Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

Hteo bih da gledam Iris na TV-u, imam android box, međutim imam Box 3 bez tv-a.

E sad, da li sam dobro razumeo - sa mojim MTS kredencijalima morao bih da platim kako bih gledao Iris Smart. Međutim, drug ima Box4 i spreman je da mi da kredencijale kako bih gledao Iris Smart ako mi se ne bi naplaćivao. Ima li neko proverenu informaciju, jer sve što više čitam o tome, sve manje razumem :)
Uzmi od druga i besplatno ti je.
Obrati pažnju da se loguješ sa njegovim podacima i maksimalno tri uređaja mogu, bilo koja (smart ili go).

Za tvoj box 3 ne znam. Proćitaj kod njih na sajtu, kod tebe na ugovoru, zovi 064 733 i pitaj. Imaju svakakve varijante u ponudi, još su hronološki u zadnjih godinu-dve menjane :)
 
Hteo bih da gledam Iris na TV-u, imam android box, međutim imam Box 3 bez tv-a.

E sad, da li sam dobro razumeo - sa mojim MTS kredencijalima morao bih da platim kako bih gledao Iris Smart. Međutim, drug ima Box4 i spreman je da mi da kredencijale kako bih gledao Iris Smart ako mi se ne bi naplaćivao. Ima li neko proverenu informaciju, jer sve što više čitam o tome, sve manje razumem :)
Šta je u tom box 3, može biti i fiksni, internet i mobilni, ne mora biti TV. Ako je TV ne treba ništa dodatno da plaćaš.
 
Hteo bih da gledam Iris na TV-u, imam android box, međutim imam Box 3 bez tv-a.

E sad, da li sam dobro razumeo - sa mojim MTS kredencijalima morao bih da platim kako bih gledao Iris Smart. Međutim, drug ima Box4 i spreman je da mi da kredencijale kako bih gledao Iris Smart ako mi se ne bi naplaćivao. Ima li neko proverenu informaciju, jer sve što više čitam o tome, sve manje razumem :)
Samo instaliraj Iris smart i uzmi podatke za logovanje od druga. Ne vidim kako i zasto bi ti naplacivali. Ja sam od druga probao supernovu na tv-u jer iris za moj tv nema. Imam box 4. Samo sam hteo da vidim kako izgleda. Kada sam instalirao aplikaciju pisalo mi je link na koj treba da idem preko racunara ili telefona i da upisem kod koj mi je iskocio na tv-u ispod tog linka. On se logovao, ja mu poslao kod, kad je upisao god mene se aktiviralo. Mislim da nema razlike ni za iris smart za tv.
Da se ispravim mislim da mi nisu trebali podaci njegovi, kada sam instalirao aplikaciju iskocio mi link i kod za prijavu, njemu poslao i on je aktivirao
 
Pozdrav drugari!
Čini mi se da je neko već pisao na forumu (u ovoj ili nekih drugoj temi, ne mogu nikako da pronađem post), kako da nabudžim kućni net koji je na SBB-u da mogu da gledam MTS kanale preko IRIS smart android aplikacije na Android TV-u (imam MTS account). Šta mi je sve potrebno (neki jeftiniji ruter koji podržava VPN i šta već treba) da mogu da zaobiđem zabranu gledanja MTS-a sa SBB neta i kako da podesim ruter da ceo net ide preko tog VPN proxy-ja? U slučaju da ne postoji free varijanta VPN proxy-iranja da li na neki način mogu da iskoristim MTS Internet koji imam na drugoj adresi na taj način da izlazim sa SBB-ovog neta preko tog MTS neta na drugoj lokaciji na Internet?
 
Pozdrav drugari!
Čini mi se da je neko već pisao na forumu (u ovoj ili nekih drugoj temi, ne mogu nikako da pronađem post), kako da nabudžim kućni net koji je na SBB-u da mogu da gledam MTS kanale preko IRIS smart android aplikacije na Android TV-u (imam MTS account). Šta mi je sve potrebno (neki jeftiniji ruter koji podržava VPN i šta već treba) da mogu da zaobiđem zabranu gledanja MTS-a sa SBB neta i kako da podesim ruter da ceo net ide preko tog VPN proxy-ja? U slučaju da ne postoji free varijanta VPN proxy-iranja da li na neki način mogu da iskoristim MTS Internet koji imam na drugoj adresi na taj način da izlazim sa SBB-ovog neta preko tog MTS neta na drugoj lokaciji na Internet?
Treba ti neki VPN sa split tunneling-om, da samo aplikacija Iris Smart izlazi na net preko VPN-a, a ostale da koriste net normalno.
Ja koristim Fastest VPN i zadovoljan sam za sada, doduse ja koristim EON box, ali kapiram da moze da se instalira i na Android TV-u.
 
Pozdrav ljudi, imam HUAWEI tablet i na njemu pokusavan da koristim Iris go, ali mi slika neverovatno koči, prosto ne može da se gleda. Tablet je sa dobrim karakteristikama, eon apk radi normalno.
Pokušao sam sa skidanjem kroz app galery, kao i preko skidanja drugih verzija van app galerija. Da li neko može da mi pomogne ili samo jednostavno mts nema dobru aplikaciju za HUAWEI.
 
Mislim da je do konkretnog modela. Npr., meni na Huawei nova 9 koči, skoro negledljivo dok na starom Huaweio p smart 2019 radi odlično. I u komentarima na app galery vidom da je nova 9 problem a verovatno i tvoj model tableta.
 
Pozdrav, zna li neko default-ni PIN za Admin profil za Iris Smart (ulazak u podešavanja)?
 
Pozdrav
Da li je moguće brisati iris go aktivne uređaje ili samo ima mogućnost zamene uredjaja kad se popune svi raspoloživi? (3kom)
Nisam našao nigde opciju brisanja.
 
Nema opcija brisanja nego čim zameniš jedan uređaj ''briše'' se onaj koji se zamenjuje.
 
Pa sad moje iskustvo nije bas da ga brise nego ga samo zameni , onda kad opet startujes " obrisani " slot IRIS go aplikacije na predhodnom uredjaju hoce da se opet aktivira bez pitanja i zameni onaj na postojecem sa kojim si ga zamenio i tako moze da se vrti u krug dok se ne ispuca dozvoljeni broj zamena 😁😃😉
 
Da li neko ima slican problem?
Nemam opciju vracanja programa na Arenama 6, 7 i 8. Cak nemam ni mogucnost da pauziram.
Proverio sam na TV-u i tamo radi normalno.
 
Od juče mi ne radi Iris na teveu. Izbacuje grešku "DECODER x4001, decoder init failed". Ne rade RTS1, Superstar, Arene... RTS2 nekim čudom radi.

Zna li neko šta je problem?
 
ima na sajtu da je od 13.02. krenula migracija na Iris 2.0., naravno po segmentima. Kod mene jos nije, a vec neko vreme baguje tv meni sa prikazom programa, pa npr ako je 22h pokazuje program za 6-7 ujutru
 
Zdravo dobri ljudi treba mi pomoć tj. preporuka na koji android box mogu da gledam iris smart aplikaciju bez lagovanja normalno, uzeo sam neki andoird tv box D9 5G (4gb 64gb) i ništa iris smart taj. uređaj vidi kao da nije andoird tv i traži da instaliram iris go a na tu aplikaciju ne radi nijedan kanal sve blokirano, imam vivax android tv i podržava iris smart ali kanali u najjačoj rezoluciji baguju tv vrv nema performanse molim za preporuku hvala vam unapred.
 
Zdravo dobri ljudi treba mi pomoć tj. preporuka na koji android box mogu da gledam iris smart aplikaciju bez lagovanja normalno, uzeo sam neki andoird tv box D9 5G (4gb 64gb) i ništa iris smart taj. uređaj vidi kao da nije andoird tv i traži da instaliram iris go a na tu aplikaciju ne radi nijedan kanal sve blokirano, imam vivax android tv i podržava iris smart ali kanali u najjačoj rezoluciji baguju tv vrv nema performanse molim za preporuku hvala vam unapred.
Mi stik ili Fire tv stick 4k. Ja bih licno pre uzeo Fire. To su ti najjeftinije opcije.
 
Meni se to desilo par puta, ali samo se sredilo ubrzo. Ne znam da li je bas ta greska bila i verovatno nije bilo na tim kanalima, ali slicno mi deluje.
 
Pozdrav svima hteo bih da pitam kako da uklonim ovaj drm error code probao sam naći na netu ali nisam uspeo. Radi mi na kompu i telefonu a ovde izbacuje drm error code pa ako neko moze da pomogne bio bih zahvalan.😄
 

Prilozi

  • 20230221_162012.jpg
    20230221_162012.jpg
    136.7 KB · Pregleda: 59
Pozdrav ljudi.

Da li neko zna zašto na telefonu Motorola g60 na aplikaciji Iris GO ne mogu na pojedinim kanalima da promenim rezoluciju videa? Npr na rts, arenama zakucano je na automatski a to je najmanji kvalitet, praktično je negledljivo. Kada uđem u podešavanja, sve rezolucije su sivim slovima ispisane, tj nije moguće kliknuti i promeniti, jedino je čekirano automatski. Probao sam na druga dva uređaja gde mi je Iris GO instaliran, sve je normalno, tj dozvoljava promenu rezolucije. Probao sam i odlogovanje, logovanje, deinstaliranje i ponovo instaliranje ali ništa...

Takođe, kada iz video kluba pustim većinu sadržaja, dobijem poruku playback failed i prekine reprodukciju.

Neko neku ideju? Hvala.
 
Stvarno su olosi ovi iz Telekoma, mozes Go aplikaciju samo da gledas kada si na njihovoj mrezi.

Znam da sam mozda pre 2-3 meseca mogao da gledam i na telefonu preko mobilnog interneta (A1), probah juce opet i nije vise moguce.

Znaci samo MTS...
 
Malo si se zabrojao oko tih meseci. Pošto to ne radi od tipa septembra? Kad je već krenula sezona tom fudbalu na Arenama...
 
Moguce je, vreme leti... znam svakako da je bilo prosle godine.

Znao sam za WiFi, da nece da radi osim ako je Telekomov. Ali nisam znao da su i za mobilni internet to uveli.
 
Nazad
Vrh Dno