Šta je novo?

iPod Shuffle i pitanja oko pushtanja muzike tj. lista

jox

Čuven
Učlanjen(a)
07.01.2003
Poruke
2,103
Poena
680
Hm... citam o shuffle-tu i imam par pitanja...

Dali je moguce "importovati" na njega par listi pa onda pushtati pesme po tim listama... ili po direktorijumima ili nekako slichno????

Da li iPod ima "tranferable" garanciju? tj. da li ce mi u AppleCentru u BGDu uvaziti garanciju za iPod kupljen u Americi?!?!?!?!?
 
Poslednja izmena:
Koliko ja znam, iPod Shuffle ni pod razno nema plejliste, cak ako se dobro secam nema ni mogucnost linijskog pustanja pesama, ali lepo izgleda :)
U vezi garancije ne znam, ali mislim da moze samo odakle si pazario
 
jox je napisao(la):
Hm... citam o shuffle-tu i imam par pitanja...

Dali je moguce "importovati" na njega par listi pa onda pushtati pesme po tim listama... ili po direktorijumima ili nekako slichno????

Da li iPod ima "tranferable" garanciju? tj. da li ce mi u AppleCentru u BGDu uvaziti garanciju za iPod kupljen u Americi?!?!?!?!?

1. Nije. Napravis listu u iTunesu, prebacis je na shuffle i to je sve. Pesme sa te liste mozes slusati u continuous ili shuffle modu. Nije podrzana nijedna druga manipulacija (osim ponovnog pustanja playliste od pocetka).

2. Nemam pojma, cisto sumnjam. Uostalom, za garantne uslove vidi na apple.com
 
ok... thanx.... ako neko zna za garanciju, prilichno mi je hitno..... radi se o primerku koji je uvezen iz Amerike
 
pobogu, pa pozovi njih pa ih pitaj, oni sigurno znaju da li priznaju garanciju ili ne....
podrazumeva se da si sacuvao racun/invoice
 
samo to neeeeeee... ko mamlaz sam okrenuo telefon i video da je 20:10... a imao sam ceo dan da ih zovem!
 
moje iskustvo sa hp-om i kalkulatorom hp 49

internacionalna garancija

efektivno u pitanju je podvala kao i uvek. originalni papiri nisu ni zanimali, prihvatili bi mi garanciju, ali bi poslali u servis u de (ili tako negde), pa bi posle dobili drugi primerak, za koji bi platili carinu i porez, naravno sve to zajedno bi meni naplatili (dakle slanje, pdv i carina) i to sve zajedno je kostalo vise nego drugi iz usa... tako da ako garancija i vazi, cisto sumnjam da vazi pod boljim uslovima, jer su u pitanju uredjaji koji se ni slucajno ne servisiraju kod nas nego se izvoze na servis....
 
evo iskustva...
lik je doneo iz amerike shuffle nekome, kome se nije svideo sto nema ekran, pa je ovde kupio drugi....
Shuffle ostao NERASPAKOVAN!
Znachi kupio sam ga, a prethodno pozvao for sa mac.co.yu, i covek tamo mi kaze da nema problema, da je garancija worldwide, i da ne brinem, imam garanciju!
Inache, player predstavlja vrh industrijskog dizajna, lep, mali kompaktan.
Posle MSI MegaPlayer-a (one prve bele verzije), koji sam koristio do sada predstavlja stvarno super osvezenje... Zvuk stvarno odlichan...

Ali... neshto mi bre na sve strane pishe HP na kutiji...
I svaka adresa u uputstvu je www.hp.com

naravno, posle malo bauljanja na Google-tu, pronadjem da HP u ponudi "svojih" proizvoda imaju sve iPod-ove koji imaju dodatak +HP, o koje oni prodaju pod svojim brand-om HP iPod...
Ali kvaka je sto mi iPod ne podleze garanciji kod Apple-a nego kod HP-a, poshto je zvanichno HP-ov proizvod... :(

Tako da Danijele, hvala za iskustvo :(
 
Poslednja izmena:
Ajde bre jox, nemoj se sekirati vec, jedva da si ga raspakovao. Sanse da crkne su jako male, sem ako ga ne ureknes:)
Nego sto se tice shuffla...pun pogodak. Evo ima vec vise od pola godine kako sam ga kupio (takodje u Americi) i ekstra sam zadovoljan.
Mislim...koji ce mi ekran, ionako slusam uglavnom album ili dva u paketu i ne natrpavam ga gomilom pesama koje necu izlistati za dve nedelje.
Kiselo je grozdje :D
 
ma daleko od toga da se sekiram...
Prezadovoljan sam!
Na ovom MSIu sam imao display, ali ga praktichno nikad nisam koristio, ali sa druge strane imao sam samo 128mb...
Videcu kako ce biti sa 1gb i bez displey-a...
 
Nazad
Vrh Dno