Šta je novo?

iPhone XS / XS Max / XR

Ja volim true tone volim zucu sliku topija je i prijatnija za oci... na telefonima koji nemaju true tone rucno opalim malo zute :-D
 
Ja ne volim hbg,zato me reduce white point opcija spasava nocu,bela ostane bela,ali postedi oci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma ja volim i tokom dana sve boje mi vise prijaju oku kada je tako :-D , ne volim kao sto night shift zazuti tokom dana, uvece mi je i on top :-D
 
U Gig..r..u je trenutno na popustu Apple Silicone case za XS/Max,imaju samo crni i crveni,ako nekoga zanima. Ja kupio crni za XS. Bio sam i u iS juce,kod njih samo crni i beli,po regularnoj ceni (7200 rsd).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pih, skupo idalje... kako ste zadovoljni sa baterijom na XS? Meni se cini da nije bas dobra, mada stvarno mi je sve popaljeno sto moze


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad ugasim fon,ne trosi mi nista. [emoji2]
Tako da...zadovoljan sam. [emoji23]
 
Da li ima nekoga ko je presao sa 4.7 ekrana (6,6s,7,8) na iphone XR? Ako neko jeste, interesuje me da li je primetio neka poboljsanja u odnosu na manji model, jer je gustina pixela identicna a panel na xr je 120 herca.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Refresh rate na Xr-u nije 120hz nego 60![emoji854]
 
Naravno, mozda sam se lose izrazio. Panel na xr ima 120hz touch sample rate iliti touch-sensing. Posto ne razumem sta to u praksi znaci, zato sam i pitao.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Zena ga nosi nakon 7+ i ja ga uzmem nekad cisto da se poigram. Ja izmedju mog max i tog xr ne vidim razliku ali zato je ogromna razlika spram 7, 8 itd... Stvarno je ekran odradjen bruka.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni je i na iphone 8 ok ekran. Nije kao OLED, primeti se kada je skroz tamno oko mene, crna boja, kontrast i to ali je ono ok. Pa bas gledam specifikacije ekrana i vidim da je isti broj pixela ali navode ovo od 120hz sto nema na starijm ajfonima.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Da ne ureknem, meni baterija posle skoro 3 meseca i dalje na 100 %.

004b691a56a1ad6732221e40daa92184.jpg


Posle 3 meseca... Doduse kuci punim fabrickim punjacem a u kolima imam Fast Charger, moguce da mu je on malo razdrndao bateriju.



Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Kupio ovu original silikon masku. Sta znam nisam se naviko na ovo ljigavo mi nekako :) iskreno bolje mi leglo sto sam uzeo ovo flexiglass staklo u istyle bolji responsive ima nego kinez koji je bio.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ja danas stavio neko staklo od kieza i skinuo za 5 min.. pogledacu u jabuci kad budem bio u t.c nekom kako se krecu cene pa da vidim isplati li se.. ono po telenoru, vipu su isto kineska ta jeftina, kao i po standovima. Ima li neko neki predlog a da valja?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo instalirao sam napokon ovaj Ikea Wireless punjac. Sad sam metno telefon, trenutno je na 90% da vidim kolko mu treba do 100% da se napuni.
Inace nisu mi jasni sa led lampicom koju su metnuli, nema svrhe jer se ne vidi dok se telefon puni :D
https://twitter.com/Stiven_SRB/status/1085297214690414592

Update od 90% do 100% za 30 min :p

Dusane, probaj ovaj EPICO Flexi Glas sto sam ja stavio danas. Response mnogo bolji nego sto je bio na kineskoj, da bude crnje i gore zao mi sad za kineza sto sam bio dao 1500 din, mada to je bilo odmah kako sam uzeo telefon u Gigatronu, ipak bilo sta da zastiti.
 
Poslednja izmena:
Sporo to nesto, ja imam punjac u IKEA lampi i mnogo brze puni.
 
Punjenje od 90-100 je sigurno dosta sporije nego 0-30 na primer, videćeš kad budeš punio od 0.
 
Da li XS podržava 10w bežično punjenje? Čini mi se da se dosta sporije puni na brzom punjaču nego S9.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa valjda uvek sporije puni tih poslednjih par procenata kod svih telefona...
 
Znam da kinezi deklarišu da može ali nema nekog zvanicnog podatka. Meni se čini da se na istinom punjaču puni nešto sporije nego Samsung.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav svima,ako moze mala pomoc. Trenutno imam Iphone 8 Plus i hocu da uzmem sada neki od ovih novih Xs/Max/Xr,ali nikako ne mogu da odlucim koji. Citao sam da Xs i Xs Max imaju neke probleme sa prijemom i sa wi-fi signalom,da li je to slucaj i dalje ili su mozda ispravili apdejtom? Od Xr me najvise odbija to sto nema drugu kameru sa kojom bih mogao portrete i neceg drugog osim ljudi. Ekran na Xr je odlican,video sam ga uzivo,bolje mi izgleda nego ovaj moj na 8+,ali mozda bih probao Oled sa xs/max. Jel ima neke specijalne razlike u bateriji izmedju Xs i Xs Max?
 
Ako si sad na Plus-u, onda uzmi Max-a.

Nemoj brines za prijem, nema nikakvih problema.
 
Meni baterija na Xs prosecna, s obzirom da dolazim sa Note 9 (dodje mu isto kao ti sa 8plus) je katastrofa :D ali dobro, ja sam se malo navikao sad na bolju bateriju Note, moram malo da pustim telefon da dise, jedino mi to zao sto nisam Max uzeo ali veliki mi je posto imam manje ruke...
Konacno mogu da napisem poruku dok vozim naprimer... ili da se javim bez straha zbog velicine ( stvarno smatram da vise od ovih 5.8' je neupotrebljivo van kuce za normalno koriscenje... Sa N8 i N9 je komplikovano sve kada mora vise stvari odjednom.. )

E sad jedno pitanje, imam original Energizer strujni adapter (uzeo komplet ceo u home centru zbog punjaca za kola micro usb pa dobio i zidni adapter ) output: 5V DC 2.1A da li to smem da koristim za brze punjenje XS ? znam da je uvek bolje sa originalnim punjacem ali bas je spor onaj fabricki...
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovorima! Ja sam prezadovoljan sa baterijom na 8+,ne znam dal bih mogao da podnesem neku osetno slabiju bateriju. Najvise zbog baterije i ciljam na Max. Sto se forme same telefona tice,slazem se da je mozda obican Xs najlaksi za rukovanje,da je samo baterija bolja... Najverovatnije cu Max da izaberem,na prvom mestu zbog baterije pa onda zbog velicine ekrana,pretpostavljam da je veliki ugodjaj konzumirati multimediju na Max-u. Jel neko video ovu gold boju uzivo,na sta to lici? Meni jako zanimljivo deluje sa snimaka.
 
Nazad
Vrh Dno