Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Pa mislim sanse su da ti bude sve ok 99% e sad... valjda neces biti onaj u 1%
 
Necu ja, drugar ce :D

Al verujem da ce sve biti ok. Nisam jos cuo da se nekome pokvario iphone u prvoj godini
 
Poslednja izmena:
Garancije tece od dana aktivacije telefona (apple garancija) do sada ni jedan iphone koji sam izvadio iz vakuma nije isao od dana prodaje od operatera...
 
Necu ja, drugar ce :D

Al verujem da ce sve biti ok. Nisam jos cuo da se nekome pokvario iphone u prvoj godini

Kvar kao kvara ako je telefon 100% ispravan mislim nikada,ali ima nekada izadje neki sa greskom pa ako se bas tebi to zadesi...Ali u svakom slucaju zamena sledi.J akoristim od 3g telefone,sada sam na Xs i prezadovoljan sam.Ako ne radis jb nece imati greske. :D
 
Sto znaci....kupovati samo vakum pakovanja...i tu je garancija

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
citao sam sta ste ovde pisali za update 13.4.1 da trosi bateriju
jel to za sve XS modele
jer bih sutra trebao da dobijem XS max
hvala
 
Zavisi, meni recimo traje dva dana, sot oko 5 sati. Meni je ok. Mada koristim dva telefona, možda nisam merodavan..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cekaj bre mozda je covek mislio na 5h sot dnevno... Moj obican xs je do 14.4.1 pucao na 7h;-) sad je na 5 ipo
 
Ma kako da ne... Uz minimalno osvetljene, battery saver i na wifiu.
Odlično je 5h kroz 2 dana na xS Max ako je normalno korišćenje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne koristim lpm , a ukljucen auto brightness ;-) znam sta pricam... 5h sot je malo za max model jer obican gura na ios 13.4 lagano 6 na 4g/3Gili 7 na wifi ;-)
 
Poslednja izmena:
6h na 4g ne može da izgura ni 11 sa svim uključenim i aplikacijama koje većina koristi (ig,wa,maps, malo kamere) i max osvetljenjem, a ne XS koji ima za klasu lošiju bateriju.

Ne može se baš tako gledati sot - previše zavisi od korišćenja.
Ja bih te cifre možda na Pro Max izvlačio, i na 11 je natezanje a kamoli na XS


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Covek rece da nije neki korosnik... max svetlo je po mom misljenju nepotrebno osim napolju gde se ekran sam pojaca ofc... u sustini min brightnes mi je na nekih 20% programiran... tako da ono nikad ne moze pasti ispod... a sto se tice koriscenja ubijam ga i sa ovom krs sistemom drzi 5.30

9E2C2CF9-7B5C-4390-9A57-55B09C35DC76.png
 
Zavisi dosta i od jacine signala mobilne mreze - ako signal nije pun, dosta vise se trosi baterija. + sto nijedan korisnik ne koristi isto telefon, tako da se moze jedino okvirno nesto reci.
Recimo ja vec 10god koristim iP, svake godine uzimam novi model, i 11 Pro Max je prvi sa kojim mi se za ovih ~7 mjeseci desilo da mi se samo 2 puta ugasio, od ustajanja do spavanja (puni se svaku noc), a sigurno 80% dana ostane na 30% i vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Xs, mali. Oko 5h sot, na dva dana korišćenja, naravno pričamo o jednom punjenju. Sve popaljeno, osvetljenje na automatici. Opet ponavljam, koristim ga oko 50% vremena jer koristim i drugi telefon..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je to i kod mene malo jace jer ga ljustim u cugu... mnogo bolje je bilo pre .1 update-a
 
Da li neko zna cenu prednjeg stakla na Xs Max?
 
To je skupo, najbolje ono od 50 centi, sa Alija.
 
Ma ode u prvu radnju i kupi za 300 din... ne bih cekao sa alija da mi plate... :-D to moze kad vec stavis staklo pa posle kad stigne to nek stigne... :-D
 
Šalu na stranu, ja sam uzeo "Next one" zaštitno u iStyle-u i odlično je. Platio sam ga 1.500.
Dva su razloga zašto biram pre to nego ona jeftinija:
1. Oleofobni premaz
2. Frejm za perfekrno lepljenje
Jedino što me nervira kod tih jeftinijih je što ih ne možeš perfektno zalepiti.
P.S: Ipak mislim da je čovek pitao za staklo ekrana a ne zaštitno staklo.. [emoji23]
 
Pa to ga kosta kao i ekran 150-200e mislim da ce tako da ga kosta... a sto se tice kineskih stakala ja sam zadovoljan uvek uzimam sa coatingom, traje oko 2 meseca kad pocne da se masti i teze brise menjam i staklo... u sustini fotkacu ti kako ja to lepim :-D “original”

59CAF8BC-D0E4-46AC-A681-672501067DA6.jpeg
 
Poslednja izmena:
Pogresno sam se izrazio, mislio sam na ekran koji je pukao [emoji23]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pa to ga kosta kao i ekran 150-200e mislim da ce tako da ga kosta... a sto se tice kineskih stakala ja sam zadovoljan uvek uzimam sa coatingom, traje oko 2 meseca kad pocne da se masti i teze brise menjam i staklo... u sustini fotkacu ti kako ja to lepim :-D “original”

Pogledajte prilog 285082

Lepo si zalepio.
Ja sam probao par puta i ne želim više sa time da se zezam.
Uzmem ono što ima kit za instalaciju i miran sam.
 
Naviknes vremenom kad lepis godinama na mesec dva... zavisi koliko coat traje... u sustini leti se brze definitivno skida... zimi lagano izgura celu zimu
 
Igore svuda te ima :D
Ja uzimam isto ta stakla i uvek po dva jer prvo uvek zeznem i drugo da imam lepo da zalepim.2-3x godisnje menjam i miran sam.
 
pitanje pa ko zna da odgovori
pre neki dan sam kupio polovni Xs Max i ucitao e sim Vip kao sekundarnu a fizičku Mts kao primarnu karticu , pozive sam postavio da mi se vrse preko vip kartice , e sad kad je ekran zakljucan postoji oznaka Mts i signal mi varira od 1 do 4 crte ali najcesce je dve , kada sam izvadio mts karticu signal mi bio pun
moze li ko da mi kaze u cemu je caka
hvala
 
Nazad
Vrh Dno