Šta je novo?

jel gasite kompjuter nocu?

Gasim svake noci i upalim tek kad osetim potrebu da mi nesto treba na kompu.
Nekad i po 2-3 dana bude ugasen.
Upalim odradim sta treba i ugasim, preko mob-a moze se proveriti vecina stvari pa zato je tako.
 
Ne. Moj desktop nekad radi mesecima bez gašenja.
 
Gasim ga vrlo retko, u glavnom kada ima neki updejt ili se uspori. Računar je sklopljen 2016. Za sada se pokazao prilično dobro. MSI B150m Mortar , i5 6500, 2x8 DDR4 na 2400 i od skoro ubudženi KC 2500 od 512GB.
 
Za jednu tehničku stvar mlogo je kume 😁
Pa kupujem da bude kvalitetno i sto duze a naravno da ne bacim tonu novca. Stari sam kalkulant. :p
Razer Diamondback 3G mis iz 2008-me i podlogu jesenas zamenio, scroll mu otkazao, iste sekunde sam se prenovio Deathadderom V2, Ornatom V2 i Gigantusom V2. :D Imao kinesku tastaturu od 600 kinti, i dalje je tu ako zatreba. :D

Komp i monitor i dalje guraju snazno iako je masina stara. Ali svrbi me dzep da se odradi upgrade, a ovo da ostane zeni za Sims 4. :D
Imam celu konfiguraciju na nalogu, valjda moze da se vidi.
 
MIslio sam da je ostalo negde na nalogu da se vidi.
Uglavnom Dell P2414H, I5 4670, Artic Freezer i30, Gigabyte B5 Sniper, Kingston Beast 8Gb, Samsung Evo 850 500gb SSD, 1Tb Seagate HDD, Gigabyte GTX 970 G1, Fractal Design R4, Seasonic G550. :cool: Najjace sto je sve u mint stanju posle ovoliko godina, kuciste kao da je malo pre izvadjeno iz kutije, nigde ni micro ogrebotine.
 
Ja i dalje "vozim" i5 2500k na 4.5GHz od 2011. godine. Sve radi kao prvog dana. Gasi se noću, pali danju i to je to. Jednom godišnje izduvavanje kompresorom.
 
Prilično si mator.:) Ja godinu dana stariji, ništa dodato i ništa oduzeto. Ali na pola godine ili malo više mora čišćenje i kap mašinskog ulja na ventilatore. Mogao sam ih zameniti ali onda bi me mrzilo da otvaram samo zbog prašine. Ovako obavim oba poslića istog dana, čim se oglasi ventilator znam da je vreme.;) Inače je neznatno bučniji nego prvog dana. Danju smo budni, noću spavamo, pa da vidimo ko će koga da nadživi.:giggle:
 
Nazad
Vrh Dno