Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Uzeh pre par dana novi iPhone 7. Kako radi mališa pa šije ovaj moj S9+ samo tako.
 
Молим за помоћ. У последња два дана wifi ми ради невероватно споро на овом телефону. У почетку сам мислио да је до мог рутера, али други уређаји у кући раде одлично на истој мрежи, а исти проблем имам и када нисам кући. Верзија оперативног система је 13.2.3. Хвала у апред на одговорима
 
То сам наравно прво и урадио, међутим ништа...
 
Да, и на тај начин сам га рестартовао...
 
3fb3d31345f4aa1bd21c4466ebb22b10.jpg


Пакет је иначе 150/10 Mb/s, на другим уређајима нисам мерио брзине јер нормално раде, ТВ нпр. преко wifi-ја репродукује 1080 јутјуб видео без проблема, док преко телефона баферује, комп исто тако нормално ради...
 
Proveri mene sam sbb zeza... ja sam bas imao problema sa istim paketom na kompu izbacivao je 3-4mbit download
 
Сад сам мерио на компу преко кабла и брзина је каква треба да буде, није ми јасно зашто телефон прави проблем.
 
Koji ruter imas? Hoce da dodje neslaganja :-D 2.4G ili 5G wifi koristis?
 
Cisco EPC3928 @ 2.4 GHz. Буквално је све радило нормално до пре два дана, нисам никада раније имао проблем око тога. Мењао сам и wifi канале и опет ништа.
 
I mene je cisco mucio ocajno kad se udaljim u drugu sobu... zamenili su mi ruter brzine su skocile na 50 i dosli zamenili mi kablove sada imam max ...
 
Cisco EPC3928 @ 2.4 GHz. Буквално је све радило нормално до пре два дана, нисам никада раније имао проблем око тога. Мењао сам и wifi канале и опет ништа.

Probaj reset network settings na telefonu samo znaj da gubis sve wifi mreze, podesavanja za operatera itd. Nije nista strasni a moze da pomogne


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probaj reset network settings na telefonu samo znaj da gubis sve wifi mreze, podesavanja za operatera itd. Nije nista strasni a moze da pomogne


Sent from my iPhone using Tapatalk

Хвала, покушаћу.
Едит: Пробао, без учинка
 
Poslednja izmena:
Probaj na nekoj drugoj mrezi brzinu da vidimo da li je do telefona ili do rutera. Ovako moze biti i jedno i drugo a vec si probao poprilicno stvari.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako da isključim vibraciju na home dugmetu? Ugasio sam kompletno haptic ali nikako ne mogu da nateram dugmence da ne vibrira kada izlazim na početni ekran ili kada otključavam uređaj. Ako stisnem power dugme, i prislonim prst ne vibrira to sam ugasio ali povratak nikako ne mogu.
 
Mislim da ne mozes. Imao sam bas 7 plus i to me nerviralo ali nisam uspeo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izdzekaj taptic... do duse izbacivace ti gresku da home treba servisirati ali nece vibrirati 100% :-D meni je odvratno bez taptica ...
 
Izdzekaj taptic... do duse izbacivace ti gresku da home treba servisirati ali nece vibrirati 100% :-D meni je odvratno bez taptica ...

Tek sam ga uzeo novog, gde da ga razvaljujem :). Mene nervira jer ne znam koliko će da utiče na trajnost samog dugmeta.
 
Sto? Taptic nema veze sa home dugmetom u smislu fizicki su odvojeni... znaci vibra motor vibrira kada kliknes na plocu, nista spec se ne desava da bi brinuo da ce crci... nikome home nije crklo zbog toga :) home uglavnom crkne kada se otvara telefon, pa se osteti flet home dugmeta, na vecini gde pise crkao home u stvari je cviknut flet na ekranu i kada bi se zamenio ekran radilo bi i home dugme :) negde cviknu flet samog home dugmeta te je to dugme jako tesko povratiti u zivot...
 
Poslednja izmena:
E to nisam znao. Mislio sam da su zajedno.
 
Ma kakvi cak se taptic kaci na flet konektora :) bukvalno nisu povezani
 
Znači ostaje mi samo da uživam. Sve više bataljujem S9+ :D
 
Uzivaj slobodno :-D taptic engigne je fenomenalna stvar :) zato mi je recimo ip7 ispred 6s za 10 god i ako isti ima i taptic ali je manji te se skoro i ne oseca u dzepu i dosta funkcija nema koje ima 7 :)
 
Fenomenalno leži u ruci. Kolege imaju i XS i XS Max i 6S Plus, SE, ali mi nekako ova sedmica legla savršeno.
 
Navikao sam se što nema led diodicu. Baterija...pa nadam se da će posle godinu dana biti na 90 posto :). Pitanje je ko ima original baterije kod nas za običnu sedmicu. U slučaju ne daj Bože nekog peha ili kvara, prvih godinu dana je ona Apple garancija kada se menja uređaj jel tako? Kako je uzet kod provajdera, kod njih se nosi?
 
Prva godina mozes slobodno u istyle da reklamiras telefon... druga mora kod operatera... a sto se tice baterije isto istyle.
 
Nazad
Vrh Dno