Šta je novo?

iPhone SE

verovatno nikad nece biti nov se ispod $399/499 za 16/64gb verzije posto su to americke cene
 
i 6s je 580e pa su puni oglasi ovih od operatera po 500-520e.
 
iskreno, vise verujem telefonu koji neko donese iz inostranstva u celofanu ili istom takvom verovatno svercovanom telefonu koji se prodaje u nekoj manjoj radnji, nego telefonu od operatora koji vec dobijes otvoren

a nije nepoznata cinjenica da su telefoni kod operatora uvek osakaceni za nesto, doduse ne znam za iphone

kod vipa mogu da produzim ugovor pre vremena i da ga uzmem za 390e sa 10 posto popusta za kes u najmanjoj tarifi
 
Poslednja izmena:
Potpuno su isti kao i sim-free a jos je i bolja varijanta to sto ima 2 godine garancije.Ne znam odakle ti ideja da su otvarani, ja sam kupio pre par dana 6S koji je bio u vakumu, prvi ga otvorio.
 
...telefonu od operatora koji vec dobijes otvoren


Apsolutno netacno. Ubuduce se informisi pre nego sto napises nesto apsurdno i totalnu neistinu. Telefon kupljen u poslovnici operatera se dobija u vakum pakovanju isto kao i bilo koji drugi telefon. Vlasnik skida celofan kad i gde pozeli.
Ni onaj ostatak sto si napisao za "osakacen telefon" nije istina. Ne znam po cemu je osakacen. Zbog dvogodisnje garancije mozda?

Prvo skoci pa reci hop. Prvo se dobro informisi, pa nesto napisi ili prosto pisi iz licnog iskustva (iskustva gde si ti otisao u poslovnicu, potpisao ugovornu obavezu i preuzeo telefon). Ovako dovodis u zabludu sve koji citaju i interesuju se da kupe koji god telefon kroz svoj paket.
 
u vipu sam do sad kupio 5 telefona, svi su bili otvoreni, znaci nisu imali celofan pa da su oni mozda otvorili u radnji da ja vidim, nego su bili doneseni iz sobice pozadi i pakovali su ih u kutiju na licu mesta
ista prica je bila i sa 2 telefona kada ih je moj otac uzeo u mts


a to za osakacen je istina, doduse za ajfone ne znam
slobodno mozes da proveris online, a i kod ljudi koji rade tu

osakacenje je u glavnom vezano za internu memoriju ili za sporiji clock procesora
ne znam sto to rade, ali at&t je to prvi poceo u americi

huawei telefon koji je moj otac kupio u mts pre nekoliko godina po specifikaciji treba da ima 256mb interne memorije, a ovaj iz mts je imao 128mb
ni jedan rom mu nije pomogao i telefon je posle godinu dana postao neupotrebljiv kada su aplikacije porasle


takodje je u vipu noviji huawei telefon imao clock jezgra 1ghz umesto 1.3ghz


sto mrzim kada se neko pravi pametan pa govori nekom drugom da pise iz svog iskustva i koristi poslovice i klise fraze -.-

pa iz cijeg iskustva mogu da pisem nego iz svog?
 
Poslednja izmena:
A koji su to telefoni koje si uzimao u VIPu? Tih 5?
Ja u Telenoru uzeo telefone koji nisu bili otvarani..sestra uzela Galaxy S7 koji nije bio otvoren..
 
Pricas o 5 ajfona koji nisu bili u celofanu?
Ja znam 2 lika koji su uzeli i dobili u vakum pakovanju 6 i 6s u vip-u. Licno sam uzeo 3 komada iP6 (prvi kupio a druga dva u zameni dobio) u mts-u i svi su bili u vakum pokavanju.
Drugi brendovi nisu, ali imaju onu hologramsku nalepnicu koja mora biti cela i koju ti preseces/pokidas/odlepis. Ako nije cela onda ne uzimas telefon.
iPhone mora biti u celofanu, tu nema diskusije (osim zamenskih uredjaja koje najcesce dobijas zasebno ali u originalnoj foliji, izuzev ako te use*e kao mene pa da dobijes komplet novo pakovanje).
 
Rekao sam gore da je za druge brendove, a da za iphone ne znam, pa cekam da mi neko potvrdi za iphone....ako su u celofanu, uzimam uz nova 2 za 350e lagano iphone se.

Jel neko kupovao online u vipu, posto se imaju samo online trenutno?
 
Zasto bi uopste uzeo telefon koji je prethodno otvoren? Imas hologramsku nalepnicu i ona mora biti cela kad ti predaju telefon.
Ajfoni se dobijaju u celofanu tj vakum pakovanju i to je pravilo.
Za online kupovinu u vip-u ne znam, sacekaj da ti se neko drugi javi.
 
Iphone se u mts-u dobije u celofanu i ne otvara se. Ja sam čak pitao da ga otvore oni ili ja tu pred njima da mogu odmah da zamenim ako nešto nije u redu, dobio sam odgovor da bi svakako moralo da ide na reklamaciju bez obzira, tako je sa ajfonima.

P.S. U tu priču sa "osakaćenim" telefonima ne verujem uopšte, možda neki low end i OEM brendovi (kao što je huawei bio do pre neku godinu). Samsung, Apple, HTC itd nema šanse da rade tako nešto. Pre bih poverovao u priču da za naše tržište dolaze telefoni lošijeg kvaliteta nego da "sakate" telefone namenjene operaterima.
 
Poslednja izmena:
narucio sam iz vipa iphone se uz nova 2 tarifu, kosta 42300 din ako se placa u kesu

nadam se da ce sve proci kako treba
 
Koliko vidim, VIP uopšte nema u ponudi iPhone SE 64GB.

Mislim da im je to promašaj.


Ja čekam da me kontaktiraju iz MTS-a kad im stignu aparati, nadam se uskoro, pošto je iPhone 4 zaslužio zamenu posle 6 godina, koliko me služi bez ijedne greške.
 
Poslednja izmena:
Najbolja mi ona tetka što na kraju snimka maše dupetom...:d
 
izgleda da nece biti danas, jos uvek mi nisu dosli ovi iz vipa na kucu
 
Sreća je lepa samo dok se čeka...
 
I meni je ovo bas neki jeftin pokusaj
Imali su kuciste tj oblik,hardver takodje i kao to spakovali
Totalno bezveze


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ali zasto bi imalo veze koliko je nesto jednostavno, ako je to dobro i ono sto je ljudima trebalo?
 
Upravo tako. Zasto bi bilo sta dirali kad je ovo po mnogima najlepsi dizajn telefona? Ovime su napravili odlican potez, bas zato sto nista nisu dirali vec su ga samo unapredili jer gomila ljudi ne zeli da predje na 6 samo zbog dizajna.
 
sto je najgore, ja bih voleo da vidim i hardver iz iphone 6 u 4s kucistu za $200-300

bio bi odlican poslovni telefon
 
Sve to sto kazete,to ste u pravu
Mada ipak je lepse sve to u nesto novom,modernijem,atraktivnijem
Oni i dalje napadaju na dobrim potezima iz proslosti


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ti bas neki uporan. 5se je meni super i moderan i atraktivan i pravi potez su uradili...jedino mi zao sto nisu i prednju kameru stavili od 6s.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Brate nisam uporan samo su malo dosadni,moras biti realan


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
...Meni je ok skroz, posebno je pohvalno sto su uspeli jos vecu bateriju da ubace u identicno kuciste.


To je samo dokaz da su mogli a nisu hteli da stave u ono vreme vecu bateriju. Inace i za mene je 5s najlepsi iPhone.
 
Nazad
Vrh Dno