Šta je novo?

Kad se ochekuje naslednik P35 chipseta?

Intel P45 ocekuje se Q2 2008.

Trebalo bi da donese CrossFire X podrsku i naravno PCI-E 2.0.
 
Poslednja izmena:
Sta fali X38 chip setu, ja sam mislio da je to naslednik... U cemu zapravo je razlika izmedju P i X serije?
 
Pa fali Crossfire X :)

A koja je razlika izmedju 965 i 975 cipseta? :d
 
intelchipsetroadmap.jpg
 
Što znači da će se P35 još dugo kupovati :)
 
da li se isplati kupovati P45 ili sacekati tylersburg-dt.Ako se zeli preci na DDR3 a sad se poseduje X38 DDR2
 
da li se isplati kupovati P45 ili sacekati tylersburg-dt.Ako se zeli preci na DDR3 a sad se poseduje X38 DDR2
Ma kakav ddr3 covece, da bi osetio razliku sa njim moras da imas one module od 1600mhz pa navise i to sa zategnutim latencijama inace bacas pare,a posto su takvi preskupi i pitanje da li ce ta ploca da ih uopste podrzava,nema nista od toga, ja licno mislim da ce isto P45 da se bazira na ddr2...To sto moze ddr 1333, pa sta,imaju Gigabyte i asus ploce P35 koje mogu to i sad(hibridi),nije to neko ubrzanje koje se oseti i na koje treba baciti pare...
 
nisam ni mislio sad odmah da predjem na ddr3 nego negde pred kraj leta ili pocetak jeseni a verujem da ce tada i ddr3 da popravi svoje performanse a i cena ce pasti.Jer po nekim predvidjanjima sve velike kuce (dell i ostali) su za jesen narucile vece kolicine DDR3 memorije, planiraju tad da ddr3 tad pocinje preuzimati prevlastnad ddr2
 
Nazad
Vrh Dno