Šta je novo?

Kad stize "roba" u Telenor?

I meni je upravo javljeno. Madness is over :)

edit: Ili nije, naveo sam da mi odgovara isporuka od 9 do 17, a sutra je jedini dan kad odlazim od kuce u 13h :) Mogu da se kladim da ce doci u 14h :D
 
Poslednja izmena:
Bas me zanima sta bi imali da kazu ljudi iz centrale Telekoma povodom ovakvog zajebavanja korisnika Telenora u Srbiji za aparate. Kapiram da bi glave letele.
 
I meni je upravo javljeno. Madness is over :)

edit: Ili nije, naveo sam da mi odgovara isporuka od 9 do 17, a sutra je jedini dan kad odlazim od kuce u 13h :) Mogu da se kladim da ce doci u 14h :D

ma bitno je da su poslali...dal ce sutra ili u subotu sad vise nije vazno. Ja sam relativno dobro prosla, narucila pa kad stigne i jos cu nadam se dobiti poklon flesku.
p.s tj. moram dobiti, tako pise...
 
Misli valjda da bi letele glave korisnicima zato sto pitaju ili se zale :)

Sent from Leo via TT
 
Ipak je gotovo :) Isporucili su ga jutros u 11h. Ovaj deo je prosao bolje nego sto sam iscekivao, +1 za isporuku i kurirsku sluzbu.
 
Stigao i meni upravo. Isplatilo se cekati :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Ovo vec postaje ponizavajuce. Telefona nema, nema, nema.
 
U Novom Sadu u Modeni ima Sensation na stanju,provereno iz prve ruke,pre 15min sam bio tamo :d
 
Jos bolja fora je bila sinoc. Ja kucam *311 taraba kad ono servis ne radi. Htedoh da vidim koliko imam jos minuta u okviru pretplate. Uzmem da okrenem call centar automat da mi on kaze. Kad ono javlja se lik iz podrske. Ja rekoh, sta je ovo, nisam hteo razgovor sa operaterom. On kao, pa da, radimo upgrade sistema pa sam se ja javio. Ja kazem, jel mi sada skinuto 10 din za uslugu javljanja operatera, on kaze jeste. Ja mu kazem, ali ja to nisam hteo, sto me pre javljanja nije upozorio automat da ce biti naplaceno uspostavljanje veze? On decko ostade bez reci, kao izvinite, mozemo da napisemo zalbu da mi umanje racun. "ZA 10 DIN" :D
Ja kazem ma u redu je ali da vam je losa fora to stoji ... I prekinem vezu. A da ne pricam sto su me odrpali na romingu letos u Rumuniji, 240 e, sa sve laznim prikazom stanja. Samo da mi istekne paket i cao Tenkrenor.



Meni kada se desila indentična situacija dobio sam info da se uspostava veze sa agentom u "takvim situacijam" ne naplaćuje, uz objasnjenje "Telenor nikada ne ide na ustrb svojih korisnika, bla, bla, bla", sačekao sam 3. u mesecu i na specifikaciji sam zaista ustanovio da mi nisu naplatili.
 
Pa sve im pare otisle na marketing. Sad nema para da se nabave telefoni :d A menadzeri im nisu uopste basnoslovno placeni vec sasvim osrednje. To nisu ljudi koji su vrhunski u svojoj struci vec osrednji a kao takvi i adekvatno placeni - prosecno. Cenim da nemaju plate vece od 400e.

:d:d:d
 
Ne, pa ozbiljno ;)
 
SGS2 nemaju vec mesec dana u NS a vise od dve nedelje u celoj Srbiji...
 
Juce u poslovnici u SU su mi rekli da ce SGS II biti u prodaji za nekih 3-7 dana.
E sad, da li ce to biti tako...
 
Ja sam juce svracao do handy-a,i imaju ga na stanju .Ali ja sam hteo keca da kupim ,posto kod njih najjeftiniji/mts/
 
Ipak nisu slagali...stigao danas koliko sam cula u prolazu.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Potvrdjujem da ima. Upravo kupljen :)

Sent from my SGH-T959 using Tapatalk
 
A meni danas rekli da ga nema niti ce ga biti do sledeceg meseca kada se ocekuje stabilizacija nabavke. :D
 
Zbog velike potražnje za ovim modelom telefona na svetskom tržištu, otežane su isporuke potrebnog broja aparata, ne samo u Telenor-u nego i u mnogim drugim prodavnicama, sve prodavnice dobijaju dosta male kolicine modela, a potraznja je jako velika i jako brzo se rasproda. Naravno sve prodavnice teze da sto vise aparata naruce tako da treba redovno obilaziti prodavnice ili cak ostaviti kontakt telefon u slucaju da aparat stigne i da se odma rezervise ako je siguran kupac.
 
Upravo tako, Samsung GS2 (takodje i HTC Sensation i Galaxy Tab 10.1) se u celom svetu prodaje kao lud, i ne vredi pljuvati Telenor jer oni dobijaju onoliko telefona koliko Samsung moze da im isporuci i oni na to nemaju prevelik uticaj.
 
Upravo tako, Samsung GS2 (takodje i HTC Sensation i Galaxy Tab 10.1) se u celom svetu prodaje kao lud, i ne vredi pljuvati Telenor jer oni dobijaju onoliko telefona koliko Samsung moze da im isporuci i oni na to nemaju prevelik uticaj.

Slazem se sa tobom, ne vredi pljuvati Telenor kao ni jednu drugu prodavnicu, jer svima je u interesu da svojim korisnicima daju najbolju ponudu, jer bas ti korisnicu se opredelili za odredjenu mrezu zbog po njima najbolje ponude, i stvarno je suludo pljuvati neke od njih... Isto tako to je sve novo na trzistu i treba vremena da se stabilizuje.
Al naravno ako toliko ocekujete neke od navedenih modela, onda stisnuti dzep i otici kupiti za gotovinu a ne cekati za 1 din. i pljuvati po firmama...
(Nemam nista protiv pojedinih i isto tako ne stajem na stranu firmi nego samo realno gledam)
 
neki info ima li Samsung S2 u beogradu gde na lageru ili preko shopa da li moze da se uzme?
 
Nazad
Vrh Dno