Šta je novo?

Izgubljena pametna narukvica...

bakara

Znamenit
Učlanjen(a)
22.01.2005
Poruke
12,901
Poena
1,175
Izgubio sam negde mi band 6 narukvicu u kući
Telefon ima konekciju sa njom i vidi je ali danima ne mogu da je nadjem


Baterija je već pri kraju sada na 6%

Ima te li neki savet kako da je nadjem

Pametna narukvica a tako je glupa za pronalaženje.
 
U zepp aplikaciji za MI band ima finda band koji pali vibraciju.
Vidi da li imaš isto to, ali to ti je jedino što može. Načulji se i pusti vibraciju.
 
Skini neki BT analyzer sa PS-a pa gledaj po jačini signala da li si blizu ili ne
 
U zepp aplikaciji za MI band ima finda band koji pali vibraciju.
Vidi da li imaš isto to, ali to ti je jedino što može. Načulji se i pusti vibraciju.
Imam to, ali ispise da je startovan neki workout i ne moze da izvrsi "find band"

Skini neki BT analyzer sa PS-a pa gledaj po jačini signala da li si blizu ili ne
Uzeo sam to da isprobavam,
ali koliko mi se cini ne moze da nadje uredjaj koji je konektovan vec samo koji nisu konektovani su vidljivi.

Plus je otezavajuce sto aplikacije nalaze gomilu BT uredjaja a ja ne znam koja je mac adresa ove narukvice koje trazim.

Nije bas mnogo pametna narukvica.
Screenshot_2023-06-29-17-05-36-48_48a79a484ebccb6adbf965128a3fe16b.jpg

Baterija pala na 4%
Ne znam koliko je ovo tačno?
Nasao sam Mac adresu, ali koliko razumem ne mogu da se traze uredjaji koji su konektovani

Ako iskljucim BT na telefonu s akojim je spojen da li cu moci sa drugim telefonom da vidim mac adresu narukvice?
Ili kako vec rade BT uredjaji?

Screenshot_2023-06-29-17-11-53-43_02c69135304086e2cfe67ad022fd87ed.jpg
 
Poslednja izmena:
Trebalo bi da možeš sa drugim telefonom
Ili se diskonektuj sa tog telefona
 
Nasao sam je... uz pomoc ovog ludog BLE scannera
neverovatno iskustvo. :cool:

Uspeo sam da aktiviram i ono find band, ali dzaba ne cuje se nista....bas neupotrebljivo

Onda sa drugog telefona vidi se mi band 6, moja mac adresa,
i po celoj kuci trazi posto je kuca na sprat, ima dvoriste, a ovo ne deluje bas precizno.

Na kraju nekako suzimo da je signal ipak najjaci u kupatilu, ali i kupatilo smo vec pretrazili, ispod, iza masine...ma nema gde vise.

Vise iznerviran nema gde da bude, guram telefon u ves masinu, u orman, kad ono signal tu najjaci i ako smo i orman vec pretrazili.
narukvica bila u gacama i majcama, verovatno pala sa ruke kada sam uzimao.
 
Uh… nije smesno, ali ovo kako opisujes me podseca na ovaj nedavni slucaj sa podmornicom i slicne slucajeve, kad licitiraju koliko imaju kiseonika i vremena da ih pronadju a procenat i nada da ih nadju konstantno opada
 
Odlična ti narukvica čim spada ili je kriješ da ne pokažeš koliko si hiperaktivan. :ROFLMAO:
 
Odlična ti narukvica čim spada ili je kriješ da ne pokažeš koliko si hiperaktivan. :ROFLMAO:
Ne ispada, čak je ja skidam pre tuširanja zato je baš čudno mesto na kom se našla, i danima posle ja uzimam veš i ne vidim je tu.

Možda sam hteo da je stavim na ruku nakon tuširanja pa je nehotice stavio medju gaće...ma ko zna😂

Svakako je dobra fora što sam uspeo da je nadjem pomoću neke aplikacije
 
Nazad
Vrh Dno