Šta je novo?

Hardver Jeftino napajanje

Procesori, matične ploče, memorije, hlađenje, grafičke kartice i ostale PC komponente

skochko92

Poštovan
Učlanjen(a)
09.02.2021
Poruke
248
Poena
60
Dakle za caletov pc, koji je bazican skroz, sluzi mu za internet i mediju, potrebno je novo napjanje, takodje neko bazicno ali ok da bude, bolje od ovog nekog IG Max 560W od 1200 dinara koje su strpali u njega.

Da li da uzmem LC Power LC-600H-12 ili ZEUS 80 ZUS-FOR 600S Plus Bronze?

Vidim da je LC generalno preporuceno najosnovnije resenje, jedino ne znam jel ovo Zeus ima neku prednost zbog sertifikacije.
 
ZEUS se nije loše pokazao za potrebe: Office, 2D CAD, multimedia. mana je što mu kablovi nisu nešto dugački
 
LC Power LC-600H-12 sam mu uzeo pre nedelju dana.

Komsija koji radi na odrzavanju racunarskih mreza za par firmi se kune u to napajanje, rece da ima preko 70 office racunara sa njim i nikad problema, tako da sam ga poslusao.
 
FSP jeste bolji, ali i LC-600H-12 je ok, ja sam rodjacima cak stavljao 420 verziju za 4-jezgarne i3 intele bez graficke, po 6-7 godina, pa im zamenim preventivno za isto, za 2400 din na 6-7 godina ne moze da se prodje jeftinije xD
 
Da i on rece da bih mogao da mu stavim 420 bez problema jer je isto prilicno bazican racunar bez graficke, ali ajde, 1000 i kusur dinara razlike.

Uglavnom je rekao da su zahvalna za office potrebe pa ovo 600 i za neki laganiji gejming i da nema potrebe juriti nesto bolje i zvucnijeg imena.
 
Opusteno ce to LC da izgura.
Kod mene nekad je LC 600H-12 jedno vreme gurao 2xHD6850 u miningu :)
 
Nazad
Vrh Dno