Šta je novo?

iPhone 8 / 8 Plus

Postoji li neka opcija ili aplikacija da zaključam ekran direktno sa ekrana, da ne moram da pritiskam Power dugme?
 
Settings/General/Accessibility/Assistive Touch ukljucis, ako ti ne smeta taj pravougaonik sa krugom.
 
Smeta mi. :D

Mislio sam nešto slično Androidu gde npr. postoji app čiji shortcut kada se klikne, ekran se zaključa. Ili “double tap status bar to lock”.

Nema veze, preživeću. :)
 
Nema, to su ta sitna ogranicenja koja dizu zivac :(
JB sam nekada davno koristio samo zbog toga i gesta. Zasto toliko uzivaju u mucenju korisnika to samo oni znaju.
 
Pozdrav svima

Ja se nista ne razumem u iphone, imam ponudu da uzmem od druga nov, sa vip mreze, nikad koriscen, za mnogo povoljnije nego sto je na oglasima pa bih pitao jel moze da se sim free otkljuca iphone 8 ?

kucao sam na KP sajtu ali mi izbacuje samo neke dodatke za sim, i nekog sto otkljucava sa MTS-a, ali ne spominje vip, pa bi mi dobro dosla informacija i eventualno uputstvo ako uopste moze
 
Vip ne zakljucava iphone,nemas razloga za brigu sto se toga tice.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
iPhone telefoni kupljeni u Vipu su otključani

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Hvala svima, onda da ga uzmem bez bojazni da ce biti sim-lock. U pitanju je iPhone 8 plus 64

Moze samo jos eventualno objasnjenje sta je ovaj Red, a sta je obicna 8mica ? google mi nista ne govori osim da je u pitanju bukvalno crvena boja, pa ne razumem razliku u ceni ?
 
Samo boja. Red izlazi kasnije od običnih boja..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ali sa tim project red supportuješ neku hum org.. N zna taco koju imaš gore iznad link

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Znam da apple zeza ljude, pogotovo sa kablovima za airpods ali ovo mi je hit, paintjob od 200 evra :) dodas jos 100 evra i ofarbas BMW X6

Nisam siguran da razumem na koji kabl mislis kad pises o airpods, kao ni na koji "paint job" mislis.

Product Red 8 Plus kosta isto (799$ u Americi) koliko i bilo koji drugi 8 Plus model a jedina razlika je sto deo prihoda ide u HIV/AIDS program.
 
Napisao je u prvom postu da se nista ne razume u iphone,valjda se tako ogradio od ovih gluposti sto je posle napisao. [emoji85]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ali se razume u kablove za airpods.Kako li oni izgledaju i gde mogu da se nabave.
 
Poslednja izmena:
Mislim da je aludirao na to da je Apple napravio AirPods tako što je samo otfikario kablove na EarPods, i na taj način “zeza ljude” jer nisu smislili ništa novo.

Ne kažem da se slažem sa gore napisanim, samo tumačim šta je pisac hteo da kaže.
 
Ma dobro to,nego je veci hit paint job od 200€ [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Doboro znamo na koje kablove misli (i na koje punjace), al se malo pravimo ludi. Apple humanitarac izleci pola Afrike. ;)
 
Za kablove mogu samo da kažem da onaj što ide u pakovanju je apsolutna sramota šta stavljaju u pakovanje.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ja se najiskrenije izvinjavam ako sam na neki nacin uznemirio nekog, praveci salu na racun brenda koji taj neko voli, apsolutno mi nije bila namera jer nisam ocekivao da ce iko da bude, sto ameri kazu "trigerovan"

Kad sam mislio na kablove za air pods, mislio sam na ovaj screenshot koji je eventualno postao meme

ahsoka-tano-lmmaculatelce-apple-is-just-disrespecting-yall-at-this-32240264.png


nisam ni znao iskreno sta su air-pods a sama šala sugerise da je apple napravio wireless slusalice, na koje je naknadno stavio "wire" to jes kabl.
 
Sve i da izmisle tako nesto,niko te ne primorava da kupis,ne vidim razlog zasto bih se uzbudjivao oko toga. Njihov je posao da izmisljaju i tako probaju da nam uzmu novac,to je valjda svima jasno. A nas da razmisljamo svojom glavom,svako neka kupuje ono sto misli da mu je potrebno,nemam nista protiv,niti me dotice. [emoji6]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sam naziv kaze, anti lost.Postoji tako nesto i ima da se kupi na aliexpresu za manje od dolara.I nikakvu drugu funkciju nemaju osim da ih zakacis da ti ne ispadnu.
 
To ima logike jedino kod trcanja ili neke druge aktivnosti,u stanju mirovanja ili dok setas je skoro nemoguce da ispadnu iz uha,osim ako ti neko ne opali “jednu iza usiju” [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E to me interesuje kakva su iskustva sa tim slusalicama. Pre neki dan videh coveka kako mu vire iz usiju. Meni nekako to izgleda ruzno kao da imam minjdjuse u uvu. :) Na onim vdeo klipovima za otpakivanje ne videh gde se te slusalice pune jer se dobija i neki adapter u kutiji od telefona?
 
Poslednja izmena:
Kutijica koja je ujedno i baterija koja dopunjava iste, a kurijica se puni na lightning port :)
 
Hvala nisam znao.
 
Nazad
Vrh Dno