Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

Мени нпр. не ради... Инсталирам је на андроид ТВ боксу (андроид 9) и кад стартујем апп одмах крешује. Јел имао неко сличан проб и неко решење?
 
Ima li negde opcija za podesavanje rezolucije na iris smart ? Na iris go na mobilnom ima ,ali na smart apk ne vidim . Nekad mi na areni premium bude losa rezolucija
 
Problem sa iris go imstaliram aplikaciju na xuavei 20pro ukucam korisnicko ime i lozinku prikaze mi gresku i pokusam sa zaboravljena lozinka ukucam moju imeil adresu oni mi posalju kodove ja ukucam kodove pojavi se info i ispod u redu pritisnem dalje nista se ne desava zvao sam podrsku oni nemaju blage veze ako moze pomoc bio bi zahvalan
 
Ne nalazim u temi ali da li je neko pokrenuo iris go ili iris app na webOs 04.60.40 webos tv verzija 2.2.3-171 na LG 32LF630V-ZA?
 
Nakon jučerašnjeg ažuriranja iris smart aplikacije, u podešavanjima ima i izbor kvalitea strima.
 
Slika je bolja jer možeš da podesiš rezoluciju. Ja sam stavio na visoku. Ne secka slika, jedino ponekad prilikom prebacivanja kanala, ali i to kratko. Mnogo bolje nego što je bilo.
 
Opcija za podešavanje kvaliteta nije dostupna kao dugme/ikonica unutar Player UI nego samo ovo Podešavanjima (Korisnična podešavanja)?
 
LG tv, u LG store ili kako se vec zove skine se i instaliran Iris smart aplikacija.
Sta onda?
Trazi korisničko ime i lozinku.
Odakle se to dobije, gde se to pronalazi?
Da li se zahteva od mts da posalju sifre?
 
Da li si korisnik Mts iris tv minimum Box 3 paketa,ako jesi onda imas beaplatni iris go na tri uredjaja koja moras da aktiviras na svom nalogu mts.
 
Jesam, Box 4 beli.
U "moj mts" pise da su aktivirani svi ti nalozi itd.
Vec rade 2 iris boxa.
Na LG tv nasao LG store preko koje sam skinuo i instalirao "Iris smart" aplikaciju, trazi korisnicko ime i sifru.
Sta god da ukucam, sifre iz ugovora (za mts email), sifre za HBO.go, sifre za "moj mts", ne prihvata.
Da li mts treba da nesto uradi, da mi sifre neke posalje, nesto?
LG Iris smart aplikacaija sad se otvara stalno na stranicu za ukucavanje korisnickog imena.
Da li se i kako sa LG tv moze obrisati Irisi smart aplikacija?
 
Testiraj ti na kompu da stvarno znaš login podatke za MojMTS portal + proveri tu da li je aktivirana usluga "Iris TV Go".

Pošto MojMTS login podaci se koriste za Iris Go i Iris Smrt app.
 
Čime se pokrece Iris go i Iris LG smart, da li sa moj mts kodovima kao i na sajtu i u telefonu?

Kako se deinstalira Iris smart sa LG tv?

----------

RADI !

Šifre od moj mts se koriste.
Moguće d asam omašio pri upisu prva dva puta, treeca sreca. ;)
Nervira kocenje iris boxa pa da se to izbegne... :)
 
Јел може неко да окачи ажурирану верзију да пробам да ли и она крешује код мене?
 
Bravo za mts ipak nije se čekalo godinu dana da izbace aplikaciju sa smart tv. Na lg-u radi korektno 😁😁😁
 
Hmmmm da'l radi korektno? Meni previse puta zakoci serija koju sam hteo da odgleda... al ajde, dacu joj sansu jos neko vreme.
 
Kod mene mnogo bolje radi ova nova verzija, mada mi opet smeta sto nema 2x back opcija za izlazenje iz app na firesrick
 
Iris SMART za LG TV radi sasvim korektno, uz neke probleme koje ste već naveli, ali za prvu verziju aplikacije je dovoljno da može da se gleda i da batalim dosadašnje improvizacije (spajanje računara s TVom, gledanje preko Mi Box S, duge borbe sa mts TV GO i potrage za odgovarajućim verzijama/uređajima...).
Bistrina slike je odlična, ne secka, ali u ovih nekoliko dana korišćenja nije ni bilo nekih preterano gledanih utakmica, pa to još uvek uzimam s rezervom u nadi da su ojačali servere i da će sve biti u redu kada dođe "Liga šampiona".
Kretanje kroz meni i kanale je dosta usporeno, ali sam to uspeo da poboljšam izdvajanjem liste "omiljenih" kanala, u mom slučaju samo Arene sport, pa se onda malo brže menjaju kanali kada je odabrana samo lista sa tih 11 kanala.
Listu "omiljenih" nisam mogao da kreiram na TV-u, nego sam morao na drugom uređaju (tabletu), pa je prilikom narednog pokretanja aplikacije na TV-u preuzeta. Ono što je mana, aplikacija ne zapamti da sam koristio listu "omiljenih", nego kod svakog pokretanja aplikacije moram iznova da ulazim u liste, pa da odaberem listu "omiljenih", ali to smatram sitnim problemom.

TV je iz 2018. godine, model 43UK6300MLB, webOS 4.0

Internet je mts-ov običan (bakar), brzina 50/8

Zbog stabilnije internet konekcije, TV je na mts-ov ruter spojen LAN kablom, pošto je to preporuka i za EON smart app koju koristim.

Rezime, za prvu verziju aplikacije, zadovoljan sam kako radi.
 
Zasto ne izlazis na Home dugme? Mislis da ce da ti vuce resurse u pozadini?
Iz nekog razloga ne funkcionise kod mene osim dugog pritoska na home pa da odem u app i zatvorim Iris prinudno. Mislim da cu da im pisem da jave developerima, stvarno ne kapiram zasto je tesko staviti opciju 2x back to exit app
 
Gledam ovaj studio pred derbi skoro sat vremena, nije Arena nijednom zaštucala. Ajde da se nadamo da će tako i ostati. Apdejtovana verzija Irisa.
 
Ne kontam gde ste našli update za app N EON boxu?
Mada mi se cini da bolje radi ova za WebOS Iris smart ili kako se vec zove.
Kvalitet slike na 4k oled65cx očajno, jel ovo uopšte 1080p? Bitrate - 10 🤣
 
Čim je krenuo prenos, mrežna greška x2004 bla bla... već jedno 5-6 puta. :LOL: Toliko o kvalitetnom apdejtu.
A obaveštenje za novu verziju mi je izašlo kad sam ušao u onaj glavni meni na EON-u, kad sam hteo da prebacim na Iris.
 
Nazad
Vrh Dno