Šta je novo?

Kakav je Lenovo 81MT001LYA - Popust ~50%

Darko3

Poštovan
Učlanjen(a)
18.09.2018
Poruke
7
Poena
51
Ćao svima,

Drug hoće da kupi neki lap top za svakodnevnu upotrebu, posao, ali bez nekih zahtevnih programa. U Tehnomaniji je zapazio Lenovo 81MT001LYA, koji je na ogromnom popustu, sa 71k na 39k.

Vidim da je 256GB SSD, 8 GB RAM, a za procesor nisam siguran kakav je, pa da proverim sa vama. Vidim da su ostali lap topovi sa 256 SSD i 8 GB RAM memorije dosta skuplji...

Hvala

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Procesor je ništa posebno ali dovoljan za sve uobičajeno. Za tu cenu na sniženju i ostatak specifikacija je sasvim ok kupovina. Ne posedujem taj laptop niti sam ga koristio... sačekajte još mišljenja za svaki slučaj da ima neku falinku druge vrste.
 
За ове паре на акцији врло добар по спецификацијама на папиру. Одвојена графа, двд драјв што је све ређе, ддр4, такт процесора одличан, само ме буни тај 1мб л2 кеша, па мој и37ген има 3мбL3. Е сад, што сад за толико попуст, да ли им из неког разлога слабо иде продаја не знам...

Послато са Mi A1 помоћу Тапатока
 
Kао лаптоп за општу намену бих препоручио ацер a315 53g. Имам такав, и презадовољан сам. Може да повуче, а не прегрева јер је лепо решено хлађење. Једино нема двд читач..

Послато са Mi A1 помоћу Тапатока
 
Hvala svima. Mišljenja sam da kod tih lap topova za svakodnevnu upotrebu ne može mnogo da se pogreši i za taj raspon cene, od 40k do 50k može da se dobije sasvim dobar lap top. Prednost bih dao SSD-u zbog brzine za taj svakodnevni rad i iz nekog (nestručnog) razloga RAM memoriji, gde mislim da je minimum 8 GB, ili 6GB...

Pozdrav
 
Takav isti laptop kod drugih prodavaca uglavnom košta 44k, pri čemu je snižen sa 54. Kod Tehnomanije može da se gleda da je popust od 4000 dinara :) Cena od 71k je debelo izmišljena.
 
Nazad
Vrh Dno