Šta je novo?

Jotel

Koji je model rutera?
 
Da li neko ima informaciju kada će biti ubačeni Arena novi kanali?
 
Poznavajući ove, nikad pa ni tad 😂
 
Ubacili su Arena 1 Premium i Arena 2 Premium, fale jos 6, 7, 8 i Arena 3 Premium
 
Ja reskeniram kanale i ne dobijem ni jednu Premium Arenu, na koji frekvenciju da ih trazim ?
 
Šali se čovek očigledno... Da su ubacili Arene Sport Premium bilo bi na sajtu obaveštenje sigurno
 
Optika
 
Pazi situaciju.
U zgradi gde se useljavaju moji Jotel ima instalacije, i neki Ami, nikad čuo.
Treba im samo televizija, zovem Jotel, kažem neću ugovor na 24 meseca, jel' može bez ugovorne obaveze...
Operaterka kaže da može, bez promocije, sve se dogovorimo...
Ode žena koja je vlasnik stana kod njih da potpiše ugovor, tamo joj kaže ova što radi ugovore: "Ne znam ko vam je dao tu informaciju, ne može bez ugovorne obaveze, samo ugovor na 24 meseca..."
Kako, zašto?!
Nebitno pod kojim uslovima bez ugovora, kaži 5.000 mesečno televizija, 10.000 montaža, bilo šta, ali kako "ne može"?
A razvukli kablove u zgradi...
Profesionalna jedna firma, čudo jedno...
 
Ja reskeniram kanale i ne dobijem ni jednu Premium Arenu, na koji frekvenciju da ih trazim ?
Ne znam to za frekvencije, znam da kad sam upalio TV izaslo mi obavestenje da se LCN nesto izmenilo i kao da pretrazim opet kanale, i iso sam OK ono je samo pretrazilo, i u listi kanala pored ovih standardnih Arena pojavila su se jos dva kanala ali sa nekim random imenima (Ch pa neki brojevi) a to su ustv bile te dve premium Arene.
Šali se čovek očigledno... Da su ubacili Arene Sport Premium bilo bi na sajtu obaveštenje sigurno
Sto bih se salio, ko ima Jotel nikome odavno nije do sale kada je njihova ponuda kanala u pitanju..
 
Ima neke istine, evo ja preskenirao kanale, sada mi je Arena Sport 1 na mestu 204 (a do sada je bila na 201) znači ostavili ova 3 mesta za Arene Premium, ali ih kod mene i dalje posle skeniranja nema...
 
Moguće da mi ih i zato TV nije našao 😂, ali neće valjda odmah kodirane, verovatno čekaju 1. novembar pa da kao zvanično objave na sajt i puste svima
 
Nesto sam i ja sumnjicav,Telekom sigurno planira da dobro naplati te kanale ne verujem da su bas "slabi" na Jotel.
 
Beotel ih je isto ubacio u ponudu, za sada su u osnovnom paketu kod njih
 
Ima neke istine, evo ja preskenirao kanale, sada mi je Arena Sport 1 na mestu 204 (a do sada je bila na 201) znači ostavili ova 3 mesta za Arene Premium, ali ih kod mene i dalje posle skeniranja nema...
Kod mene na koaksijalnom kablu Arene su na kanalima 07, 19, 24, 30 i 34. Za sad nema premium kanala.
Da li je moguce da se razlikuju brojevi kanala na optickom i koaksijalnom kablu?
 
Ne razlikuju se, nego nisi namestio da ti se kanali sortiraju prema LCN-u, probaj da pretražiš ponovo kanale ali stavi zemlju na Nemačku ako ne vidiš ovu opciju u podešavanjima.
 
Mala ispravka, imam i Arenu 3 Premium, ali nekom logikom su je imenovali Ch-22 u listi. Znaci samo Arene 6, 7 i 8 fale
 
Iz kog si dela grada? Ja stvarno ne znam kako neki imaju te Arene Premium, a neki ne, a u istom gradu... Nek se javi neko iz Vranja, Zaječara, ako je dobio nove kanale
 
Ne razlikuju se, nego nisi namestio da ti se kanali sortiraju prema LCN-u, probaj da pretražiš ponovo kanale ali stavi zemlju na Nemačku ako ne vidiš ovu opciju u podešavanjima.
Imam Sony KDL-40WD650 i nigde ne vidim opciju za LCN. A takođe nisam uspeo da na pronađem gde se menja zemlja. Stavio sam jezik nemački i pretražio kanale, ali je i dalje raspored kanala isti.
 
Imam Sony KDL-40WD650 i nigde ne vidim opciju za LCN. A takođe nisam uspeo da na pronađem gde se menja zemlja. Stavio sam jezik nemački i pretražio kanale, ali je i dalje raspored kanala isti.
Ne znam onda šta da ti kažem ja kad sam pretraživao kanale stavio sam na Nemačku i samo su mi se poređali po kategorijama kao što su sportski, filmski, muzički, dečiji itd. Možda će se javiti neko drugi da pomogne.

Inače da li možda nekome radi EPG? Kod mene samo na par kanala...
 
Ne znam onda šta da ti kažem ja kad sam pretraživao kanale stavio sam na Nemačku i samo su mi se poređali po kategorijama kao što su sportski, filmski, muzički, dečiji itd. Možda će se javiti neko drugi da pomogne.

Inače da li možda nekome radi EPG? Kod mene samo na par kanala...
Kod mene ne radi EPG. Uspeo sam da promenim zemlju na Germany, raspored kanala se promenio ali za po jedno mesto su se rotirali kanali. Nisu se lepo rasporedili. A čini mi se da je dodao neke nove nemačke kanale koje niko ne gleda. :)
 
Na jednom TV-u sam ih pronašao na 642, ali na drugom ih za sada nema.
 
Kod mene ništa, pretražio 642 MHz ima samo 5 kanala, dok su mi ostale Arene na 754 MHz
 
Na neke televizore sam našao Arenine Premium kanale a na neke ne! Stvarno ne znam koja je fora...
 
Pojavila se kod mene samo Arena Premium 2 na frekvenciji 818.000 MHz (inače tu frekvenciju uspevam da uhvatim samo na jednom TV-u) međutim ta frekvencija kod mene tokom 60% secka i jačina signala je skoro uvek max do 40-50 dok je kod svih ostalih frekvencija uvek na 100, ne znam jel još neko ima isti problem sa ovom frekvencijom?

Edit: Pronašao sam i Arenu Premium 1 i 2 na frekvenciji 634.000 MHz, znači trojke nema, a dvojka je duplirana, zanimljivo...
 
818MHz skoro 100% ima ometanje od strane neke LTE bazne stanice u blizini.
 
Nazad
Vrh Dno