Šta je novo?

Iza¹ao Mandrake Linux 9.0

  • Začetnik teme Začetnik teme AxeZ
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Re: Re: Iza¹ao Mandrake Linux 9.0

Matthias je napisao(la):
Yeah!!boom

Ako ga nabavis odmah javi!!!


Hm, pa sad, Ja ne koristim mandrake, nikad ga nisam ni koristio. Ja sam Slackware freak...🙂
Anyway, Ja mislim da će moći da se downloduje kod neobee-a ili sličnog provajdera pa ako se udru¾i vi¹e vas...🙂
 
Re: Re: Iza¹ao Mandrake Linux 9.0

Filo je napisao(la):
ne bih da pozurujem ali...



"Mandrake Linux 9.0 is currently available for pre-order at MandrakeStore.com. First shipments are planned by the end of October.

Tako da to nece jos doci do nas


Pa nije ba¹ tako. Mandrake mo¾e odmah da se skine, ovo je samo za one koji bi da kupe original ¹to ja naravno preporučujem ali narod nema para...lol
Mo¾da ako se par ljudi udru¾i...🙂

Anyway, ko ima ¹iroke cevke evo je stranica za download:

http://pst.mandrakesoft.com/en/TMPDOWNLOAD.php3
 
Red Hat osmica

Isto tako izlazi i gore pomenuta pa ce biti upgrejdovanja samo tako...

Mislim samo da se skinu imidzi sa net-a
 
Nazad
Vrh Dno