Šta je novo?

Jos malo o Samsungu X100

kdejan

Čuven
Učlanjen(a)
21.08.2002
Poruke
485
Poena
630
Strasno mi se svidja ovaj telefon i taman kada sam se odlucio da ga kupim vidim da ima i neke mane. Da ne duzim previse, imam tri pitanja:
1) Posto je proslo poprilicno vremena od kada je ovaj telefon ugledao svetlost dana, da li je u medjuvremenu Samsung uradio reviziju Firmware u onom delu sto se tice problema sa Java programima i nemogucnoscu njihovog brisanja? Ako jeste ili ako su se mozda lokalni prodavci sami setili da to urade pre nego sto ga prodaju koji je kod da bi se videlo koja je verzija u pitanju i koju verziju treba da trazim kako ne bih imao ovih problema?
2) Povezivanje sa kompom mi nije toliko bitno, ali da li je sada imalo lakse naci kabl za njega bez da se budzi nesto?
3) Da li vise nema nikakvih problema pristupu GPRSu preko 063 prepaida?
To je ono glavno sto me interesuje, ostalo mogu da isprobam na licu mesta i da se uverim da li odgovara ili ne.
 
telefon je stvarno dno ponude Samsunga, tj. aparat koji služi da se javiš, pošalješ koji SMS. Vidim da ima i organizer, pohvalno. U svakom slučaju, nije aparat kome ćeš tražiti dlaku u jajetu.

Mislim da za 20-30 evra više možeš da prođeš mnogo bolje. Po meni je 90 evra za taj aparat bacanje para.
 
Nemam pojma, gledao sam jos neke telefone i sada se dvoumim izmedju Siemens CX70 i Sony K300. I za njih bih se dobro nategao, tako da za preko 110-115 evra koliko oni kostaju, stvarno ne mogu da dam vise. Da li ovi Siemensi i dalje imaju onako katastrofalno spor softver kao ranije?
 
Misljenja sam da je za te pare najbolji SE T630. Imao sam X100, a sada sam zadovoljni korisnik SE telefona. Pozdrav
 
Slazem se,SE T630 mi se cini kao bolja kupovina a i deluje kvalitetnije od K300.
Pozdrav ,)
 
Nazad
Vrh Dno