Šta je novo?

izaš`o Prince of PRŽA 2

Sad ce biti mnogo vise bladi nego prvi deo :D
Bice sutra na berzi najverovatnije
 
Dobra je stvar sto su ubacili podrsku i za DirectX 7.0 graf. kartice.Prethodni deo je imao losu prodaju upravo zbog nekompatibilnosti sa tim karticama (nije radio nikako).
Jedva cekam da izadje!
 
sH@DoW je napisao(la):
Koliko ja znam kod nas jos uvek nije stigo. Da li sam u pravu?
Da upravu si ali ocekuje se ove nedelje ;)
Poz...
 
Ma nisu ga valjda toliko u*rali koliko ovde pricaju, nije valjda izgubio onaj gotivni smisao za humor, kao sad je smoren, nema licnost, drkos, ne svidja mi se to uopste...!
 
Alo ljudi jel stigo negde ovde?!?
 
Nisam igrao keca, ali drugi deo ima neki chudan shmek, ne lichi ni na shta shto sam video (PS2 verzija)....
 
Isto je kao i kec, izgleda kao mission pack, tako da me smara da igram sve isto opet...
 
Sutra ga dobijam na dvd verziji , inace ima i na 3cd , pa ce te uostalom saznati kakav je u odnosu na keca(posto sam keca presao)
 
Poslednja izmena:
... meni izgleda kao potpuno drugaciji lik, nesto je kao besan i agresivan...

muzika je super :)
 
Prilicno sam razocaran ovim nastavkom. Princa su pretvorili u Konana, sve je krvavo i mracno. Ajd' sve to i nema veze, ali sto su upropastili animaciju? Znaci animacija je upadljivo losija od one iz prvog dela. Pokreti su bezvezni, plus je kamera konzolitis. Znaci, totalno razocarenje. Dodali su neke komboe nove, moze da se uzme oruzje u drugu ruku itd, ali sve to biva potisnuto bednom animacijom. Ni grafika mi se ne dopada nesto posebno, za razliku od prvog dela koji je bio impresivan za svoje vreme. A tek muzika je posebna prica... Sve u svemu, totalni minus....
 
Poslednja izmena:
Pa kupi konzolu, pa cesh da ga igrash u punom svetlu :)
Ne znam kako grafika moze da izgleda loshe posle onoga shto sam video na 74cm TVu...A izgleda kao intro a ne igra :)
 
Leksa, uzmi konzolu, pa ce ti ocajni pokreti i bljutava kamera biti prirodno stanje :d
A i bice na tv-u toliko mutno da ce ti se i grafika svideti :)
Guru, razlikujes li ti kvalitet grafike i svetlosne efekte kojima se toliko divis ? :)

Sto se same igre tice citiracu Cezara: Installi, Vidi, Deinstalli (instalirah, videh, deinstalirah) Mnogo je losa. Prethodnik je nekako vukao u stilu "ajd jos jedna-dve zagonetke, ajde jos 2-3% igre do sledeceg sejva" i brzo se prelazio. Ovde bukvalno nema tog motiva, ne znam zasto ali tako je. A borbe, koje su bile katastrofalne u prvom delu, sad su jos gore...
 
Poslednja izmena:
leksa je napisao(la):
...Pokreti su bezvezni, plus je kamera konzolitis.

e leksa bre...
Konzolitis ovo, konzolitis ono...
Pa ne moze sve biti konzolitis.
Pogotovo ne kamera!
ajd da probam sa definicijom :S:
"Konzolitis je nesto sto je prvobitno prilagodjeno (radjeno za) konzoli, pa u portovanju za PC nije dovoljno prilagodjeno PCu."
Slazem se da su svi meniji u PES&WE serijalu cist konzolitis, ali kako kamera moze biti konzolitis?!?
Druga je stvar sto si te arkade navikao da gledas (igras) na konzolama pa te eventualno to podseca na konzole.
 
Nevertheless, kamera je ocajna ma kako je definisali :)
 
vidi ga ovaj sad, pa brate, sto kaze opti, na konzoli je to verovatno redovno stanje, ali na pc-u izgleda ocajno. Ako je tako, onda je konzolitis i gotovo...
 
leksa je napisao(la):
vidi ga ovaj sad, pa brate, sto kaze opti, na konzoli je to verovatno redovno stanje, ali na pc-u izgleda ocajno. Ako je tako, onda je konzolitis i gotovo...
__________________
Last edited by leksa : 01.01.0001 at 00:00

Eh šta su ti moderatori - prepucavaju se na igrama a usput edituju svoje poruke negde i nekad :d ... A ja i dalje prelazim demo ... $mrc :bottle:
 
OptiPlex je napisao(la):
Leksa, uzmi konzolu, pa ce ti ocajni pokreti i bljutava kamera biti prirodno stanje :d
A i bice na tv-u toliko mutno da ce ti se i grafika svideti :)
Guru, razlikujes li ti kvalitet grafike i svetlosne efekte kojima se toliko divis ? :)

Sto se same igre tice citiracu Cezara: Installi, Vidi, Deinstalli (instalirah, videh, deinstalirah) Mnogo je losa. Prethodnik je nekako vukao u stilu "ajd jos jedna-dve zagonetke, ajde jos 2-3% igre do sledeceg sejva" i brzo se prelazio. Ovde bukvalno nema tog motiva, ne znam zasto ali tako je. A borbe, koje su bile katastrofalne u prvom delu, sad su jos gore...

Nisi primetio onaj deo kad govorim o TVu 74cm na kome se vide i pixeli i sve zivo, ali POP2 i dalje izgleda odlichno...Jel to znachi da tv moze da bude 2x3 metra i da opet bude mutno i bolje se vidi na monitoru ? ovo je ko 4 tvoja monitora, alo :)
 
leksa je napisao(la):
vidi ga ovaj sad, pa brate, sto kaze opti, na konzoli je to verovatno redovno stanje, ali na pc-u izgleda ocajno. Ako je tako, onda je konzolitis i gotovo...

hey.... nije Opti rekao da je to na konzoli redovno stanje!
Nego da je kamera ocajna. A onda je verovatno ochajna i na konzoli. A onda to nije konzolitis.
To da li su ljudi (deca) navikli na losu kameru je nesto drugo.
 
Pa mozes da imas 150 takvih televizora opet neces imati kvalitet slike jednog monitora, a sto se tice grafike na konzoli redovno stanje kao sto rece opti :)
Ako je prince sa konzole kao sto je bio i Sillent Hill 4 onda mi se baca pegla na tu grafiku i necu je ni kupovati
 
Probao sam ga i trulez!
Bolji mi je bio prvi deo!Grafika izgleda kao da je skinuta sa konzole , a tek likovi katastrofa!Nista revolucionarno i novo , kao neki mision pak!Samo su sve zakomplicirali tim specijalnim pokretima kao da igram mortal!
Sve u svemu kec je bio mnogo bolji i lepsi!(super je fazon on sav nadrkan ali sve ostalo trulez!)
 
MarkoJ. je napisao(la):
Probao sam ga i trulez!
Bolji mi je bio prvi deo!Grafika izgleda kao da je skinuta sa konzole , a tek likovi katastrofa!Nista revolucionarno i novo , kao neki mision pak!Samo su sve zakomplicirali tim specijalnim pokretima kao da igram mortal!
Sve u svemu kec je bio mnogo bolji i lepsi!(super je fazon on sav nadrkan ali sve ostalo trulez!)

Ne verujem da je drugi deo bas toliko gori od prvog.Prvi deo je bas cool,presla sam ga par puta...Na meni ostaje da presudim da li je 2 deo los ili nije... :guitar:
 
Nemojte da ste razmazheni!. Sta je to sto ne valja u PoP 2 ? Prica je ok, duzina igre je zadovoljavajuca. U ostalom na gamerankingsu , igra je dobila 92 %. Meni se igra u svim detaljima svidja, mozda malo je kamera losija. Oni koji cepaju strategie, nemaju sta ovde da traze ili samo ljuti fps.
 
pa ne valja to sto je igra losija od prvog dela, a trebala bi biti bolja po nekoj logici?
 
borab je napisao(la):
Nemojte da ste razmazheni!. Sta je to sto ne valja u PoP 2 ? Prica je ok, duzina igre je zadovoljavajuca. U ostalom na gamerankingsu , igra je dobila 92 %. Meni se igra u svim detaljima svidja, mozda malo je kamera losija. Oni koji cepaju strategie, nemaju sta ovde da traze ili samo ljuti fps.

Apsolutno se slazem sa tobom. Kamera me je nervirala i u prvom delu, ovde je zaista jos nezgodnija.

Je li ga igrao neko na gamepadu? Ima li tada ta kamera smisla?
 
Poslednja izmena:
Meni kamera u prvom delu nije mnogo smetala sem u posebnim situacijama,ako je u drugom delu samo kamera problematicna onda cu ga svakako igrati.
 
Nazad
Vrh Dno