ivo.r je napisao(la):Ajde ljudi, dajte neki link za skidanje tog novog NAV.
Amon_Ra je napisao(la):Mogao bi ti da skoknes do 45-og na vruce kukuruze i pitu od jabuka i da mi doneses taj NAV, ali ovog puta ti necu dati da mi i tanjir pojedes 😀
drapin je napisao(la):Imam ga download-ovanog vec nekih nedelju dana, i ne usudjujem se da ga instaliram 🙁
Do sada, svaki put kad stavim Nortona , kao da probam, posle mi ne gine format i reinstalacija OS-a, jer kad shvatim da smara i da je srxxxx, nema sanse da ocistim sistem od njega i njegovih "repova" 🙁
Aponen je napisao(la):Ajde ljudi, budite pametni pa poslusajte drapina!
Oni u symantecu prave to toliko pretenciozno, u tom smislu da se to toliku duboko implamentira u sistem da je prosto grozota,
Broz je napisao(la):Sta ce ti link> Dodji skokni do 30-og ponesi hdd ili prazan disk i to je to🙂
Imam i kompletan norton system works 2003retail u iso formatu🙂
Broz je napisao(la):Ohohoooo jel to mama bozanstvo opet zamesila???🙂
DOLAZIM!! I bolje da pe posluzis na papirnom tanjiru😀
PS kako to sad hoces a pljuvao si symantec-a??😉
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari