Šta je novo?

Izabrani doktor aplikacija za mobilni

  • Začetnik teme Deleted member 9456
  • Datum pokretanja
Izabrani Doktor app
Pa zar ta aplikacija i dalje postoju i radi? Zar nije zamenjena sa ezdravlje?

Instaliraj i koristi eZdravlje.

 
Meni zakazivanje preko izabranog doktora nikad nije radilo (to jest, zakažem termin, ali izabrana doktorka ne dobije zabeležbu o mom terminu). Preko eZdravlje nisam probao, pošto je u ranoj fazi to bio portal za samoprijavljivanja nakon dolaska iz Crne Gore septembra 2020.
 
Meni radi super već godinu-dve. Kad dođem na red, sestra samo pita na koji način sam zakazao, jer imaju dva spiska, ovaj online i onaj analogni koji zapisuju na papir.
 
Prvi put čujem za ezdravlje...

Kako se loguje tamo?

Kada sa loguje sa eid gov. RS ne vidim da se može zakazati lekar
 
Upravo udjoh da proverim da li radi
Kada izaberem izabranog lekara iskoci greska da lekar nije otvorio termine za zakazivanje ...
 
Upravo udjoh da proverim da li radi
Kada izaberem izabranog lekara iskoci greska da lekar nije otvorio termine za zakazivanje ...

Nije greška već nema termina iz nekog razloga. Recimo kod mene je izabrani doktor otišao u penziju, a nisam izabrao drugog. Isto tako se javlja i kada je lekar na nekoj specijalizaciji i neće raditi duže vreme, ili više ne radi kao izabrani lekar.
 
Poslednja izmena:
Moguce ali mislim da ova moja dr nesto mulja
Grantujem da su ubagovali kod njih zakazivanje i vode analogno jer njima ne odgovara da ima online zakazivanje
Poslao sam pitanje kroz aplikaciju kazu da nisu oni nadlezni za to vec samo za funkcionalnost aplikacije.
 
Kod mene na primer sa izabrani doktor radi aplikacija, ali ako sestre ne udju pesaka u program nece ni znati da sam zakazan, bukvalno prvi pt kad sam isao na pregled sa terminom preko izabrani doktor ja stojim ispred vrata i cujem ih kako pricaju da nemam termin, a predao sam knjizicu i onda je jedna sestra valjda pogledala negde u komp. i kao e, evo ga, zakazao je online, kao da im nisu sinhronizovana zakazivanja telefonom i preko aplikacije, pa moraju da gledaju na dva mesta. Pa, od tada svaki put kad ostavim knjizicu ja im i kazem da sam zakazao online, pa kao samo da proverim da li sam u sistemu i one pogledaju i kao tu ste ...
 
sa nalogom euprave nema opcije da se zakaze doktor, sad vidim da sam to vec napisao.
mogu se videti samo razne nebitne stvari.


nesto radim pogresno?
Sad sam istražio. Mora logovanje kroz ConsentID da bi išlo zakazivanje, ne može klasično na username/password.
 
Nesto se cudno desava
Kod svih lekara u KV pise da nema termina :D

Screenshot 2024-05-28 at 23.51.23.png
A bilo koji drugi grad kad kliknem ima slobodan termin za sutradan
 
Nisam cuo za ovu novu aplikaciju.
Sad se ulogovao da pogledam kakva je i baguje zestoko.
Izabrani doktor mi radi perfektno i dalje cu koristiti dok je ne ukinu.
 
Ovo logovanje je moguće samo ako imaš sertifikat ili da se ode do pošte da izdaju qr code, ili ja nisam dobro razumeo?
Preko čitača i lične prvi put izvadiš parametre na eUpravi, a ako nemaš, kroz Intezin mBanking ili u pošti, mupu, opštini, upravi prihoda ili gde je već moguće prema listi lokacija.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno