Šta je novo?

iPhone SE

A sto i dalje niko nema pojma koliko rama ce da ima!?...kakva sad to strategija da ne kazem fora? Inace telefon pun pogodak po meni, jos ako mu ture 2gb rama, milina!!

1 GigaBytes Ram LPDDR4

Ovo se navodi prakticno svuda, da li samo 1Gb ili sa ovim ddr4, nebitno. Trebali su da caste ovaj SE sa 1.5Gb rama.. ne bi ugrozili vece sestice/s a napravili bi malo vecu razliku u odnosu na 5s/5c.
 
Ili sam corav ili ovde ne pise koliko rama ima.Oni su na eventu rekli da ima iste performanse kao 6s a sumnjam da je to sa giga rama.
 
Pa cim ne pise na sajtu da ima 2Gb znaci da iskusno pokusavaju da proguraju 1Gb rama :)

Inace sta je ovo sa cenama.. nije bas u skladu sa nekim naslovima po netu..
 
Apple je sa ovim telefonom razvalio, samo da bude dobar u praksi kao sto je na papiru. Meni velicina ekrana bas odgovara. Prethodni telefon mi je imao 4 inca, ovaj sad 5. Ovaj prethodni sam nosio u dzepu pantalona bez problema, takodje je mnogo lakse da se koristi jednom rukom, jednom recju - prakticniji je mnogo.
Kameru, koliko sam shvatio, ima istu kao i 6s, sto je super, takodje dobijace redovno azuriranja, tesko da ce androidi u ovom cenovnom rangu moci da se nosi s njim...
+1
Mozda ovo bude moj prvi iPhone...
 
Ako je tacno, definitivno odlican uredjaj. Ali ne za 500e, za oko 350-400e.
 
Ko moze da ga nabavi iz USA, ispadne ispod 400E. Slicna situacija i EU, 490E - pdv ~ 400E
Jos da vidimo cene kod operatera.
 
U Americi je ovo za tri klase ispred drugih 4" ponuda... ideala za sve kojima su novi telefoni veliki a nije im dosadno da nose dizajn star 4 godina...
 
Sta ima da ti bude dosadno kad je novi dizajn ******?
 
nekome se svidja stari dizajn, nekome novi, sad svako moze da izabere sta voli
 
lol tek sad provalio :D
 
Ovo je odlicna vest ako ima 2GB RAM memorije.
 
Pa ako je MoBo od 6s (manjih dimenzija naravno), ne vidim zasto ne bi ubacili 2gb rama?

3D Touch nisam ni ocekivao, previse mesta zauzima za tako malo kuciste. A i bila bi potrebna interna dorada 5S kucista.
 
Sad ce verovatno da smeta sto je stari touch id, selfi kamera slaba.....
 
3D touch mi ni ne treba, probao sam na ip6s ali ne koristim, barem ja ne vidim neku preteranu svrhu
 
Dobra stvar kod 3d toch-a je sto moze da se otvori multitasking bez duplog klika, ovo ostalo se redje koristi.
 
Daleko od toga da je beskoristan, i kod kamere olaksava posao.Koliko vidim moguce ga je koristiti u skoro svim sistemskim aplikacijama i sve vise aplikacija ce praviti sa podrskom za isti.Ali nije nesto bez cega se ne moze.
 
Lično, vise bih voleo da su izasli sa novim dizajnom. Ovako nemam bas neki specijalni motiv da zamenim svoj 5s koji sasvim dobro radi.
 
Lično, vise bih voleo da su izasli sa novim dizajnom. Ovako nemam bas neki specijalni motiv da zamenim svoj 5s koji sasvim dobro radi.

Ja bih vise voleo da su izbacili neku novu boju sem one roze za zene. Tipa mat crna kao kod 5 ili nesto drugo.
Ja cu svoj verovatno menjati kad ne bude bio dovoljno jak za neki tamo iOS, do tada ostajem na 5s. Eventualno cu ga zameniti za 7-icu ako potrefe dizajn.
 
Стари touch ID је деф мана, остало је кул. Не слажем се да је 3Д touch бескорисан
 
Nazad
Vrh Dno