Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
moze li mi neko poslati listu koja radi na private, ova koju imam u zadnje vrijeme mi stalno koci, a dugo je bila dobra.
 
Imam zanimljivu situaciju: Jedna Mac lista u aplikaciji IPTV Extreme i dalje radi iako je istekla (maj 2021. godine). Za Status Liste piše : Info Not Available! Zadnje ažuriranje Liste je bilo 21.03.2021.
Podatak o datumu isteka liste više ne postoji dok za ostale liste (kojima je dobar rok trajanja 😉) piše.
Prilikom aktiviranja liste ( u aplikaciji samo jedna može da bude aktivna), javlja se poruka: Mag portal nije aktivan, koristi se poslednja kopija.
Nakon te poruke lista radi normalno. Kako je to moguće?
Istu listu sam probao da ubacim u SFVIP Player, ali neuspešno. Javlja se sledeća poruka: Object reference not set to an instance of an object.
 
TvViet + TiviMate = 10
Kratko koristim ali za sad obe stvari rade besprekorno. Malo dok sam usao u stos kako radi TiviMate ali je skroz dobra aplikacija. Na nivou EON za osnovne stvari, i naravno bolja za napredna podesavanja.
TvViet odgovara takoreci u sekundi na postavljeno pitanje. Za sad sve funkcionise odlicno.
 
Pozdrav svima, da li možda neko zna link gde je moguće uzeti clientbox IPTV? Pokušavao da nađem pozajmljene liste ali bezuspešno pa rekoh da vidim kolika im je cena. 😂
 
može neka preporuka ovih "home made" iptv usluga ali da imaju gledanje u nazad na domaćim kanalima? znam samo da TvViet to ima ali nisam baš zadovoljan kako to rade i premali broj kanala ima tu opciju.

EON i slični operateri me ne zanimaju...
 
Da, naravno da ne trazim besplatno. Znaci najbitnije mi je da mogu gledati domaće kanale u nazad (barem jedan-dva dana) u sto boljoj kvaliteti. I da to nije EON ili neka usluga telekom operatera....
 
Moze li neko da posalje clientbox listu na pm, imam jednu ali ona ne radi uvece jer je ocigledno vlasnik koristi :)
Hvala!
 
Па, дало се закључити да тражи бесплатно, зато онакав одговор. Не замерите.
 
znam samo da TvViet to ima ali nisam baš zadovoljan kako to rade i premali broj kanala ima tu opciju.
Живо ме интересује како дође до таквих закључака, јер:
1. Ради баш онако како треба, онако како то ради и у СББ-у на ЕОН платформи и МТС-у на ИРИС платформи. А то значи да се премотава кроз ЕПГ. Додуше, тај начин је тренутно подржан на андроид уређајима кроз тивимејт апликацију и на СМАРТ ТВ уређајима на које може да се инсталира министра плејер.
2. Премали број канала - ни то није тачно. Подржано је сигурно 70% канала. Е сад, ако ти гледаш то да канали који су дуплирани у смислу да постоје у 720р и 1080р нису покривени премотавањем у 720р резолуцији већ само 1080р - то је друга ствар.
И да - ради се на повећању броја канала за који постоји могућност враћања садржаја.
 
Што ти волиш да се..ш, стварно ми није јасно? Чему то подругивање? Редовно провоцираш када се спомене Тввиет.
 
Ма нападни са аргументима, а не паушално. Нападам и ја, али не пљујем по форумима него се обратим подршци.
Исто као што своје проблеме са СББ-ом решавам на 19900.
Да барем користи, па има проблем... То би исто било као када бих ја пљувао по МТС, супернова или нечему трећем, а нисам корисник тих услуга.
 
Bio kod sestre i na elti pola kanala zatamljeno
Kviz potera zatamanjen na rts, izgleda da nije zatamanjeno samo Srećni ljudi i Bolji život i naravno Vučko kada drži govor.
Ko nema Total u Republici Srpskoj ne može da gleda Evropsko prvenstvo.
 
видим овде да делите IPTV листе, ако би неко могао мени да пошаље, било би супер, тек улазим у ово и скидам неке које су лоше
 
Može li se raditi na tvviet vraćanje kanala ali u Tvmate, a ne u njihovu aplikaciju? Nisam nikad radio jel probao neko?

Screenshot_2021-06-28-00-55-54-882_ar.tvplayer.tv.jpgScreenshot_2021-06-28-00-59-55-944_ar.tvplayer.tv.jpgScreenshot_2021-06-28-00-59-47-097_ar.tvplayer.tv.jpg
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-06-28-00-55-54-882_ar.tvplayer.tv.jpg
    Screenshot_2021-06-28-00-55-54-882_ar.tvplayer.tv.jpg
    51.8 KB · Pregleda: 33
Ja sam uzeo prije mjesec , dva , Tv viet na test i radilo je preko tivi mate vraćanje unazad onako kako je po epg-u
Jedini problem je kad neki dogadjaj traje duže ( tenis npr.) nego što je po epg-u onda gledanje unazad stane po isteku vremena određenog preko epg-a i mora se ručno prebaciti na iduću emisiju i onda se nastavi gdje si stao.. ne ide automatski kao kod eon-a.
Procitao sam na bug forumu post od Luc Luc da je u kontaktu sa autorom ti vi mate aplikacije da se ispegla to da gledanje unazad ide neometano dok god sami ne zaustavimo
 
Koji catchup sistem / API / format uopšte koristi Viet? Xtream Codes API, flussonic..?

U prevodu "kad je dostupan u TiViMate?" : kad je dodat kao lokalna m3u lista, kao XC login, Stalker...?
 
Ja sam zatražio test i rekao da mi treba lista za tivi mate.
Poslije sam se registrovao na njihovu stranicu i poslao im user i pass koji sam koristio pri registraciji . Omogućen mi je pristup portalu i poslali mi link na viber . Ukucao link kao stalker portal i to je to..
Mogu reći da mi je stvarno dobro radilo tih dan dva dok sam testirao ali nisam se mogao pretplati jer sam ostao bez posla pa mi je to preskupo u ovoj situaciji
 
Koji catchup sistem / API / format uopšte koristi Viet? Xtream Codes API, flussonic..?

U prevodu "kad je dostupan u TiViMate?" : kad je dodat kao lokalna m3u lista, kao XC login, Stalker...?
Опа, Шамане... То си и ти кренуо у "разбијање" листи? 😂
 
Naravno da nisam. Čisto sam radoznao šta koriste od catchup varijanti koje TiViMate podržava. Ja za moju dušu na TiViMate koristim catchup u varijanti "tagovana m3u lista" jer to razumeju i Kodi i TiViMate, Perfect Player, onaj IPTV krš Android app... svi praktično koji nude catchup.
 
Да не би тупили овде "у празно", слободно се јави на ПП - све ћу ти објаснити везано за тввиет.
 
Može li preporuka za "provajdera" sa USA i UK kanalima i dobrom videotekom? Domaći kanali su plus ali ne i obavezni.

Link i / ili lista kanala na PP bi bila super. Naravno, plaćao bih, ne zanimaju me "besplatne" liste.

Hvala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno