Šta je novo?

iTunes autorizacija, kompjuter i lap top???

stolex

Slavan
Učlanjen(a)
02.04.2009
Poruke
1,659
Poena
350
Do sad sam koristio samo svoj kompjuter za sync sa iPhone-om i iPod-om, ali sad bih i lap top. :) Instalirao sam na njega iTunes i uradio sam autorizaciju. Ali sad ne znam sta se desava sa slikama, muzikom i app kad iPhone, iPod Nano prikopcam na lap top. Da li ce mi se sve obrisati ili?
 
Sve dok ne cekiras na jednom od ta 2 racunara da radi sync sa slikama, ostace ti kako trenutno jeste. Nakon sto cekiras, samo jedan racunar ce biti onaj sa koga mozes da sync slike muziku i app.
 
Aha, ok. Dobro je sto nisam uradio sihronizaciju sa lap topom. :)
Pa za sta onda uopste i sluzi autorizacija i kada se koristi? :)
 
Aha, ok. Dobro je sto nisam uradio sihronizaciju sa lap topom. :)
Pa za sta onda uopste i sluzi autorizacija i kada se koristi? :)

Za muziku (ranije, sad nije bitno), knjige, video itd. Sve što kupuješ a što sadrži DRM, pošto Appleova verzija DRM-a dozvoljava da se skine na do 5 računara.
 
Muziku, knjige, video nisam nikad kupovao. To sam prebacivao sve sa mog racunara. :) Jel mozes to malo da mi pojasnis? :)
 
Pardon gospodo, mozda moje pitanje nije na pravom mestu, ali ipak da probam.

Naime pokusavam da instaliram I Tunes 10.5.2 na moj lap top, HP Paviilion, sa Windows 7 OS, ali nece pa nece. Stalno mi izbacuje poruku da instalacija naidje na neku gresku i cao. Da li mozda neko zna o cemu se radi. Hvala i pozdrav.
 
Pardon gospodo, mozda moje pitanje nije na pravom mestu, ali ipak da probam.

Naime pokusavam da instaliram I Tunes 10.5.2 na moj lap top, HP Paviilion, sa Windows 7 OS, ali nece pa nece. Stalno mi izbacuje poruku da instalacija naidje na neku gresku i cao. Da li mozda neko zna o cemu se radi. Hvala i pozdrav.
Srećna Nova 2012. godina.

Imam sličan problem.
Na laptopu Dell N5110 tokom instalacije iTunes-a prijavljuje grešku koju ja ignorišem.
Aplikacija se instalira ali u samom programu se javljaju "nedostaci". Ne postoje kartice zadataka kao i nazivi pojedinih kolona kod reprodukcije muzike.
Pokušao više puta sa instalacijom uz prethodnu upotrebu programa za čišćenje registra i ništa.
Možda neki drajver i sl.
 
Evo malo sam se potrudio na googletu, pa sam uspeo da nadjem resenje.

Dakle problem je Apple softvare update.
Isti treba prvo ukloniti, ali ne pomocu normalne opcije ad/remove, vec prvo treba sa microsoft sajta sjinuti Microsoft removal tool na stranici support, kad ovaj tool ukloni Aplle software update, I tunes se lako instalira i naravno takodje ubaci novi Aplle software update. :)
 
Daklem ja lepo, a prema gore navedenom, instalirao Itunes, a sad iam drugi problem..... hahahah da ne verujes.
Itunes sanse nema da prepozna moj I4 i nije samo to, kad prikljucim I4 na lap top, windows pokusava da instalira drivere za I4 i naravno, sanse nema.
U device manageru prepoznaje I4 ali sa zutim trouglom, dakle driver nepoznat i neupotrebljiv.

Ima li neko da kaze nesto na ovu temu, pleaseeeeeeee
 
Nazad
Vrh Dno