Šta je novo?

Jotel

Poslednja izmena:
Pola miliona evra, bas su zasrali... Ili ce poceti da naplacuju dodatno Arena/Telekom kanale kako bi se nekako izvukli ili ce Telekom da ih otkupi.
 
Dok ne isplate ovaj dug ne mogu da rade apsolutno ništa, ni da daju pare radnicima, ni da plaćaju licence, apsolutno ništa, a kamoli da sklope ugovor sa United grupom, nije niko lud da sklapa ugovor sa firmom kojoj su svi računi blokirani...
 
Ma da, sad ih Telekom maltene ima u saci, ili ce se pripojiti Supernovi ili ce skroz propasti. Svaka cast za ovog lika u TeleSrbiji, jedini se interesuje da istrazi malo dublje ovu situaciju.
 
Drže u neizvesnosti, nema zvaničnih informacija. Ispali su amateri, ups, uvek su bili. Samo internet što je dobar, ništa više.
 
Za neverovati.Izgleda da ih je kupio SBB. Na frekvencijama arene 1 i 2 sada se pojavili SK1 i SK2, a na frekvenciji superstara1 , cinemania.
 
Ако је тако то је одлично! Сећам се пре 1-2 године СББ је хтео да их купи и одмах су кренули напади о сумњивом пословању..., и све редом, и наравно ништа од тога. Код мене у граду нема СББ-а, тако да ако је ово истина мени одговара.
 
Ако је тако то је одлично! Сећам се пре 1-2 године СББ је хтео да их купи и одмах су кренули напади о сумњивом пословању..., и све редом, и наравно ништа од тога. Код мене у граду нема СББ-а, тако да ако је ово истина мени одговара.
Verovatno je to, jer sumnjam da bi smeli njihove kanale, a narocito SK, da emituju tek tako. Za sada se kod mene pojavili SK1 i SK2, na starim frekvencijama arene 1 i 2, a za ostalo ne znam. Videcu sutra kad skeniram tv.
 
Fus su strimovi, kradu sa Totala, ima watermark United grupe u donjem desnom uglu... I slika je mutna i nikakva iako je HD
 
Ma igraju se oni odavno, oni tako emituju i Lov i ribolov i Grand od United Grupe preko Total TV risivera, mada to su nebitni kanali pa im nisu pravili problem, a ovo je već veća stvar... Ali su na sve spremni
Oni bre pola kanala divlje emituju sa Total risivera, i Cinestari i Fox Life, Crime...
 
Јотел покрива градове у којима СББ-а нема нити ће га бити док је ова власт, тако да би им ово био пун погодак. Једино се бојим да је као и код других ствари држава јача, тако да ће бити и економских а богами и физичких претњи ако покушају продају СББ-у.
 
Јотел покрива градове у којима СББ-а нема нити ће га бити док је ова власт, тако да би им ово био пун погодак. Једино се бојим да је као и код других ствари држава јача, тако да ће бити и економских а богами и физичких претњи ако покушају продају СББ-у.
Gresis u Paracinu ima i Jotel i od pre dve godine SBB,ali ih nema u Cupriji i Jagodini tako da bi kupovinom Jotela koji ima mrezu u ova dva grada bili na dobitku.
 
Ma nema šanse da kupi SBB Jotel, ako će iko da ga kupi biće Telekom, jer im taman duguju novac, i možda neka sitna doplata preko ovog duga i to je to, oni su čini mi se plaćali beše 100 evra po korisniku, a Jotel sumnjam da ima više od par desetina hiljada korisnika
 
Ma nema šanse da kupi SBB Jotel, ako će iko da ga kupi biće Telekom, jer im taman duguju novac, i možda neka sitna doplata preko ovog duga i to je to, oni su čini mi se plaćali beše 100 evra po korisniku, a Jotel sumnjam da ima više od par desetina hiljada korisnika
Videcemo sta ce se dogoditi,Telekom je vec pokusavao da ih kupi ali bezuspesno.Mislim da ce pre da se ugase nego da ih kupi Telekom,to je neko moje misljenje.
 
Vranje nema SBB
 
Nema ni Zaječar SBB. Tamo ima Jotel i SN (bivši ExeNet).
 
Jos uvek nema nikakvih informacija da li je SBB kupio Jotel ili su oni njihove kanale pustili na divlje.
 
Jotel ima oko 90k korisnika
Regularnih oko 30k a oni idu x3 na crno

Ovo je sansa za sbb,prava kupovina a oni se stisli i samo kukaju
 
Kakav je ovo tek sad cirkus od kanala 😂
Neispravne Arene su jos tu a oni dodali 3 SBB kanal, i to vrlo verovatno preko EON-a, bas losa slika. I naravno na tim kanalima stoji Epg od Arena.
 
Inace magicno se pojavilo obavestenje koje su "okacili 10. januara":
Важно обавештење
Поштовани корисници, од 01. јануара до даљњег, месечна претплата за само кабловску ТВ (око 200 канала) је уз акцијски попуст само: 1.200 динара ! Ваш Јотел
 
Zvao sam kol centar, kažu da su sklopili ugovor sa sbb, od ponedeljka se ažurira lista kanala. Neće više biti arene, a umesto njih Sportklub. Najgore od svega je da bi raskinuo ugovor moram da platim gratis period koji sam ima na početku + 7900din demontaža...Tako da se čeka jun i prelazak na Supernovu.
 
Zvao sam kol centar, kažu da su sklopili ugovor sa sbb, od ponedeljka se ažurira lista kanala. Neće više biti arene, a umesto njih Sportklub. Najgore od svega je da bi raskinuo ugovor moram da platim gratis period koji sam ima na početku + 7900din demontaža...Tako da se čeka jun i prelazak na Supernovu.
Isto su i mom caletu rekli. Mislim da moze i bez toga da se raskine, ali treba dosta cimanje tako da nek prodju i ovih par meseci ugovora i da ih ne gledamo vise.
 
Nazad
Vrh Dno