Šta je novo?

Kako do Quickshot 1 dzojstika na PC-ju?

dusxan

Slavan
Učlanjen(a)
04.06.2007
Poruke
954
Poena
330
Da li negde ima da se kupi Dzojstik Quickshot 1 za Windows 10? Ili da se nekim adapterom veze na USB? (Ovo pitam zato sto mi je to jedini dzojstik kojim sam postizao zavidne uspehe u igri Kick Off 2 , Return to EUrope)
 
Quickshot 1 ?? Pa to je nešto najgore što postoji uz Quickshot II :D

 
Quickshot 1 ?? Pa to je nešto najgore što postoji uz Quickshot II :D

Meni su lošiji oni mali sivi "original" C-64 ...
https://www.c64-wiki.com/wiki/File:Commodore_C1311.jpg
 
Ja sam nedavno kupio ovu (za mene) lepotu za PC....ima mikroprekidače i radi OK.....jedino je smor što u svakoj igri mora da se kalibriše pre korišćenja

Joy0091b.jpg
 
Ovaj je bio zakon, imao je mikroprekidače koji su mogli da se menjaju,

Competition Pro​

Pogledajte prilog 346250
Nisu bili ranije da se kupe mikroprekidači pa smo popravljali one koji puknu, tome me je naučio Robert - Kon Tiki , da popravljam mikroprekidače tako što isečem od žileta metalnu traku, zalepim je super lepkom i radi :)
 
Quickshot 1 ?? Pa to je nešto najgore što postoji uz Quickshot II :D

Ahaha, a tek džojstici koji su se dobijali uz Amstrad Schneider 464/6128? Ono je bio užas, nabildovao sam desnu ruku na njemu. Naravno, ni jedna igra za dva igrača nije radila sa dva džosjtika, iako je bilo predviđeno da radi, tako što se jedan džojstik uključi u drugi.
A tek Quick Joy :LOL:
 
Ahaha, a tek džojstici koji su se dobijali uz Amstrad Schneider 464/6128? Ono je bio užas, nabildovao sam desnu ruku na njemu. Naravno, ni jedna igra za dva igrača nije radila sa dva džosjtika, iako je bilo predviđeno da radi, tako što se jedan džojstik uključi u drugi.
A tek Quick Joy :LOL:

QuickJoy III Supercharger crveni i QuickJoy Megastar su jedini kako tako valjali, imali su mikroprekidače i ok su ležali u ruci. A ovo ostalo je blagi užas, čak i drugi modeli sa mikroprekidačima su bili užasni. Jest da su dominirali u ono vreme ali su bili za izbegavanje samo tako......Competition Pro je jedini pošteno valjao i bio vredan para.


 
Meni je i ZipStik bio OK. TAC-2 isto kazu da je OK, ali ga nisam imao.

Od novih Arcader je odlican kvalitet, ali je mnogo kratka rucica :(
 
Da li je neko koristio ili video negde adaptere sa 9 pin na usb? Želeo bih da prikačim stari amigin joystick na PC , znam da ima da se kupi adapter od 90€, jel postoji neki jeftiniji koji radi?
 
Da li je neko koristio ili video negde adaptere sa 9 pin na usb? Želeo bih da prikačim stari amigin joystick na PC , znam da ima da se kupi adapter od 90€, jel postoji neki jeftiniji koji radi?

Gde li si samo video 90€ da mi je znati.....11.5€ :D

 
Hvala, u pravu si, nisam dobro video, ispod velikim slovima pise 90 funti, ali to je free shiping za proudžbine preko 90 funti. Da li sa ovog sajta isporučuju za Srbiju, sa poštarinom izađe oko 25€.
1707392832802.png
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno