Šta je novo?

Isplative valute kojih nema na velikim menjacnicama

Где копаш да пустим мало и то ? :)

http://rbbt.scryptominers.com/index.php?page=dashboard
ovde isprobano 12h 500 hiljada coina znaci 24h milka sa 1500kh/s

Ko kopa nek glasa za zecicu reetwet na poloniex i glas na mintpalu samo da izadje jos na neku mjenjacnicu

valja je vidjeti pa nek sve propane :p :p :p
 
Poslednja izmena:
koje ****** ovaj TOP skace a meni zarobljeni novci na cryptorush, wallet offline
 
sta kopate sa procesorima, verujem da je qubit neisplativ?
 
ljudi ako neko ima onog TOP coina, eno ga divlja na mintpalu

ja ga imam al zarobljeno na drugoj menjacnici , gde je onaj smajli sa zidom..... ah, evo ga....:wall:
 
Poslednja izmena:
Jesu,jesu...bilo je i vreme :)
 
Sta je sad najisplativije kopati,da li kopati ovaj Blackcoin? Jbt od silnih novih coin-a ne moze covek da se pohvata,ne znam vise ni gde mi sta stoji, od pandi do pingvina preko kerova i zeceva,sve moguce zivuljke sam skupio. :D
 
na mintpalu i pingvini poceli da talasaju, a i trade volume skocio od juce lepo
 
ja imam 2k DC smorila me je stalna promena difa kao i to sto ti tek posle 8 sati kopanja pokazu dali su novcici sigurno confirm ili fail...brate stvarno ga preterali 50 confirms smrdelo mi na prevaru i povuko sam se i nestabilni pulovi takodje ,tacno je upravo su pocele konfirmacije

pnd ponovo skace na SWISSCEX-u ima velike varijacije 50-100 posto ....razmisljao sam da prodam dvojih 20-tak ltc-a i pretvorim u pande ali me zeznuse ovi sa btc-e jer sam nenjao telefon pa ispao neki konflikt sa google authentififififikitatorom :)
pa me blokirali do 03.03 da nemogu da se ulogujem...mislim da ima uslova za dobru zaradu preko pnd trenutno...koje je vase misljenje ?
 
Poslednja izmena:
nema poolova osim Ypool-a a njihov miner ne razumem bas najbolje jos, kopao sam recimo 8 sati snagom koja bi u qubit hashu bila ~4Mhs i za to vreme je nekih 9 novcica pronadjeno preko Ypool-a

Sad vidim da dev radi na gpu mineru, tako da ništa ni od ovog cpu coina.
 
nema poolova osim Ypool-a a njihov miner ne razumem bas najbolje jos, kopao sam recimo 8 sati snagom koja bi u qubit hashu bila ~4Mhs i za to vreme je nekih 9 novcica pronadjeno preko Ypool-a

Koji majner koristis, jel ovaj sa Ypool-a? Mislim da ti je to super za 8 sati 9 novcica, poslednjih par dana se cini mi se lakse kopa, u pocetku sam kopao bas malo..
 
da, koristim ypool miner, koliko sam skontao tako mora.
 
Sta kopate trenutno? Ja sam do sad kopao utc ali vidim da cijena ode u bunar a i ono sto mi je ostalo na crypto trade. Razmisljam da li se vise vrijedi cimati sa ovim shitcoinima.
 
Vrh Dno