Šta je novo?

Jos jedna procena...

  • Začetnik teme Začetnik teme LiLa
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

LiLa

Čuven
Učlanjen(a)
01.07.2002
Poruke
717
Poena
620
Zeleo bi da mi vi dobri ljudi sa foruma procenite koliko bih mogao dobiti za navedene komponente tj. deo moje konfiguracije koji bih zeleo da prodam uzrokovano mojim planiranim upgrejdom na s939(uz malo srece sto bezbolniji) :S: Dakle:
ploca:Asus A7V266-C(sa kutijom,bracketima...)
procesor: Athlon Xp1800+
cooler: Titan TTC-D5TB
memorija:256mb kingston DDR266
256mb V-Data DDR333
graficka:Club3d Radeon 8500(sa kutijom,kablovima...)
Takodje da li bi neko mogao da mi kaze gde se u ns-u mogu naci chaintech i dfi ploce i ako bi neko mozda mogao da mi da misljenje ili licna iskustva o dfi ploci?
:wave:
 
Imam samo reci hvale za DFI ploce, idi samo u deo foruma o maticnim plocama i overclocking-u i ubaci u search DFI i videces da sa ga svi hvale.
 
LiLa je napisao(la):
Dakle:
ploca:Asus A7V266-C(sa kutijom,bracketima...)
procesor: Athlon Xp1800+
cooler: Titan TTC-D5TB
memorija:256mb kingston DDR266
256mb V-Data DDR333
graficka:Club3d Radeon 8500(sa kutijom,kablovima...)

otprilike ovo
ploca:25€
proc:40€
mem😛o 15€
8500:30€
 
Nazad
Vrh Dno