Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas stigla nadogradnja. Box 4 crveni, Leštane (Beograd).

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Mogu samo reći hvala bogu što sam na SBB-u i EON-u.
 
Definitivno je sporije u odnosu na prosli interfejs, pogotovo kad se stisne OK i izadje lista kanala, skrolovanje je uzasno. Nema vise favorite liste na ☆, nema 0-9 dodele programa... Interfejs izgleda bolje i modernije.
 
Grozno. Nije ni ranije bilo dobro ali ovaj iris je nekoliko koraka unazad. Jedino unapredjenje je spisak kanala koji nije vise preko celog ekrana nego zauzima traku sa leve strane. Sve ostalo je lose a video klub katastrofa, snalaženje u video klubu je i ranije bilo problematično a sada je pravo mučenje pronaći ono što tražim. Toliko klikova... ajde da radi brže nego i dalje kilavi na ovom jadnom boksiću. Neka naprave app za Android i manu se ovih platformi.
 
Da li se nekom desava da prilikom promene kanala ostanu broj i naziv kanala sve do restarta?
Uzas...
Uspeli su od srednje loseg da naprave uzas!
 
Katastrofa, a ja mislio da pređem na mts sa SBBa zbog Arena sporta.
 
Kod mene je sve ok a nisam ocekivao.

Imam i eon box, ali slika tj hd kanali su bolji na irisu definitivno. A i sam broj hd kanala je u korist irisa. Znaci oba boxa na istom tv-u. Ista brzina neta, optika.
 
Definitivno je sporije u odnosu na prosli interfejs, pogotovo kad se stisne OK i izadje lista kanala, skrolovanje je uzasno. Nema vise favorite liste na ☆, nema 0-9 dodele programa... Interfejs izgleda bolje i modernije.
+1

A najviše mi fali favorites na zvezdici...
 
Komplikovano je prava reč koja opisuje ovaj iris TV.
 
Reboot stb-a ubrzava proces. Stigao Iris, mislim da je samo stvar navike... Mada, da, nedostaje speed dial. Čak I meni koji je pre dva meseca prešao sa sbb-a na mts.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Definitivno je sporije u odnosu na prosli interfejs, pogotovo kad se stisne OK i izadje lista kanala, skrolovanje je uzasno. Nema vise favorite liste na ☆, nema 0-9 dodele programa... Interfejs izgleda bolje i modernije.

+1

Iako izgleda modernije, korišćenje je otežano i meni se čini da je interfejs nešto sporiji. Najviše nedostaju FAVORITE kanali i grupisanje kanala po tipu:filmski, muzički, kolažni...
 
+1

Iako izgleda modernije, korišćenje je otežano i meni se čini da je interfejs nešto sporiji. Najviše nedostaju FAVORITE kanali i grupisanje kanala po tipu:filmski, muzički, kolažni...

Definitivno! Jedan korak napred, 2 nazad...
Ima i dalje grupisanje, kada stisnes OK, sada je potrebno da koristis strelice za premotavanje da "saltas" izmedju tih grupa.
 
+1

Iako izgleda modernije, korišćenje je otežano i meni se čini da je interfejs nešto sporiji. Najviše nedostaju FAVORITE kanali i grupisanje kanala po tipu:filmski, muzički, kolažni...
Kako nema???? U uputstvo za Iris zvezdica je za omiljene programe.
Meni to najcesce korisceno dugme! :(

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Zvezdica je sada za dodavanje/uklanjanje programa iz liste omiljenih, ne i pristup listi kao sto je do sada bilo...
 
Pa q11. Jedan sam rebootovao I on je sad Iris, drugi u drugoj sobi još stari interfejs.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
I slika u slici vazi samo za neke kanale, npr RTS1 i da u slici gore desno imam FOX je nemoguce, bar kod mene
 
Da, nisu svi kanali podržani da budu minimizirani, veoma čudno...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da li planiraju da unaprede i android aplikaciju posto od mys tv go nema leba, nemoguce je ulogovati se

Sent from my SM-A530F using Tapatalk
 
Pa q11. Jedan sam rebootovao I on je sad Iris, drugi u drugoj sobi još stari interfejs.

Ako dobro shvatam, reboot-ovan stb (q11) da bi se odradio automatski update iris-a na uredjaj, ne da bi brze radio isris i sl. ?

------------

Onako kako su objasnili u uputstvu od iris-a ja ne umem da slozim po nekom meni odgovarajucem redu favorit kanale u listi. :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno