Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

3d touch ili haptic touch i izaberes iz favorita. Mnogo lakse i preglednije nego gomilati na pocetnom ekranu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A moze i u widget da se stavi, kom pristupa i sa lockscreen-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Može da se napravi shortcut koji poziva određeni kontakt i postavi kao ikonica na Homescreen.
 
Naravno. Moze mnogo mnogo toga u aplikaciji Shotcuts, ali nije ovo tema za to. Jednostavno napraviš shotcuts za kontakt koji zelis i postavis na home screen. Mogućnosti ove aplikacije su neograničene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
AD758F5E-4CA8-4F89-A890-DB435AB86422.jpg
35C8A70E-E43F-4609-844A-44AD3D0F36CB.jpeg

Kupio sam ovu neural cam aplikaciju, razlika ogromna, vredi svaki dinar
 
Aj probaj malo tezu kompoziciju ili neku duzu exp :-D bas me zanima kako ce iz ruke da izvuce :-D
 
Odlicno ga je izvukao ja ne mogu da verujem lagano kao 11 nije mi jasno kako
 
Veštačka inteligencija [emoji854] ono što će softver moći u budućnosti prevazilazi svaku našu sci-fi zamisao [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znaci da je nas hw fakticki limitiran samo od strane sw..
 
Pa u suštini, veoma slične rezulalte možeš da postigneš i nakdnadnom obradom, onom softverskom u galeriji


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nema teorije probao sam... kockice kipe na sve strane i suma na pretek
 
Odlicno ga je izvukao ja ne mogu da verujem lagano kao 11 nije mi jasno kako

Nije bas, ali odlican posao radi u odnosu na fabricku app.

Evo bas sad sam poredio Xs sa neural cam i 11 Pro, mrak u sobi, tv jedini izvor svetlosti.

Xs

fbb7a35ad72eede8830c06c8a07c61a0.jpg



11 Pro

f172cb2d837e3372023b360e56f7ed12.jpg


Dosta manje suma i vise detalja na 11 Pro, odradili su posteno nocni mod.
Plus brze okine fotku, 3 sek, dok tamo traje bar 5-6.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa dobro, ovo je ipak sedmica, telefon od pre 4 godine
 
Evo jedne slike koju sam uspeo da iskopam, postavljam skrinšot da bi se gore videlo da je stvarno bilo pola jedanaest. Samo je obrađena kroz stock app.
876ef9c34215a739dbfb4cb75890df56.plist



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ali generalno fotka je sasvim upotrebljiva, dovoljno da uhvatiš trenutak u mraku kada ti eventualno bude neki kadar zanimljiv.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma slike su i više nego upotrebive. S obzirom na to da je telefon star skoro četiri godine, odlične su


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nije bas, ali odlican posao radi u odnosu na fabricku app.

Evo bas sad sam poredio Xs sa neural cam i 11 Pro, mrak u sobi, tv jedini izvor svetlosti.

Xs

fbb7a35ad72eede8830c06c8a07c61a0.jpg



11 Pro

f172cb2d837e3372023b360e56f7ed12.jpg


Dosta manje suma i vise detalja na 11 Pro, odradili su posteno nocni mod.
Plus brze okine fotku, 3 sek, dok tamo traje bar 5-6.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da na 100% se vidi da je bolje kod 11 ali svakako pvo je fantasticno s obzirom da je i ruke bez stativa...
 
To da, napolju stvarno bude super, ovo su ipak ekstremni uslovi, skoro mrkli mrak [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nekad je ovo bilo nezamislivo uraditi bez stativa dslr-om a sad telefonom iz ruke okines i produzis dalje :-D
 
ne znam da li je za ovde...
Baterija bi trebala da se menja, pa sam kod Kineza hteo da kupim, da li neko ima iskustva sa tim baterijama ili ipak u servisu da to odradim...?
 
Brate drugarsko forumaski savet za taj tel uzmi original... da je 4-5-6 pa ajde ali ovo greota da u tel 250e stavljas batt od 10e i pritom trajace ti do zime...
 
Ne............. Kupi ljudski bateriju, ima u promobi ja mislim i dalje za 6, 6S, 7 za 3000 din


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Pozdrav i pitanje...vredi li kupiti 7 plus, ili ga vreme polako gazi??

Sent from my HRY-LX1T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno