Šta je novo?

Iris GO (ex mts TV GO) [nije tema o Iris TV box-u]

@edvard

Ne znam za Mi Box S, ali za Chromecast može preko Google Chrome-a, prebaci se lako na TV. Isti princip i za telefon, prebaci se prvo ekran telefona na TV, i onda se na telefonu pusti iris TV.
 
@edvard

Ne znam za Mi Box S, ali za Chromecast može preko Google Chrome-a, prebaci se lako na TV. Isti princip i za telefon, prebaci se prvo ekran telefona na TV, i onda se na telefonu pusti iris TV.
I onda na žalost nastaviš da gledaš na telefonu, jer slike sa Iris-a u tom slučaju nema na tv-u, samo se ton čuje. Koliko se sećam I mts go je blokirao sliku čim se prebaci na tv. A klasičnu cast opciju iz aplikacije nikada nisu ni imali.
 
@Alek97 Hvala, uspeo sam sa laptop-a, ali je slab hardware, pa secka. Ne znam kako da smanjim kvalitet slike. Besplatni period je u toku, pa kad uđem u "podešavanja", traži pin profila, a taj podatak nemam.
 
U pravu si, preko telefona ne radi. Ali iz pretraživača radi sve lepo (naravno mora Google Chrome da se koristi)

@edvard

Imaš settings, pa valjda ima high, medium i low i auto. Za pin probaj 1234, 0000 ili 1111, ako već nisi.
 
Pozdrav,jel na iris go mogu da se ubace profili kao na eon? I jel bi bio neko voljan da se menja eon za iris go nalog?
 
Koristim 3.05 na Eon Box-u ,ali kad god hocu ponovo da pustim nigde nemam Iris go aplikaciju da je startujem ( shotcut), i jedino mi je resenje da instaliram ponovo po sto mi na jednom fleshu stoji app 3.05 nisam probao novije ,a logovanje mi zapamti. Sta moze da bude problem sve dozvole sam stiklirao ?
 
Koristim 3.05 na Eon Box-u ,ali kad god hocu ponovo da pustim nigde nemam Iris go aplikaciju da je startujem ( shotcut), i jedino mi je resenje da instaliram ponovo po sto mi na jednom fleshu stoji app 3.05 nisam probao novije ,a logovanje mi zapamti. Sta moze da bude problem sve dozvole sam stiklirao ?
Treba ti sideload launcher i vidis sve app koje nisu za android tv onda.
 
Koristim 3.05 na Eon Box-u ,ali kad god hocu ponovo da pustim nigde nemam Iris go aplikaciju da je startujem ( shotcut), i jedino mi je resenje da instaliram ponovo po sto mi na jednom fleshu stoji app 3.05 nisam probao novije ,a logovanje mi zapamti. Sta moze da bude problem sve dozvole sam stiklirao ?
Instaliraš sa Play store-a Mix app i ona ti izbaci sve aplikacije i tako startuješ.
Ujedno da pitam, Iris na eon boxu me konstantno vraća na početni ekran, na logovanje. Dok ne pustim neki kanal, više puta me izbaci na početni ekran.
 
Ili kao ja da pokrećeš tako što odeš u settings, pa apps i tamo nađeš iris tv go i ideš open
 
Da li i vama seckaju nove Arene? Probao sam i Chrome i Firefox, Win 7, 10, ali isto. Ostale Arene kao i većina drugih programa rade bez problema.

Google Chrome browser:

Arena Sport 8 secka.

Arena Sport 6 i 7 ne rade. (Greška prilikom puštanja sadržaja).

Svi ostali kanali rade.
 
Rade sve Arene
 
Meni sve Arene rade na Iris Go aplikaciji za android.

Preko browsera (Chrome, Mozilla) sam napisao koji problem imam.

Ne rade Arena Sport 6 i 7 dok mi Arena Sport 8 secka.

Prijavio sam kvar.
 
Na koliko uredjaja moze da se instalira Iris po jednom nalogu? Eon cini mi se moze 5.
 
Ne radi i više manje zanimljivih programa. Odnosno seckaju. RTL, Federalna, Tanjug i još gomila.
 
Bitno je da prorade Arene 6 i 7 i da srede Arenu 8 da ne secka.

Zanimljivo, preko android aplikacije rade svi kanali.
 
Jel bi menjao neko za eon nalog ili prodao na mesecnom nivou,trebaju mi samo arene za fudbal i nba.
 
Jer radi Eon i na ostalim mrezama ili samo na Sbb?
Eon radi na svim mrezama samo sto su kanali iz "njihove kuhinje" (N1, Nova S, Nova Sport, Sk kanali...) blokirani na telekom ip adresama, bivsi RV korisnici nisu blokirani, na mobilnim mrezama takodje nisu blokirani itd ...

Resenje VPN ili vec nesto ...
 
Ispada da su neke ip adrese blokirane a neke ne, resenje moze biti i restartovanje ruter, ako to ne uspe onda samo VPN.
 
Prošlo 26h od moje prijave, još nisu sredili Arene 6 i 7 da prorade i 8 da ne secka.
 
Eon radi na svim mrezama samo sto su kanali iz "njihove kuhinje" (N1, Nova S, Nova Sport, Sk kanali...) blokirani na telekom ip adresama, bivsi RV korisnici nisu blokirani, na mobilnim mrezama takodje nisu blokirani itd ...

Resenje VPN ili vec nesto ...
Eon "van mreže" radi na svim mrežama i rade svi kanali. Eon "u mreži" je već ograničen, kao što piše postu iznad.
 
Tacno tako, moj odgovor se odnosio na pozajmljene naloge od Eon-a u mrezi.
 
Vrh Dno