Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Meni se desava da posle podizanja sistema iz hibernacije dobijem poruku da se sprema za hibernaciju i ugasi se masina. Opet ga upalim i sve bude OK (digne se iz hibernacije).
Ono sto mene brine jeste da je sve radilo OK do pre mesec dana. Pre neki dan sam vratio Ghostovan XP koji je do pre mesec dana radio OK (vise meseci) i sada pravi iste probleme.