Šta je novo?

Kako da popravim Hibernate

mihailo

Čuven
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
793
Poena
619
U stvari, nije ni radio od poslednje instalacije XP-a.Sve ide OK i gasenje i Standby,a pri hibernaciji racunar mi se restartuje.🙁
 
Meni se desava da posle podizanja sistema iz hibernacije dobijem poruku da se sprema za hibernaciju i ugasi se masina. Opet ga upalim i sve bude OK (digne se iz hibernacije).

Ono sto mene brine jeste da je sve radilo OK do pre mesec dana. Pre neki dan sam vratio Ghostovan XP koji je do pre mesec dana radio OK (vise meseci) i sada pravi iste probleme.
 
Nazad
Vrh Dno