uspeo jer mi kartica nije iz te zemlje a preko paypala ne izbaci nista kao da prodje a u stvari ne prodje?!
 
Pa inace tako slusam. Ali sad kad ima uzeo bi ova 3 meseca ako je moguće.
 
Moze naravno Spotify, registruj se na entropay i dobices virtualnu visa karticu, pa preko nje plati, samo ce te pitati da prebaci zemlju sa UK na Maltu...tako ja koristim mesecima i radi odlicno, i pretplata je jeftinija kad istekne promocija 6.99eur umesto 10 funti.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 
Bio sam na Indijskom Play Store-u i sve je radilo ok. Malopre probam da kupim neku app i odbije mi karticu. Ima li neki način da se to resi?
64dcabf70476750db5629fcb6247e077.jpg


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Koji mi je najjednostavniji nacin za kupovinu? Ne mora indija i popusti, samo hocu da radi kupovina bez previse cimanja. Da li su i dalje ove dve metode iz prvog posta validne, i trece pitanje, zasto Google ne zeli nas prljavi novac iz Srbije vise?
 
Kako ne, šta je problem? Trebalo bi da radi najnormalnije
 
Radi sve normalno, danas sam kupovao.

Pogledaj da li ti je svuda gde treba podešeno na Srbiju (neka ga neko podseti gde je ono "dodatno" mesto u opcijama gde mora da bude RS) .

Evo ja ću:

Idi na wallet.google.com, pa options I tu izaberi Srbiju kao zemlju.

Onda dodaj karticu i tu takođe stavi pravu adresu i Srbiju.


To je to, radiće.

Ovaj prvi korak u opcijama ti mozda fali.
 
Poslednja izmena:
Nisam jos nista dodavao, cekam Mastercard iz Telenor banke, nego listam temu i sve vreme sam bio ubedjen da moras preko nekih prevara, menjanja regiona itd.
 
Poslednja izmena:
Ne, sve normalno. I ja tu koristim.

Nego ovde ima više Indijaca, krastavac :D.

Aplikacije su inače toliko jeftine, da nije vredno bilo kakvog cimanja, ali zna se, to je već lična stvar.

Nema više potrebe za ovom temom, odgovor je - kupuje se najnormalnije :D.
 
Poslednja izmena:
Idi na wallet.google.com, pa options I tu izaberi Srbiju kao zemlju.


.

Nisam imao ovu opciju na google wallet, isao sam u Store, izabrao sta hocu da kupim, dodao karticu i tu sam imao da podesim Srbiju, sljaka bez problema, fala svima.
 
Da li je neko probao da uradi redeem gift kartica?
 
Da li postoji mogućnost da kupim ženi neku aplikaciju preko mog Google naloga i da je prebacim na njen?
Ne bih da dodajem karticu u njen Google novčanik i ne bih da dodajem svoj nalog na njen uređaj.
Ja aplikaciju već imam kupljenu ali pre nego što je postojala porodična biblioteka, tako da moram još jednom da je kupim.
 
Koliko znam, možeš samo da joj pošalješ gift vaučer ali to mora na neku sumu (mislim da je 10$).
 
Dodas karticu u njen wallet, kupis, i brze-bolje je uklonis iz wallet-a.
 
Tako je. Ili celu sumu ili ti da kupiš pa da deliš (ne znam kako deljenje funkcioniše).
 
Nazad
Vrh Dno