Šta je novo?

Ispovedaonica

mickeyrs

Slavan
Učlanjen(a)
11.05.2005
Poruke
1,751
Poena
375
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 5800X + Corsair H100i PRO XT
Matična ploča
Asus ROG Strix B450I Gaming
RAM
G.SKILL 2x16GB (F4-3600C16D-32GTZR)
GPU
MSI Ventus 2080Ti
Storage
Kingston KC3000 2TB
Zvuk
Edifier R1700BT
PSU
Corsair SFX 600 Platinum
Kućište
FormD T1 2.0 Black
Monitor
Dell U2724DE + Alienware AW2724DM
Miš & tastatura
Logitech MX Keys S +MX Master 3S
Laptop
Lenovo T14s Gen2 + Anywhere mouse 3S
Mobilni telefon
Sony Xperia 5 IV
Pristup internetu
  1. Optički internet
... ili šta vas sve muči trenutno, bolje ovde da se olakšavamo nego da zagađujemo threadove. Zahvalnica useru Dark Angel za ideju, ja ću da otvorim sezonu kukanja pošto znam da povremeno zvučim kao baba sa pijace. :p

Kao i svi ovde, prvo imam problem da mesec i nešto dana gledam koji bih laptop uzeo da zamenim trenutni, a onda kad se konačno rešim šta ću, saznam da se dotični ne može naći kod nas. U međuvremenu, rešim da osposobim desktop comp kupovinom novog monitora pošto je prethodni prestao da radi, odem i uzmem ovde popularni Benq G2420 da bih saznao da mi i desktop ne radi. Tako od privremenog troška od par hiljada din za koliko bih niže prodao monitor sad imam i dodatni da ispitam šta je problem i zamenim neispravan deo. Uz to još i budem isprozivan što mi se ne sviđa slika na Benqu. :d Laptop ne znam kad će da stigne, ova Toshiba me već nervira kad zakuca CPU na 100% i umre. Uz sve to primetim i da je G10 koji merkam cele godine pao na 107k samo naravno nema se para za sve te akcije odjednom... Ah, da, i na autu su otišle svećice, ali to već nije vezano za hardver... :D

:bottle:
 
Evo je, smaram moda Chinask kog vec nedelju dana za jedan monitor i hdd :D

najgore od svega sto sam ga vec samrao i za jedan flesh pre nekog vremen :d

svaka cast coveku na strpljunju :)
 
U dilemi sam sta da poklonim zeni: parfem ili hard disk? Kazem joj treba ti veci hdd a ona sta ce mi? Obozava neki parfem i "najlepsi je a nema ga vise". E sad problem je sto sam hard vec uzeo. Da l' da budem dripac i kazem sta ce ti parfem, evo ti hard :d
 
da nije "gabriela sabatini" ?:p
 
Ne znam tacno koji je, ali Gabrijela nije :). Mogu ja da zadrzim hard a njoj uzmem parfem, ali da li pokloniti ono sto zensko misli da je potrebno, ili ono sto musko ZNA da je neophodno :)
 
reci joj hdd ima garanciju 3god,parfem...izvetri,ko da ga nije bilo :D
 
Haha koje 3 god, uzeo ga od Ilije preksinoc :D. Zamisli masinu sa 40gb od kojih pola zauzima Sims sa svim mogucim dodacima. Ne znam, na kraju ce dobiti i jedno i drugo. Nego jel ta Gabrijela ono sto kazu in, da je razmotrim za Novu godinu? :smoke:
 
Poslednja izmena:
U dilemi sam sta da poklonim zeni: parfem ili hard disk? Kazem joj treba ti veci hdd a ona sta ce mi? Obozava neki parfem i "najlepsi je a nema ga vise". E sad problem je sto sam hard vec uzeo. Da l' da budem dripac i kazem sta ce ti parfem, evo ti hard :d

:d Ti to kao Homer Simpson. Kupi ženi kuglu za kuglanje, pa pošto njoj ne treba, onda je on uzme za sebe :d:d;)
 
Naparfemisi hard disk. Njemu nece smetati, a njoj ce komp mirisati.
 
Haha koje 3 god, uzeo ga od Ilije preksinoc :D. Zamisli masinu sa 40gb od kojih pola zauzima Sims sa svim mogucim dodacima. Ne znam, na kraju ce dobiti i jedno i drugo. Nego jel ta Gabrijela ono sto kazu in, da je razmotrim za Novu godinu? :smoke:
da,prvi,tamno pakovanje :D
 
Ha ha ha, nikad jaca tema.

Naparfemisani HDD, hm u opste nije losha ideja. Cak mislim da ima potencijala. Zene bi garant kupovale. Cak bi kupovale muskarcima kao poklon da bi racunar mirisao, jer ne mogu da ga se reshe pa bar da mirishe lepo :D
 
Nazad
Vrh Dno