Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

Uz koje sve pakete se potrosnja interneta za Iris Go ne naplacuje?
 
Mislim da se net iz paketa ne trosi za iris go bez obzira na paket, cak i pripejd korisnicima ne skida kredit. A paketi koji imaju pravo na aktivaciju su sledeci:
Sa besplatnim promo periodom
 

Prilozi

  • Screenshot_20220420_010143.jpg
    Screenshot_20220420_010143.jpg
    139.6 KB · Pregleda: 66
ima smisla da je tako, a sta je sa internet paketima tzv Net 10, 50, 100, itd?
 
Kakve veze imaju ti kućni Net paketi sa neograničenim internetom i mobilni internet koji je uglavnom ograničen, i valjda je zato besplatan za Iris go.
 
pa i njih mozes u mob/tablet da ubacis :) narocito neko kome treba vise neta a ima 2 slota za kartice u mob-u
i da ne mislim na kucni, nego mobilni net start, plus, max i mega :)
 
Nešto mi nije bilo jasno kada si napisao Net10... :)
Pitaj najbolje njih preko korisničkog. Trebalo bi da preko svakog mobilnog neta ne skida protok.
Probaj sam, čim budeš pokrenuo, trebalo bi da ti piše da se net ne tarifira. Nemam sada gde da probam, popunila mi familija broj uređaja :)
 
Baš gledam liigu šampiona i Iris mi obara kvalitet slike, je li samo do mene ili još neko ima problem?
 
Da li moze da se deli izmedju vise korisnika kao familija nalozi na youtube,HBO i slicne platforme ?
 
Meni standardno kad su neki važniji mečevi secka i pada kvalitet slike. Tako i juče.
 
Pretpostavljam da se ovo ne desava ako se koristi onaj njihov box ali ja vec imam mibox i cimanje mi je da i to koristim. Samo pogledam ponekad ligu sampiona ali ako ne srede do svetskog prvenstva onda cu morati da stavim i taj njihov box :(
Mogu veceras da probam da gledam preko Kodi > Blue Thunder-a, mozda ce raditi bolje od Iris GO-a :D
 
Kakve veze ima SP sa Iris boksom :) to ide samo i samo na javnom servisu.
 
Pretpostavljam da se ovo ne desava ako se koristi onaj njihov box ali ja vec imam mibox i cimanje mi je da i to koristim. Samo pogledam ponekad ligu sampiona ali ako ne srede do svetskog prvenstva onda cu morati da stavim i taj njihov box :(
Mogu veceras da probam da gledam preko Kodi > Blue Thunder-a, mozda ce raditi bolje od Iris GO-a :D
Sredom kad ima prenos i na RTSu i manji broj ljudi se nakači na IRIS, veće su šanse da radi normalno.
 
Kako se administriraju uređaji na Iris go u smislu isključenja postojećih/dodavanja novih? Koliko sam video za par dana korišćenja, sve sto mi je ponudio je da ugasim jedan od postojećih tek kada je dosegnut limit, ne nađoh nigde opciju na moj mts stranici, niti na samoj Iris aplikaciji...
 
Mnogo losa aplikacija. Interfejs uzasan. EON je godinama napred. Eksluzivni kanali seckaju (na primer arene i nba), dok rts radi kako treba. Da nemaju monopol na sport, ovo niko ne bi ni pokusao da koristi.
 
Postovanje drugovi, dva pitanja vezano za irisgo na firesticku, sve radi super ali ne mogu da provalim kako se gasi (exit) sa iris go. Na "back" nece. A drugo pitanje je zasto neki kanale kao Arena 8 nece da vraca unazad, tj da gledam prethodne utakmice. Pozz
 
Postovanje drugovi, dva pitanja vezano za irisgo na firesticku, sve radi super ali ne mogu da provalim kako se gasi (exit) sa iris go. Na "back" nece. A drugo pitanje je zasto neki kanale kao Arena 8 nece da vraca unazad, tj da gledam prethodne utakmice. Pozz
I ja sam se to sad pitao. Izlazim iz aplikacije na "home" dugme na daljinskom (krug). A primećujem da mi fali gomila programa. Nemam discovery science na iris smart..
Edit
Našao sam kanal al izgleda da nema HD..
 
Poslednja izmena:
I ja sam se to sad pitao. Izlazim iz aplikacije na "home" dugme na daljinskom (krug). A primećujem da mi fali gomila programa. Nemam discovery science na iris smart..
Edit
Našao sam kanal al izgleda da nema HD..
Pa sa "home" se ne gasi aplikacija samo izlazis na home screen (ako ides preko arc da daljinskim od TV onda to ne funkcionise)
 
Šta da ti kažem, ako imaš bolje rešenje reci :)

Nisam dodao da posle idem u opcije (gore desno) pa na aplikacije i uradim force close na iris.
 
Da li je neko ovde korisnik Iris MAX Tv paketa?

Ako ima takvih da li imate baš sve kanale iste na MAX Tv paketu preko box-a (resivera) i na Iris GO/Smart aplikacijama?

Ja sam kod mene utvrdio da lokalnih kanala koji preko box-a (resivera) idu regularno od pozicije 600 na aplikacijama se uopšte ne emituju.

Na stranu i to što imam MAX SD Tv verziju ugovora pa kanale od pozicije 700 uopšte po difoltu nemam tako da na MAX paketu sam na aplikacijama zakinut za oko 100-tinak kanala, ali to je druga vrsta problema ne vezana za ovo što vas sada pitam.

Zanima me da li i ostali korisnici imaju takav nedostatak ili samo mene zakidaju greškom setovanja aplikacija.
 
Nazad
Vrh Dno