Šta je novo?

Izbor servera za edk2000

chmi

Slavan
Učlanjen(a)
29.05.2004
Poruke
39
Poena
304
Da li je bolje prilikom konektovanja na server birati servere sa vise korisnika ili sa sto manjim ping-om?
 
Pa valjda je official edonkey server najbolji...
 
Ne, nego je Razorback 2 sa NAJMANJE LOWID korisnika u odnosu na HIGHID, i ima najvise fajlova! Ako ste LOWID, ne mozete da se konektujete na druge LOWID korisnike. Primetio sam i da ima razlike kada se radi Search, vise rezultata ima na ovom serveru. Treba izbegavati sve Sonnyboy servere jer je kruzila prica da su fake serveri koje koristi BSA da juri korisnike koji share-uju filmove.
 
I ja sam primetio da search bolje radi na razorback 2.0 ili firstload koji imaju najvise korisnika, ali mi je ping do njih POPRILICNO VELIKI( reda velicine od 2000 do 5000) dok cesto imam servere do kojih mi je ping dvocifren (od 59 pa navise). Medjutim cesto mi se desava da mi se download JAKO kilavi kada sam na nekom od ova dva, a da prostim konektovanjem na neki server sa manjim pingom se preporodi (od odprilike 3-5 kb/s do 20-25 kb/s)
 
Kazem ja. Ne znam za vece brzine, ali meni radi ok na 8Kb/s, ping nije toliko bitan za download. Emule radi sve bolje sto je duze on-line, ne valja ako ti puca veza sa serverom.
POZ
 
Nazad
Vrh Dno