Šta je novo?

izasao prvi PS3 emulator,

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

dejannn

Cenjen
Učlanjen(a)
09.12.2010
Poruke
45
Poena
154
Najzad da i to docekamo, ima ga na netu, za sada ne podrzava sve igre , ima na internetu mnogo navlakusa, ako smem da ostavim sajt, stavicu link :laugh:
 
Poslednja izmena:
Ne znam,kome treba mogu mu poslati link na pp
 
Poslednja izmena:
pa hajde da vidimo neku slicicu. bilo koji screenshot.
 
reci cu samo lol
 
Ovo jeste emulator ali ko zna za cega, ja sam sinoc probao da ucitam neke igre posto ih sticajem okolnosti imam na hardu ali nazalost nista od toga a kada sam otisao na youtube i pogledao oni su sa ovim emulatorom pokrenuli neki tetris koji izlged kao da je skinut sa prvog gameboy-a samo u boji.
 
Najzad da i to docekamo, ima ga na netu, za sada ne podrzava sve igre ,

Ti ga predstavi kao da radi, a sad trvdis da ne radi. Jel ti proveris nesto pre nego sto napises.

Ovo jeste emulator ali ko zna za cega, ja sam sinoc probao da ucitam neke igre posto ih sticajem okolnosti imam na hardu ali nazalost nista od toga a kada sam otisao na youtube i pogledao oni su sa ovim emulatorom pokrenuli neki tetris koji izlged kao da je skinut sa prvog gameboy-a samo u boji.

Cekaj malo, ti si zapravo probao ovo?!? I nadao se cemu? Dzabe igranju ps3 igara koje ne mogu da se pokrenu ni na pravoj konzoli.

E stvarno mi je zao sto ne radi.
 
Poslednja izmena:
Ti ga predstavi kao da radi, a sad trvdis da ne radi. Jel ti proveris nesto pre nego sto napises.

sajt na kome se nalazi emulator je najpoznatiji svetski sajt sa emulatorima, pa sam pomislio da je neki ozbiljan emulator,, tamo nepise da pokrece za sada samo tetris
 
Poslednja izmena:
Cekaj malo, ti si zapravo probao ovo?!? I nadao se cemu? Dzabe igranju ps3 igara koje ne mogu da se pokrenu ni na pravoj konzoli.

E stvarno mi je zao sto ne radi.

Da u cemu je problem? Probo sam cisto iz znatizelje da vidim da li radi i na cega lici i da javim dejannn posto mi je on sinoc ustupio link... da li radi ili ne, jer vec imam externi hard tu pri ruci na kome mi se nalaze PS3 igre tako da ne vidim nista lose u tome sto sam probao. A drugo PS3 imam tako da mi emulator nije potreban nego vise znatizelje da li su konacno posle toliko godina uspeli da naprave nesto sto radi?

Koliko ti mozes da budes jadan i cinican? Ja sam samo reko da sam probao i da ne radi a to da li ja prizeljkujem nesto ili ne to nije tvoj problem niti sam ja negde kukao i reko da mi je zao sto ne mogu da igram te i te igre, drugo da hocu da igram igre koje ne mogu lepo bih kupio TB Dongle i resio sve probleme.

I ono najbitnije po cemu si ti uopste zakljucio da ja hocu da pokrenem igre koje ne mogu ni na konzoli da se pokrenu???
 
Ne nema problema. Imam ja PS3 emulator koji radi 100%. Prodajem za 5 evra. Ko hoce, prvo mora da uplati pare. :p

Salim se naravno. Svako sa malo zdravog razuma ce da zakljuci da tako sta NE postoji. A to sto je neko isprogramirao neki programcic koji ispisuje PS3 kad se pokrene, to ne znaci da to stvarno radi.

Al alavi navalili. Stavrno zalim slucaj.

a da se zalis na forumu , zalis se, jer si napisao, da na zalost ne radi. Evo i ja zalim. Napalio vas ovaj dejan, sram ga bilo.

A dejane, na sajtu pise da ne pokrece nista osim nekih mali homebrew programa. A to je nista. Ko cita videce. Znaci ne pise da ne pokrece sve igre, nego ne pise da ih pokrece uopste.


Znaci ne sirite pogresne informacije.
 
Dragan.P je napisao(la):
Pa sta sam trebo da napisem? Ljudi ja sam probao ali necu da vam kazem jel radi ili ne radi, jel sam to trebao da uradim?

Kada si pronasao famozni emulator sa oznakom 0.0.0.2 velicine 794 KB trebao si samo da zatvoris stranicu i zaboravis da si ikada pomislio na to da ce da radi :D
Jedino je Dejannn to trebao da uradi pre tebe, mi smo znali da to ne radi jos kad smo procitali naziv teme ;)
 
Kada si pronasao famozni emulator sa oznakom 0.0.0.2 velicine 794 KB trebao si samo da zatvoris stranicu i zaboravis da si ikada pomislio na to da ce da radi :D
Jedino je Dejannn to trebao da uradi pre tebe, mi smo znali da to ne radi jos kad smo procitali naziv teme ;)

i meni je bilo sumljivo 700 kb za PS3, ali sam mislio da valjda nelazu,to je najaci sajt sa emulatorima na svetu, neznam sta im to trebe
 
Ne lažu ništa, već radi ono što su rekli, a to su manje homebrew aplikacije.

rpcs3 SVN r42 is compiled. rpcs3 is an open source PlayStation 3 (PS3) emulator for the Microsoft Windows. Current versions can run only small homebrew for PS3. Developers are planning to make it to emulate PS3 on its speed in the near future.

rpcs3 purpose:
- Make PS3 developers easily test their apps and homebrews on PC without crashing their PS3 or moving their apps from PC to PS3.
- Just playing PS3 games on your PC and have fun! ( In the future )
 
i meni je bilo sumljivo 700 kb za PS3, ali sam mislio da valjda nelazu,to je najaci sajt sa emulatorima na svetu, neznam sta im to trebe

Ih bre cetiri pravopisne greske u ovako kratkoj recenici. :)
 
ja sam iz Engleske, malo sam zaboravio Srpski
 
Novi Sad nadomak Yorkshire-a? :) Salim se malo..
 
U Engleskoj ima mesto Novi Sad? ;) :d

EDIT: Ne bi Lozac bio lozac... :D
 
Neka je i 6 gresaka, Ja sam na relaciji Novi sad , London
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno