Šta je novo?

iPhone X

Nikako plastičan case, samo silicon, logično je. Posle par iPhones, iskustva su da se najjeftiniji silicon case najbolje pokazao.
Posle par reviews odgledanih, naručio sam i silicon i kožni Apple case. Trenutno je telefon u najjeftinijem silikonskom koji nema ispust preko ekrana. Folija mi se raspada, pukla po ivicama i po širini...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Najjeftiniji silikon moze zavrsiti posao privremeno,cim se rasiri nastaje haos po ivicama govorim o X modelu. Ja nisam obracao paznju i ogrebalo se,nije bas kao kod coveka iznad,ali se pod uglom vidi i nervira me. Tako da budite oprezni koji case stavljate.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sem ako nisu napravljeni od ebonita, ne mogu da izgrebu čelik. Problem je u drugim česticama, najverovatnije pesku, koje se zavuku unutra i naprave haos.

Zar nije kod space gray verzije samo tanak coating (ne bas tanak kao ranije, ali svakako coating)?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zar nije kod space gray verzije samo tanak coating (ne bas tanak kao ranije, ali svakako coating)?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Iskreno ne znam, nisam ispratio. Sad gledam moj primerak, ivice besprekorne.
 
Meni je moj ispadao i udarao ivice, medjutim i dalje su besprekorne.
 
Iskreno ne znam, nisam ispratio. Sad gledam moj primerak, ivice besprekorne.

Ni ja nemam problema, ali video sam po netu sve i svasta, e sad, da li je to fake, ne znam. Kontam da mikenzi zna, jer ako jeste sloj, verovatno se nekom skinuo, pa je isao da reklamira :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako vam drzi baterija preko noci? Meni na airplane preko noci opadne 2% npr sa 70-68%....
 
Meni bez airplane opadne toliko... Sto koristis airplane?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Takodje,obicno ode mozda 1% za 7-8 h,a pritom nista ne gasim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako vam drzi baterija preko noci? Meni na airplane preko noci opadne 2% npr sa 70-68%....

Moze biti da je falicna baterija, a opet mozda je krs neka aplikacija koja vuce ili bug u sistemu.
 
Hoćeš reći da ne treba ni 1% da opadne u airplane modu za 8h ne korišćenja?
 
Pripazite da X ne padne, stigao na servis s greškom 56, stoji na itunes.

7c601837938994ffe19a9ad5dcc7a625.heic
 
Ma kakvi macola ili istyle, drzim svoj servis, donose telefone i sa njihovog servisa, valjda nece bas da se potrude kako treba. :)
 
Uf taj primerak na stolu deluje kao da je preziveo pakao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Naravno, inace drugo sta ne nosim, već isključo ejpl uredjaje, lajsna kod X-a baš nije uradjena kako treba (da ne bude da hejtujem), bez obzira što ima dosta uredjaja koji su i dalje kao novi posle par mjeseci.
 
Ejpl? Verujem ti da sa njima nesto nije kako treba [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi kako vama radi senzor otiska face ? :-D


attachment.php


Inace da razjasnimo da se ne bi zaletali:

Konkretno X model cim se zameni ekran pa i originalom sa drugog X-a FID prestaje sa radom... Tako je do sada dal ce dozvoliti u buducnosti da se zameni ekran a da FID radi videcemo... za ip8 je slicna prica samo sto sa radom prestaje Light senzor...
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    88.3 KB · Pregleda: 677
Poslednja izmena:
Drugar mi se žalio pre koji mesec da mu radi odnosno ne radi FID, ali pošto je zagrizeni jabucar nisam mogao da objasnim da ode i zameni telefon.

Uglavnom, radi mu neko vreme, pa mu ne radi i onda tako u krug. Isključio je sav security, tako da sigurnost nula, lopov bi se baš obradovao kad bi našao takav telefon.

P.S. Nov je telefon uzet u UK.
 
U razgovoru sa nekim inspektorima ako ti ukradu ( ne daj Boze) velika verovatnoca da ga pronadju(pricam za iphone) je upravo ta ako mu pogasis sve zastite, jer ce ga lopov ili prodati odmah ili ga sam koristiti(malo verovatno) A ukoliko je sve popaljeno fmi, fid... ode taj telefon za delove i nikad ga vise ne mozes naci. Ovako barem postoji veeelika verovatnoca da se brzo locira i nadje(osim ako ne ode preko granice) onda mu nema pomoci.
 
Mozda je verovatnoca da ga nadju veca ali je vrlo mala verovatnoca da se cimaju oko telefona :)
Jedino ako imas "vezu".

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nema vise zezanja sto se toga tice. Nalaze telefone sad lagano, jer su ih pritisli oko toga. E ako imas vezu verovatno su jos azurniji.
 
Baš su ažurni. Prošlo više od mesec i po dana kako mi je ukraden iP6s i ništa. Otišao u delove najverovatnije.
Ali da ne idem u off ovo je tema o iPX.
 
Pa kako mislis da ga nadju ako je otišao u delove, tj ako je zaključan na iCloud i nije obavljen ni jedan poziv sa njega, poruka, internet itd. Suština posta iznad je da ako ti je telefon otključan, postoji mogućnost da ga neko koristi i tako bude pronadjen. (uz rizik da ti žena pronadje poruke koje ne bi trebalo)
 
To neka mu bude uteha,bolje ostati bez telefona,nego devojke/zene [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa kako mislis da ga nadju ako je otišao u delove, tj ako je zaključan na iCloud i nije obavljen ni jedan poziv sa njega, poruka, internet itd. Suština posta iznad je da ako ti je telefon otključan, postoji mogućnost da ga neko koristi i tako bude pronadjen. (uz rizik da ti žena pronadje poruke koje ne bi trebalo)

Bio je otkljucan.
 
Zato su postavili golišave slike na popularne sajtove :d
 
Nazad
Vrh Dno