Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li može predlog za IPTV provajdera koji u ponudi ima VOD sa najnovijim filmovima sa našim prevodom i koji redovno dodaje nove filmove?
 
moze - zove se : ne postoji.

Ko to kaže, ko to laže....
Za ovo kratko vreme dobih 6 privatnih poruka sa predlozima. Hvala svima. Ne znam zašto ne smeju javno da kažu, ali ok. Poštujem privatnost. Najviše predloga je za BNN IPTV. Tražim im upravo test listu, pa ćemo da vidimo.
 
Kingbix ima vrhunsku sliku

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Kingbox je beše isto što i clientbox.tv ?

Ako je tako koliko vidim stanje pre 20 dana je bilo ovako: da ima 1461 VoD stavka iz "ex-YU" kategorije.

Evo liste:

Pogledajte prilog VoD_exYU.txt

Šta od toga stvarno ima kakav titl nemam pojma. Pretpostavljam da dominiraju hrvatski titlovi...
 
Poštovanje svima...

Da li neko može da mi da neki presek stanja, interesuje me IPTV sa arena sport, NovaS i N1 i slični programi. Koliko otprilke košta i koliko može da zameni običan TV signal sa kablovske i koje su cene?!
 
Ima li neko problem kao ja? Ne mogu naruciti listu sa aliexpresa. Ima samo shiping china. Dok druga lista shiping usa radi

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
a sto uzimate liste sa alija ?? je li vam puno 4-5 eur mesecno za listu koja radi odlicno? ima prodavaca i kod nas

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
a sto uzimate liste sa alija ?? je li vam puno 4-5 eur mesecno za listu koja radi odlicno? ima prodavaca i kod nas

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Ali ima i za 16-17 $ za godinu dana.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Ja sam ranije uzimao meku 'domacu' listu za 8e, isto je nestabilno radila kao i kinezi od 15e godisnje.

A tv vrlo malo gledam, pa mi je to ok

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Mislim da nista ne vredi uzeti nesto bas jefrino, a nestabilno

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Stvar licne potrebe.
U familiji su bitni madjarski programi i meni british sa sve sky.
Da bih imao sve i da to radi stabilno bez prekida i bufferovanja placam 22e mesecno i rapidu i kingboxu.
Ni jedan provajder nema sve madjarske pa moram kombinovati.
Da li je puno? Nije, jer zena puno gleda tv a ja volim engleze i f1 u fhd.
Npr nemacki sky paket krece od 30e mesecno.
Madjarski paket od 25e a ni ne mogu u ger da ih gledam, ne dozvoljavaju kupovinu ako ne zivis u hun.
Gotit je super za te pare ali madjarski kanali nisu bas najbolji, brit sky puno problema.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Ima li neko problem kao ja? Ne mogu naruciti listu sa aliexpresa. Ima samo shiping china. Dok druga lista shiping usa radi

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
Moram da citiram samog sebe. Uspeo da narucim. Morao da promenim svoju adresu (zemlju). Pokusao nekoliko zemalja. Radi kada sam stavio Portugal.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
a sto uzimate liste sa alija ?? je li vam puno 4-5 eur mesecno za listu koja radi odlicno? ima prodavaca i kod nas

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

ja sam ukljucio televizor za godinu dana jednom. zena 20 puta. imamo listu tek da se kaze da imamo tv. te liste su za ljude poput nas, svako ko ozbiljno gleda televizor taj treba da uzme ljudski nesto poput tv viet-a ili prave kablovske, mada je prava kablovska kompletno dranje.
 
Ja koristim Liste od iptv provajdera BITKA i evo vec 7,8-mesec radi besprekorno, a tv se ne gasi 13,14 sati dnevno
 
ne znam je li pravo mesto, ali da pitam.Posto Kshaw player otvara bukvalno sve IPTV liste, cita MACove, je li neko uspeo da ga instalira na xiaomi box i ako jeste moze.li uputa na pp? hvala
p s.
koristite li sjajni SF player za IPTV liste na win platformi? fantastican..sve preporuke

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poštovanje svima...

Da li neko može da mi da neki presek stanja, interesuje me IPTV sa arena sport, NovaS i N1 i slični programi. Koliko otprilke košta i koliko može da zameni običan TV signal sa kablovske i koje su cene?!

ima li neko da pomogne, nisam najbolje upućen u priču a trebao bih brzo da se olučim da li da uzmem samo net ili ipak i tv. Koristio bi IPTV preko vlc na pc
 
Ja imam mi box s i izuzetno je stabilan, a to sto daljinac nema numericki deo se lako resi kupovinom eon daljinca kao sto kaze kolega. Ja sam prezadovoljan eon daljincem jer sam dobio ogroman broj mogucnosti njegovim koriscenjem u odnosu na originalni daljinski.

Probao sam da resim onaj gore navedeni problem iskljucivanjem opcija koje ste predlozili, ali je problem ostao, mada sam otkrio da se blagim zadrzavanjem dugmeta ok svaka apk otvara bez da pita sta zeljm da uradim


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока


Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
tivi mate app dobila podrsku za stalker portale, verzija 3.1.0

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Nema jos uvek mod pro verzije

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Na šta god da klikneš, traži premium.
StbEmu mi je zasad bolja opcija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno