Šta je novo?

Izasao Serious Sam II ali...

Igra je odlicna koliko sam video demo. Jedva cekam da je nabavim.
Seljaci sto su je lose ocenili????? :(
 
vampire je napisao(la):
Igra je odlicna koliko sam video demo. Jedva cekam da je nabavim.
Seljaci sto su je lose ocenili????? :(
zar je bitno kako je neko tamo ocenio igru ako je tebi dobra? :trust:
 
Debili, GS je prvi deo bio GOTY, a drugi koji je radjen u istom fazonu i cak 2 koplja bolji od prvog los, totalno ne kapiram neke ljude...
 
Pa da boli me uvo sta je neki sajt ocenio lose igru kad se meni licno svidja ta igra!
 
Po demou, igra me je blago razocarala, ali bice veselja kada se igra u Cooperative modu :beer:
 
I mene je demo zestoko smorio,nisam sastavio ni 10 min.Ma bas me briga za Simu,stigao je F.E.A.R. :banana:
 
ozbiljni sima mi stize tek u nedelju,tako da cu morati malo da se strpim.demo mi nije bio los,ali mi se cini da ce full biti bolji.a tu je i co-op,koji je bio nenormalno zabavan u kecu i exp.
ovih dana mi stize i fear,koji ce ipak imati prednost u odnosu na simu,,,
 
hm, ovo ja prvi koji ga je nabavio i daje komentar?? :)
Pa, prvi utisci su otprilike za 4-, mada igra je ionako nepretenciozna rokachina, ali najsimpaticnije mi je sto se ponegdje vidi da je to "domaca" roba (kad ti pridje demon i zagrmi po 'nashki' "Krvi cu ti se napitiiii!") ili imena mjesta (Kukulele village).
 
joriq je napisao(la):
ali najsimpaticnije mi je sto se ponegdje vidi da je to "domaca" roba (kad ti pridje demon i zagrmi po 'nashki' "Krvi cu ti se napitiiii!") ili imena mjesta (Kukulele village).

Nisam planirao da je uzmem ali cu to uraditi makar zbog ovakvih stvari, a i onako mi treba neka razbijacka pucacina da se ispraznim od civilnog sluzenja :cigar:
 
s. sam 2 imam vec par dana...... i meni je super!!! znaci, kad mi pukne film od posla.....uhvatim ssam2 i rokam jedno sat vremena, kao sto sam se praznio i sa painkillerom....., znaci, nista mudrovanja, samo rokaj!!!!!!!!!!! :)
 
evo i ja sam malo odigrao/
onako,nije lose.sve je lepo i sareno,ali se sve i dalje svodi na drzanje levog dugmeta i izbegavanje protivnika.

zarazna je,dobra za iskaljivanje besa,ali se na tome sve zavsava.

oruzja su dobra,ima tu svega sto moze da vam zatreba protiv raznih zivuljki koje iskacu sa svih strana.sam mi nije previse duhivit.u prvom delu i exp je bio pravi baja,a sada malo samara.
i tako,nije lose,ali nije ni nista posebna.
 
Poslednja izmena od urednika:
Evo posle dva dana "testiranja" :) i prvi utisci....
Grafika je OK (ako ti racunar moze sve da itera...), ali nekeko mi fali onaj "smek" i prvog nastavka. Mozda samo zato sto nisam previse daleko odmakao u igri, ali kao sto rece SINTER da je Sam pre bio baja a sada smara, ima u tome puno istine. Medutim za malo iskaljivanja besa i napetosti sasvim dobro dode, skroz se dobro ispraznite... ;)
Sve u svemu, definitivno treba probati, ako covek voli ovakav stil ili slicne naslove.
 
Igra je fantasticna!!!
Izvanredna grafika sa sjajnom optimizacijom, zabavna, zarazna, fenomenalno...
Ne mogu da opisem koliko sam se smejao na samom pocetku kada Netrishka (A.I. koji je pomagao Samu kroz prva 2 naslova, ali samo u tekst formi) prvi put progovori, Sam zacudjeno uzvikne "Netrishka...You talk???" a ona odgovori "Yes, they told me it has something to do with a bigger game budget" :d :D
Kakva suluda koncepcija...svaka im cast da su ipak uspeli sa igrom. Cestitam pozitivno otkacenim komsijama, sjajna stvar.
P.S. naravno, vi koji trazite da igra kuva mleko, pegla umokrene pelene i prostire vesh zaobidjite u sirokom luku, igra je najprostiji fps u "core" formi :)
 
Poslednja izmena:
Ne kapiram te ljude koji rade opise, igrali su prvi deo,odusevili se, znali su da ce drugi biti logicni nastavak sa lepsom grafikom, boljom fizikom i jos par sminkerskih zahvata, a nasli su da oskrnave igru jer kao ocekivali su nesto vise, a ne simple minded straithforward shooter, ma debili, od sada vise ne citam review-e ionako nisu ni za...
 
Igra je stvarno odmor za mozak. Volim igre sa ovakvom atmosferom, tacno se vidi da su se ljudi koji su je pravili dobro zezali dok su to radili :D
Jedva cekam da je probam u coop-u :)
 
Igra je radjena za debile :)
Neznam zasto nemogu da prestanem da je igram :D
U stvari, ako je igra za debile onda sam ja debil :D :D
 
Nivoi su prelepi!
Ljudi stvarno zasluzuju oskar za dizajn. A i atmosfera je odlicna.
 
Meni se deshava da radi normalno, framerate nisam merio ali sve ide glatko sa 1024 AA na medium. Onda dodjem do neke scene gde ima vishe protivnika (tamo na pochetku sa onim paucima na primer) i pochne da kochi i f-rate padne na 2-3/sec. Ako to izdrzim i pobijem ih vrati se sve u normalu. Konfiguracija je [email protected], 1GB, 9800pro@Omega drivers

Inache igra je ono shto i treba da bude, opushtajuca. Ionako stizem da igram 1-2h jednom u nekoliko dana, nemam vremena da se u neshto udubljujem.
 
Ljudi jel se desava nekom da mu bude muka dok igra ovu igru? Ali bukvalno,da mu se vrti i muka..Tako mi bilo i sa prvim delom i sa Half lifeom2,kontam da je zbog monitora 21` i brzog menjanja frejmova,sta mislite? :p
 
jel uspeo neko da predje?
ja sam ma zadnjem nivou i nema sanse da ga predjem.
moze neki savet,u vezi taktike,za one kamikaze koje nalecu na mene i kako najlakse da sjebem onu piramidu?
 
ATI FAN je napisao(la):
Ne kapiram te ljude koji rade opise, igrali su prvi deo,odusevili se, znali su da ce drugi biti logicni nastavak sa lepsom grafikom, boljom fizikom i jos par sminkerskih zahvata, a nasli su da oskrnave igru jer kao ocekivali su nesto vise, a ne simple minded straithforward shooter, ma debili, od sada vise ne citam review-e ionako nisu ni za...
ma sigurno su trazili lovu od njih da im nabiflaju ocenu u review,a ovi odbili :))
 
Wonderkid je napisao(la):
Ljudi jel se desava nekom da mu bude muka dok igra ovu igru? Ali bukvalno,da mu se vrti i muka..Tako mi bilo i sa prvim delom i sa Half lifeom2,kontam da je zbog monitora 21` i brzog menjanja frejmova,sta mislite? :p
meni se isto desavalo sa prvim delom i sa doomom...sigurno je zbog brzine i specificne grafike...
 
To je poznata stvar kod nekih igara, secam se i da je na ovom forumu ranije bio i thread na tu temu. I meni se to desavalo, samo se ne secam kod koje igre. Ma to je zbog brzine igre sto posto, kada se non stop okreces i kada je skrol brz.
 
Ne kapiram te ljude koji rade opise, igrali su prvi deo,odusevili se, znali su da ce drugi biti logicni nastavak sa lepsom grafikom, boljom fizikom i jos par sminkerskih zahvata, a nasli su da oskrnave igru jer kao ocekivali su nesto vise, a ne simple minded straithforward shooter, ma debili, od sada vise ne citam review-e ionako nisu ni za...

Kada se pojavio prvi deo pre nekoliko godina, bio je "dasak svezeg vazduha", da se izrazim poetski, u masi pretencioznih shootera. Ali sada za jedan "trigger happy" shooter vec ima neoprostivo siromasnu fiziku. Pogledaj koliko je Painkiller zabavniji cisto u smislu reagovanja neprijatelja na pogotke. Humor je OK, mislim da je Sam jedini pravi "duhovni" naslednik Duke Nukema, ali koncenpcijski igra nije odmakla posle originalne igre i jednog polu-nastavka. A tu je i faktor iznenadjenja, prvi put niko nije ocekivao od malog hrvatskog tima da napravi takvu igru sa malim budzetom, sada su se ocekivanja drasticno uvecala i ljudi su kriticniji.
 
evo,malo pre sam presao.
odlicna igra.sto sam je vise igrao bila je sve bolja i bolja.
i kraj je extra.jos se valjam od smeha.sad cu malo da igram MP.

sto se tice ocene gamespot,osecam da su im ovi trazili pare da bi bolje ocenili igru i da ovi nisu hteli da daju,pa su ovako prosli,,,

obavezno odigrajte,odlicna je igra.
 
Veceras sam je nabavio i odmah sam presao par nivoa. Igra otkida koliko je zabavna, i odmarajuca... Humor je sjajan, grafika bolja od Far Cry-a, a atmosfera neponovljiva. Koncepcija igre je identicna prvom delu, u stilu pucaj u sve sto se mrda ;). Ali upravo je zato i zabavna. Veoma je zahtevna, i cenim da je za apsolutni maximum i ouno uzivanje (1280x1024, HDR, AA, Aniso, sve Max) sasvim realno potrebna nVidia 7800GT ili jaca karta i, bogami, 1GB rama je skroz knap. Ono sto me je blago razocaralo su fizika (daleko iza Painkillera i HL2 na primer) i zvuk je dosta los. Sta vise, siguran sam da neki zvuci uopste nisu menjani iz prvog dela. Sve u svemu, igra je strava za opustanje i besomucnu pucacinu, dok ce perfekcionisti naci par zamerki.
 
Igra uopste nije zahtevna kada se smanje detalji. Na mojoj drugoj masini sa Radeon-om 8500 radi u 640x480 sa low detaljima savrseno glatko, a cak i ne izgleda uopste toliko lose.
 
Nazad
Vrh Dno