Šta je novo?

Jdownloader

Skida li ovo fajlove sa megauploada? Nemam premium. Ostali hosteri popucaše :D

MU je najpozdaniji za free skidanje sa Jdown, uvek prvo trazim MU linkove, pa onda ostale.
Koliko vidim jedino MU i RS prolaze bez kucanja captch-e.
 
Od juce mi sa RS-a skida mnogo losije nego do sad. Do sad sam skidao oko 5gb za 10 sati, a danas 1.5gb za isto vreme. Inace sam free korisnik i nastelovao sam jdownloader da radi reskonekt i sve funkcionise besprekorno, ali su izgleda oviz iz rs-a zavrnuli slavinu. Ima li neko slican problem ?
 
RS, Netload раде лошије...
 
Na koju foru prijavljuje "file already exists", ajde kad skidam sa 2-3 servera istovremeno, ali sa jednog!
Evo sad mi je prijavio da 3 od 7 delova iste epizode su dupli i lepo mi fali poslednjih 10-15 minuta!
Inace, do sada nisam imao ovakvih problema ( da fali deo filma)
 

Prilozi

  • jdl.jpg
    jdl.jpg
    342.7 KB · Pregleda: 43
NOD mi ubio jdownloader.exe kao virus! Jel se to jos nekom desilo?
 
Na koju foru prijavljuje "file already exists", ajde kad skidam sa 2-3 servera istovremeno, ali sa jednog!
Evo sad mi je prijavio da 3 od 7 delova iste epizode su dupli i lepo mi fali poslednjih 10-15 minuta!
Inace, do sada nisam imao ovakvih problema ( da fali deo filma)

Proveri da taj deo možda nije stvarno skinut, nekada se desi takav bug...
 
moze li da mi obljasni neko sta znaci ono najveci broj uspostavljenih veza u jdownloaderu i koji broj bi tu trebalo da stoji da li to zavisi od konekcije ili od cega?
 
U poslednje vreme trazim za zeljeni fajl linkove na Fileserve.com, jer daju i free korisnicima da skidaju do 1GB linkove a brzina je bar za sada uvek u full-u...jedino jebada sa captcha-kodovima, dve reci pa ih tesko hvataju sami downloaderi...
 
broj uspostavljenih veza se odnosi na jednu datoteku koju skidaš, može biti od koristi jedino ako imaš premium nalog, ili skidaš fajlove koji nisu podignuti na neki download server.
šta to tačno u praksi znači, da se fajl skida u više komadića, ako 10 konekcija, fajl je podeljen na deset jednakih delova i skida se simultano svih deset. Bez premium naloga na download serverima ova opcija neće raditi.
 
E mene muci muka, imam Telekomov Pirelli DRG A226G ruter. Probavao sam da namestim reconnect preko skripti u jdow, ali uvek neuspesno. Nasao sam na netu programcic ili sta je vec, zove se Router Reconnect 1.3, koji radi super kad ga pokrenem manuelno sa klikom misem na njega, promeni mi ip za 6 sec. Ali kad ga ubacim u jdownloader da on to radi sam, nece da ga ubijes. Takodje sam ga ubacivao u neke druge programcice iste svrhe ali svuda failujem. Jel ima neko neki predlog?
 
E mene muci muka, imam Telekomov Pirelli DRG A226G ruter. Probavao sam da namestim reconnect preko skripti u jdow, ali uvek neuspesno. Nasao sam na netu programcic ili sta je vec, zove se Router Reconnect 1.3, koji radi super kad ga pokrenem manuelno sa klikom misem na njega, promeni mi ip za 6 sec. Ali kad ga ubacim u jdownloader da on to radi sam, nece da ga ubijes. Takodje sam ga ubacivao u neke druge programcice iste svrhe ali svuda failujem. Jel ima neko neki predlog?

Je li ti stiklirana opcija reconnect na naslovnoj strani? Meni taj programchic radi bez greske s tim ruterom vec jako dugo.
 
Poslednja izmena:
Inace, najzad je provaljena re-captcha:
anti-recaptcha v0.2e prepoznaje kodove na hotfile, fileserve i ostalima iz najvise 3-4 pokusaja. Valjda ih sad ovo nece naterati da predju na neku novu zastitu;)
 
Jel to treba da se dl nesto ili kako?
 
Da, naravno. Izguglaj, dodaj onu rec sto pocinje na teh...
 
koristim ovaj program i imam dva premijum naloga, desava mi se da se u stingsu odstikliraju sami od sebe, najcesce kada resetujem odem tj kada se prekine internet konekcija. jel to mora tako?
 
ne bi trebalo. ja imam mu nalog i nikada se ne odstiklira.

Inace, najzad je provaljena re-captcha:
anti-recaptcha v0.2e prepoznaje kodove na hotfile, fileserve i ostalima iz najvise 3-4 pokusaja. Valjda ih sad ovo nece naterati da predju na neku novu zastitu;)

meni i dalje izbacuje sliku i trazi da kucam. juce sam ga ostavio na par sati i nije skinuo nijedan fajl sa fileserve.
 
Poslednja izmena:
Probaj da ubacis poslednju verziju koja dozvoljava da se jd apdejtuje.
Ponekad mu treba i 5-6 pokusaja, ali ubode na kraju. Hotfile linkovi, doduse.
 
Probao sam juče i radi zadovoljavajuće. Prepozna kod posle 3-4 pokušaja. Jedino se zaglupavio jednom na hotfile-u. Verovatno nije prepoznao kod iz nekoliko pokušaja pa je stao.
 
Da FileServe, FileFactory, Filesonic rade, cita capche, ponekad iz nekoliko pokusaja. Ali Hotfile bas tesko, to jos uvek najveca boljka. Kao sto clan iznad kaze, na kraju izadje fatal error posle par neuspeha.
 
Mislim da je i sam kreator te anti-capcha-e rekao da je tačnost pogađanja oko 10%.
 
Kod mene to bas nista nece sam da ocita , sve moram da ukucavam :wall:
 
Nisi dobro onda nesto odradio. Da ti okacim objasnjenje kod "Svetosavskog doma"? :)

Kad si skinuo "jDownloaderAntiRecaptcha", desni klik na njega, pa stisni "Extract files..."

49696804.jpg


Zatim gore desno stisnes "Display"

58702608.jpg


Onda pronadjes gde si instalirao "JDownloader". U mom slucaju u "C", pa "Programs Files", pa "JDownloader"

75744881.jpg


36238617.jpg


Zatim stisnes na folder "JDownloader" (ne da ulazis), pa "OK". I to je to.
 
Poslednja izmena:
Ima li neko problema pri instalaciji latest verzije jdownloadera ?
Meni ekstra radila stara verzija, al mi djavo nije dao mira i instaliram najnoviju i uopste nece da se pokrene nakon instalacije :/
 
Ima li neko problema pri instalaciji latest verzije jdownloadera ?
Meni ekstra radila stara verzija, al mi djavo nije dao mira i instaliram najnoviju i uopste nece da se pokrene nakon instalacije :/

Ja neki dan instalirao i sve radi. Skini javu poslednju ;)
 
Nisi dobro onda nesto odradio. Da ti okacim objasnjenje kod "Svetosavskog doma"? :)

Kad si skinuo "jDownloaderAntiRecaptcha", desni klik na njega, pa stisni "Extract files..."

49696804.jpg


Zatim gore desno stisnes "Display"

58702608.jpg


Onda pronadjes gde si instalirao "JDownloader". U mom slucaju u "C", pa "Programs Files", pa "JDownloader"

75744881.jpg


36238617.jpg


Zatim stisnes na folder "JDownloader" (ne da ulazis), pa "OK". I to je to.

Skinuo sam i podesio kako si rekao ali vrti te secunde non stop i nikako da krene download:wall:
I na kraju fatal error ispise
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno