Šta je novo?

Iphone se 32gb ili honor 9 ili sony xa1 ultra?

NiKKooLa

Poštovan
Učlanjen(a)
24.08.2016
Poruke
74
Poena
59
Uzimam paket u telenoru, ova 3 telefona mi se najvise svidjaju u tom rangu koliko mogu da placam. Od telefona trazim najvise da pravi sto bolje slike uz to da lepo radi, da ne baguje koci. Koji je vas predlog i kakvi su vam utisci za ova 3 modela?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Ja bih bez razmišljanja Honor 9, iPhone SE je meni igrackica sa ogranicenim sistemom, Sony-u nista nije prednost u odnosu na Honor koliko vidim, losiji ekran, baterija, mozda malo bolja kamera..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
+ za honor 9.. da ga ima u mts 100% bi ''uzo'' :D
 
iPhone SE je i dalje jedan od najboljih kompakt smartfona ikada.
XA1 ultra je jedan od boljih mid-range phableta.
Honor 9 je jedan od najboljih androida za prosecnog korisnika koji zahteva optimalne dimenzije smartfona.
Svi rade kako treba, imaju dobre kamere i sve ostalo.

I sad, iOS uredjaj sa malim 4'' ekranom vs Android sa (optimalnom) 5.15'' dijagonalom displeja vs android phablet sa 6'' ekrancinom.

Pa kako mislis da bilo ko odluci umesto tebe :) Bilo koji da odaberes neces pogresiti ali napravi bar neku osnovnu listu prioriteta pa onda proceni koji fon bi ti najvise odgovarao.

Razmisli i o A1: https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a1-8776.php
 
Nisam video da je ultra model u pitanju mislio sam regularan.
Pa bukvalno neces pogrešiti ni sa jednim, ali kazem kad uzmem taj iphonecic u ruke sa tim prigusenim malim ekranom, ne znam.. potrosio sam sat vremena da stavim custom melodiju u njega i opet nisam uspeo, prateci 3 razlicita tutorijala, sama cinjenica da treba tutorijal za tako banalnu stvar.. :)

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
 
+1 za honor. Mali mi ekrancic na iphone a sony xa1 ultra, pa sta znam, mislim da je honor mnogo kompletniji uredjaj.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Mediatek chipset i 6" FullHD ekran na bateriju od 2700mAh, meh..

Honor je kompletniji uredjaj sigueno, najavljena je(sad ne znam da li zvanicno) podrska za Treble za H9.
 
Jeste kompletniji Honor 9 i sigurno ima bolju autonomiju ali ako hoce mid-range phablet onda ni XA1U nije losa opcija (zato sam i napisao da sam mora da proceni).
SOC iz XA1U se dobro pokazao i u smislu stedljivosti, ima negde na forumu nekoliko postova gde vlasnici tvrde da je trajanje baterije iznenadjujuce solidno (pretezno na wi-fi) sto se poklapa sa skorovima iz surf testova (GSMA/PA).

Inace 2700 mAh u kombinaciji sa tolikim ekranom stvarno deluje bas malo ali ocigledno stedljiv soc (mozda i panel) pruzaju autonomiju u okviru proseka a ne ocajnu kao sto to moze da deluje na prvi pogled.

Ako mu ne treba phablet uz H9 treba da razmisli i o jeftinijem A1 (opet na osnovu prioriteta) pa mozda i o S7.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Videcemo sad za koji dan. Videcu da li mi na ruku odgovara se kada ga budem uzeo. Ako ne onda cu honor 9 najverovatnije, ako se odlucim da manje placam onda xa1 obican i to je to.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Vrh Dno